• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2" pronađeno 3 600 nekretnina - prosečna cena 773 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 89000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • vrt
    • 4.sprat
    • namešten
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 135,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETOSOBAN DUPLEX SA 2 PARKINGA, GRBAVICA---Agencijska šifra 1000067. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade bez lifta od renomiranog investitora i uknjižen je na 103m2 a ima 135m2 podne površine. Nalazi se na dobroj lokaciji, u dvorištu su 2 pripadajuća parking mesta. Na prvom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 135,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli, iznad Niškog kulturnog centra. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena je svega oko petnaest minuta hoda od pešačke zone. Blizu su palilulska pijaca, mnoge radnje, nadomak je autobusko stajalište. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 135,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa bazenom i pomoćnim objektom, staklenikom , u prirodnom okruženju, cveće, drveće i cvrkut ptica. Za uživanje, povremeni odmor od gradske buke, ili stanovanje! Uknjižena kuća 135m2 kao i zemljište 2021m2, bez tereta i zabeležbi. Bašta staklenik u jednom delu....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća na potezu Rakovca. Nekretnina sadrži 135m2 i prostire se na placu od 721m2. Poseduje veliku dnevnu sobu koja je spojena sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i dva kupatila, garaža/podrum i 3 terase. Prelep pogled na Dunav i grad. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nova kuća na samom ulazu u Apatin, 2km od Banje Junaković, odmah useljiva, površine 135m2, sa 3 sanitarna čvora, garažom, letnjom kuhinjom, na placu ukupne površine od 2400m2 građevinskog zemljišta. Mogućnost proširenja stambenog dela ~50m2 u potkrovlju. U sklopu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam predivnu dvojnu kuću smeštenu u blizini Bulevara patrijarha Pavla . Ova prostrana kuća ima površinu od 135m2 i nalazi se na placu od 329m2. Uknjižena je u idealnom delu, na vlasnika 1/1. Kuća se sastoji od dnevne sobe i četiri spavaćih soba, kao i dva kupatila od....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.500 €, 135,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Bečej, Nikole Aleksića 92. Na prodaju komplet renovirana kuća od čvrstog materijala, bez tereta, vl. 1/1. bez tereta i zabeležbi,(nije betonski tavan). Kuća ima upotrebnu dozvolu. Sastiji se iz: predsoblje-hodnik, kuhinja, dnevni boravak, tri sobe, kupatila, odvojen wc. ostava, zatvorena,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 61.800 €, 135,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 135m2 na placu od 6,5 ari. Uknjižena, vlasnik 1/1, bez tereta. Kuća ima 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo i odvojen gostinjski toalet, ostava, zatvorena i otvorena terasa, trpezarija. Grejanje centralno na čvrsto gorivo i struju, trofazna struja, gas je priključen....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA KUĆA SA TRI ODVOJENE STAMBENE JEDINICE* Prodajemo u Petrovaradinu Porodičnu dvojnu kuću 135 m2 na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Spratna Petosobna,Starije kvalitetne gradnje,ima Tri odvojene stambene jedinice,nalazi se na manjem Lepom Zelenom Placugrejanje je Centralno....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 115.000 €, 135,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Mladenovcu, kod Selters banje. Kuća je spratna sa korisnom površinom od 135m2 (gradjevnska 183m2). Plac je površine oko 3 ara. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija i kuhinja, terasa, potkrovlje. Grejanje u kući je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 210.000 €, 135,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 135m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam ovaj fanstastičan stan, možemo ga nazvati i kao kuća jer poseduje svoje sopstveno malo dvorište, svoju garažu i parking mesto. U pitanju je objekat koji je u izgradnji, završetak radova je 01.06.2025. Sama nekretnina se sastoji u donjem....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Desimirovac, 57.000 €, 135,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nedovršena kuća 135mkv + pomoćni objekat 70mkv + 3h18ari parcela u DEsimirovcu kod Kragujevca. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.600 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju vam je prostran i moderno opremljen stan u jednom od najprestižnijih delova Beograda – na Senjaku, u neposrednoj blizini brojnih ambasada, rezidencija i vila. Ova mirna i elitna lokacija pruža potpuni komfor, sigurnost i privatnost, idealna za one koji žele luksuzan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 136,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Futogu za ulaganje. Sobe su prostrane i kvadratne. Grejanje je na gas. Poseduje veliko dvorište koje je izuzetno prostrano i veoma lepo održavano. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 115.000 €, 136,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu 136m2 , naselje Korićani, na placu površine 14 ari. U pitanju je kuća površine 136m2. Kuća je osvetljena,prizemna, etažno grejanje postoji mogućnost priključenja gasa. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe,hodnika duž cele kuće, dve kihinje letnja kuhinja....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 128.750 €, 136,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Temerinu! U mirnom delu, bez mnogo saobraćaja i prometa nudimo vam fenomenalnu, odlično održavanu kuću u srcu Temerina. U kuću je uloženo mnogo novca i truda sto se vidi iz priloženog, te ne iziskuje nikakva ulaganja niti adaptaciju za život. Uknjižena je 1/1, i mimo....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 165.000 €, 136,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renovirana trosobna kuća na odličnoj lokaciji u Keru, zamenjeni svi prozori i vrata, na podovima se nalaze keramičke pločice a u sobama najkvalitetniji laminat, kupatilo novo, nova voda i kanalizacija. Spolja je cela kuća izolovana stiroporom od 10cm i demit fasadom. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 220.000 €, 136,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 136m2 plac 287m2 tri spavaće sobe grejanje centralno na čvrsto gorivo podrum, garaža, kotlarnica 1/1 uknjižena House 136m2 plot 287m2 three bedrooms solid fuel central heating basement, garage, boiler room 1/1 registered Дом 136м2 участок 287м2 три спальни центральное отопление....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 81.000 €, 136,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kikinde, veliki parking prostor ispred kuće, poseduje garažu. Podovi prostorija su (u zavisnosnosti od namene) obloženi laminatom, brodskim podom i keramičkim pločicama. Poseduje sve priključke: struja, voda, gas i kanalizacija. Uknjiženo, bez....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 35.000 €, 136,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća od 136m2, u Krajišnku, Sečanj, na parceli od 1416m2. Sastoji se od hodnika u čijem delu je smeštena kuhinja s trpezarijom, 4 sobe, degažmana, ostave i kupatila. Građena od mešanog materijala, karo tavanica, betonirani podovi (osim u jednoj sobi gde je postavljen....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan od 136 m² u prestižnoj novogradnji u Beogradu, savršen za porodično stanovanje ili poslovne ljude koji traže kvalitet i komfor. Stan se prostire na prostranom prostoru i savršeno je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pre ulaska u Bukovac, na samo 7km od centra Novog Sada, prodaje se savršena kuća. Šta to znači - novo, nekorišćeno, uredni papiri, četvorosobna, sa garažom, svim priključcima /voda, struja,kanalizacija, gas/, pristup - asfalt, u novoj slepoj ulici, sa malim brojem stanara, lepo orijentisana.i....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 66.950 €, 137,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća sa lepim manjim dvorištem u lepom delu Srbobrana, blizu prodavnica i vrtića. Kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu , predsoblje i pogodna je za veću porodicu. Kuća je dobre gradnje, lepo održavana, ima Pvc stolariju, ekonomično grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MAJUR, 1.200 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Luksuzna trosobna kuća za izdavanje – Petrovaradin 🏡 U ponudi je prostrana i kompletno nameštena trosobna kuća površine 117m² , smeštena na jednoj etaži, u mirnom i prijatnom delu Petrovaradina. Kuća je potpuno renovirana , opremljena novim, modernim nameštajem i odmah spremna....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 150.000 €, 138,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja, prodaje se petosobna P+PK (prizemna kuća sa potkrovljem) površine osnove 138 m 2 na parceli od 479 m 2 Kuća je od čvrstog materijala i u odličnom stanju, kuća je izgrađena 2000ih godina i nikad nije bila useljeljena, potrebno je izvršiti još završne radove....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 117,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA PRODAJU U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna lokacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 213.690 €, 138,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Stan je dvostrano orjentisan, sa spavaćim sobama prema dvorištu što obezbeđuje mir i udobnost.....

