• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2" pronađeno 3 600 nekretnina - prosečna cena 773 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 89000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • luksuzan
    • podno grejanje
    • 3.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOČIN, 185.400 €, 118,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u centru Beočina. Kuća sadrži dnevnu sobu, kuhinju, dve spavaće sobe i ostavu. Kuća je okružena zelenilom i prilika je za porodičan život. Za sve informacije pozovite naše agente. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 118,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Kuća-Petrovaradin***Oglašavamo prodaju kuće u Petrovaradinu površine 118m2 sa dve garaže od 40m2.Kuća je funkcionalna,useljiva i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom,dnevne i tri spavaće sobe,hodnika,kupatila i terase.Blizina gradskog prevoza.Mogućnost zamene za stan uz doplatu.Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 118,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Sivcu. Površina kuće 118m2, na placu od 6,25 ari. Kuća je useljena 1981. godine. Poseduje dve velike spavaće sobe, veliki dnevni boravak, kuhinju, ostavu, kupatilo, hodnik i natkrivenu terasu. Od pomoćnih objekata ima garažu, letnju kuhinju, kotlarnicu,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 135.520 €, 118,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u Staroj Pazovi ukupne površine 118,83 m2. Novogradnja, odlična lokacija. Parking, garaža.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.200 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na fantasticnoj lokaciji za svaku preporuku. Odlican pogled, puno zelenila, zatvoren sistem obezbeđenja. Tri spavace sobe i dnevni boravak, kupatilo sa kadom, kupatilo sa tus kabinom i zaseban toalet za goste. Kuhinja, terasa, kamin, garazno mesto Odlican sistem hlađenja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period . Za dodatne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 90.000 €, 118,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Mužlji površine 118 m2 na placu od 4 ara. Nalazi se na uličnom delu parcele, poseduje kolski ulaz. Kuća je zidana od čvrstog materijala (cigla ipo) sa betonskom pločom. Sastoji se od hodnika, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 250 €, 130,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kamendinska duž, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva ulaza u stan. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Uz stan ide parking mesto....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 180.250 €, 133,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Begeču na glavnoj ulici. Kuća je prostrana, puna potencijala, ka ulici ima lokal, može biti kafić, moguće proširenje lokala. Dvorište veliko, lepo održavano, cveće, zelenilo, sve opremljeno kap po kad navodnjavanjem. Jedan deo kuće stariji, drugi, lep, renoviran.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 206.000 €, 133,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu na izuzetnoj lokaciji udaljenoj od gradske buke i vreve. Vikendica nije zavrsena u potpunosti, zahteva završne radove. Sa placa kao i sa kuće se proteže lep pogled. Uknjižena je na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Prilaz do same vikendica čini asfalt izuzev....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 154.500 €, 133,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, u izuzetno mirnom okruženju, izolovano od buke. Glavni objekat ima hodnik, komforno kupatilo (staje kada, lavabo, veš mašina), ogroman dnevni boravak, dve komforne spavaće sobe,tavan koji se moze urediti za zivot. Ima i ogroman pomoćni objekat koji može....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 206.000 €, 133,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u centru Vrdnika. Za više informacija pozovite agenata prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 133.900 €, 133,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na ulazu u Kać. Spratna kuća sa podrumom. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, sa kupatilom i još jednom prostorijom. Na spratu je dvosoban stan kompleto optremljen. Potkrovlje u sirovom stanju. U dvorištu više nusprostorija. Za više informacija pozovite naš tim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan dupleks stan, smešten na IV spratu i u potkrovlju stambene zgrade u Mladenovcu. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i idealan za porodičan život. Ukupna neto površina: 132,66 m² Prvi nivo (72,13 m²): dva hodnika, dnevna soba, terasa, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 133,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće sa velikom okućnicom, sve na jednoj parceli. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 133,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u suturenu u trospratnoj zgradi sa liftom. Prostor je na jedinstvenoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od samog centra grada,a ostaje izolovan i zaštićen od gradske vreve i buke saobraćaja. Objekat poseduje energentski pasoš. Grejanje i hlađenje se obavlja putem toplotne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 120.000 €, 133,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće u Duvaništu bruto površine 120m2 neto površine97m2 sa podrumom , ½ potkrovlja (potkrovlje u sivoj fazi neto površine 36m2) i ½ placa površine 152m2. Kuća je spratnosti Po+Pr+I+Pk sa zajedničkim unutrašnjem stepeništem koje povezuje sve etaže. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 148.000 €, 133,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, u ulici Hajduk Veljkova, prodaje se odlična, kompletno opremljena prizemna kuća, korisne površine 133 m2 na parceli ukupne površine 650m2. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave, hodnika i prostrane terase.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 133,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000218. Prodaje se odlična šestosobna kuća od 133 m2 na odličnoj lokaciji u Futogu na placu od 611 m2. Kvalitetno građena – fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Većina soba u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 133,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan na Juznom bulevaru u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak , 3 spavace sobe, 2 kupatila i toalet, 2 terase, garazno mesto. Izdaje se iskljucivo na duze ozbiljnim zakupcima. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije i detalje (Whats App, Viber,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 133,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična petosobna kuća salonskog tipa, visina plafona - 2,7 m. Kvalitetno građena - fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Iza kuće su 2 garaže, pomoćne prostorije, podrum (ukupno sa kućom oko 180....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 134,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve manje kuće na zajedničkom placu, u blizini glavne autobuske stanice, 134 m2 . Objekti se nalaze na parceli površine 285m2. Prvi objekat je površine 94 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila, starije je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 164.800 €, 134,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Sremske Kamenice. U pitanju je dvojna kuća. U prizemlju su dnevna soba, kuhinja i wc, na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo. U suterenu kuće se nalazi garasonjera sa kupatilom, sa dvorišne strane ravan ulaz. U dvorištu je započeta izgradnja garaže i radionice od oko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 134,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Panteleju pružiće Vam sve ono što čini kvalitetan i savremen način života. Zgrada je spratnosti Sut+P+2 bez lifta, modernog dizajna, gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. U stanovima će biti ugrađena PVC stolarija u antracit boji,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 92.700 €, 134,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Banstola, prodajemo odličnu, kvalitetno zidanu vikendicu fasadnom ciglom. Poseduje podrum, garažu, lično smo se uverili da je suvo odnosno da nema vlage. Od prostorija ima kuhinju, prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i jednu manju odvojenu spavaću sobu. Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 135.200 €, 134,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju duplex stan u izgradnji u manjoj stambenoj zgradi na Panteleju. Površina stana je 74 m2+60m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, 2 terase i stepenica koje vode do gornjeg dela stana. U gornjem delu je moguće napraviti....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar 3, 170.000 €, 134,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

2 kuće na atraktivnoj lokaciji, pogodno za investitore. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 65.000 €, 134,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodicna kuca u vrbasu, starije gradnje, sa plačem od 16 ari, ogradjenim dvorištem i baštom Kuća je vlasništvo 1/1 bez tereta Legalizovani su svi objekti koji se nalaze u sklopu kuće. Stala, garaza i supa.plac je veličine 16ari.. Za vise informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 134,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U starom i centralnom delu Futoga nudimo Vam odličnu,funkcionalnu i uknjiženu kuću. Kuća poseduje dnevni boravak,sa kuhinjom i trpezarijom, pet spavaćih soba, dva kupatila,ostavu, a u dvorišnom delu garažu i pomoćni objekat. Građena je od čvrstog materijala,sa urađenom izolacijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.600 €, 134,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran petosoban stan idealan za żivot ili biznis. Stan pozicioniran u neposrednoj blizini centra grada,keja,kupališta Štrand,zgrade suda,tržnog centra Promenada i svih vażnijih sadržaja koji su potrebni za savremen način života. Površina stana je 134m2,dvostrano orijentisan,smešten....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 119.000 €, 134,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru, zgrada "Nadvožnjak". Petosoban dupleks ( drugi i treći sprat). Donji nivo je dnevna soba, spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo su tri spavaće sobe i dva kupatila. Etažno grejanje na struju i drva. Sopstveni parking u dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 79.500 €, 134,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitetna kuća u Donjoj Trnavi , na prostoru punom zelenila i kvalitetnih sadržaja.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i trema terase. Prvi objekat je uknjižene površine od 69 m2, sa kvalitetnom,očuvanom....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u Indjiji Stambeni objekat se nalazi na izuzetnoj lokaciji u mirnom delu Indjije (Sangaj naselje) Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom Tri spavaće sobe Dva kuaptila Dve terase Dvorište Ostavu Garažu iz koje se ulazi u stan (Herman) Struja je monofazna i trofazna Postoji....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 108.150 €, 134,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa kuća na svega 30 minuta od grada. Kuća odlična, odmah useljiva. Idealan raspored, iz hodnika u sve prostorije. Kuća se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatila, dve terase, jedna od njih zatvorena. Prelepo dvorište sa puno pomoćnih objektata(šupe,svinjci,ostave,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 130.000 €, 134,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite porodičnu kuću sa dvorištem i funkcionalnim rasporedom – ova kuća u Rumi može biti prava prilika! Na prostranom placu od 6.85 ari nalazi se prizemna kuća od 134 m² koja nudi sve što je potrebno za miran i udoban život. Raspored prostorija: hodnik, trpezarija sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 118.000 €, 118,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 135,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 135,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli, iznad Niškog kulturnog centra. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena je svega oko petnaest minuta hoda od pešačke zone. Blizu su palilulska pijaca, mnoge radnje, nadomak je autobusko stajalište. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA KUĆA SA TRI ODVOJENE STAMBENE JEDINICE* Prodajemo u Petrovaradinu Porodičnu dvojnu kuću 135 m2 na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Spratna Petosobna,Starije kvalitetne gradnje,ima Tri odvojene stambene jedinice,nalazi se na manjem Lepom Zelenom Placugrejanje je Centralno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 641)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>