 
 
 
  Kuća, KAC, 179.000 €, 138,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kaću ,138m2, plac252m2 Kuća je potpuno renovirana,nalazi se desetak kilometara od Novog Sada. Donji sprat:nova sigurnosna vrata,predsoblje,kupatilo,cipelarnik,špajz,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom,terasa je proširena popločana i natkrivena,ogradjeno zadnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 92.000 €, 117,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u blizini Zelene pijace, u mirnom delu grada, na placu površine 355m2. Zbog svoje lokacije i dobre pozicije, osim za stanovanje, objekat je pogadan za korišćenje i u poslovne svrhe. Kuća ima 117m2 stambenog prostora i podrum oko 70m2 i sledeće....

 
 
 
  Kuća, PETROVAC, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u centru Petrovca na Mlavi na samo par metara od zgrade opštine. Kuća se sastoji iz više celina: stambenog dela sa 4 spavaće sobe i dnevno trpezarijskoj dela sa ostavom i kupatilom, u suterenu je letnja kuhinja sa ostavom (3 prostorije u nizu), i objekat....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 117,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija renovirana kuća i poseban objekat - poslovni prostor, ugostiteljski objekat u radu, blizu centra Turije. Kuća i ugostiteljski objekat se nalaze na parceli od 1224 m2, sa lepo uređenim dvorištem i pomoćnim objektima. Kuća ima 117m2 i ima dve velike sobe i jednu manju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, 117m2. Stan se nalazi na trećem i četvrtom spratu novije stambene zgrade bez lifta i sastoji se od donjeg dela, površine 62 m2, koji čine prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, jedna spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 213.690 €, 138,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Enterijer je pažljivo osmišljen, sa prostranim dnevnim boravkom koji je savršen za okupljanja i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 144.000 €, 117,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne bruto površine 117,64 m2, neto površina je 96.87 m2 spratnosti P+PK i 6,5 ari placa. Prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i spavaća soba, dok se potkrovlje sastoji od tri spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 50.000 €, 117,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Prokuplju strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine 117m2. Kuća je u sivoj fazi gradnje, na placu površine 547m2. Nalazi se na uzvišici iznad Prokuplja, u blizini fabrike Hisar, sa koje se pruža lep pogled prema gradu. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 117,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u izvornom stanu u Perlezu. Kuća je površine 117m2 i prostire se na placu od 7 ari. Plac je vrlo lepo uređen i poseduje dodatnih 7 ari placa koji se koristi kao bašta. Pravo seosko domačinstvo i beg iz gradske gužve. Kuća je u izvornom stanju i potrebna....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 103.000 €, 138,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Sombora, površine 138m2. Kuća se nalazi na placu površine 333m 2 na uglu dve ulice. Uređeno dvorište, postoje podrumske prostorije, kao i garaža u sklopu kuće sa direktnim izlazom na ulicu. U blizini osnovna škola, park, dečije igralište, marketi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 641)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>