• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 120 m2" pronađeno 3 600 nekretnina - prosečna cena 773 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 89000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Porodičan petosoban stan na Klisanskom bregu | POVRAT PDV-a Na prodaju prostran, svetao i funkcionalan petosoban stan na mirnoj lokaciji – Klisanski breg, idealan za veću porodicu ili one koji žele komfor i privatnost. Stan se nalazi u novogradnji, sa modernim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična kuća u Leskovcu, ekskluzivna ponuda, na odličnoj lokaciji, tačnije na uglu Skopske i Topličke i ima izlaz na tri ulice. Kuća je korisne površine 140m2, građevinske 160m2, na 200m2 placa. Predmetna kuća je kompletno renovirana i sastoji se iz prizemlja i sprata....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 170.000 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju savrsena porodična kuća u Staroj Pazovi. Kuća je idealna za život veće porodice, sa dodatnim prostorijama koje omogućavaju komfor i praktičnost. U cenu je uključeno i komercijalni prostor (lokal), kao i pomoćni objekti u dvorištu. Osnovne karakteristike: Površina kuće:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 226.600 €, 140,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u najlepšem delu Telepa. Kuća se sastoji od podruma prizemlja i spratna. U podrumu se nalaze gasne instalacije za greanje i prostor za rad. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišno orjentisanu, kuhinja i kupatilo. Na spratu se pored....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 110.000 €, 140,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje van gradske buke i zagađenja. Kuća je korisne površine 140m2, upisane u katastru 98m2. Nalazi se na placu ukupne površine 16,44ari.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.880 €, 140,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican, konforan stan u izgradnji. Ulica je mirna i lepo uredjena. Stan je na prvom spratu. Moguce ga je organizovati kao dve stambene jedinice. Moguca kupovina putem stambenog kredita. 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, VRŠAC, 700 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu kuću u Vršcu kod pilotske akademije. 140 kvadrata, može i više. 700 evra mesečno plus depozit i komunalije. Može i da se prilagodi za izdavanje za radnike. Tel. 0649577219 ili 0046707534792 PAŽNJA: JAVLJAM SE SAMO NA VIBER, KAD NISAM U ROMINGU. Podvršanska, Jedan....

 
 
 
  Kuća, POŽEGA, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini od 20.18 ari.Po strukturi objekat u prizemlju sadrži garažu sa kotlarnicom, predsoblje, kupatilo, kuhinja, špajiz, ostava, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni objekat od 140 m2 na 4,3 ara placa.. Objekat se nalazi pored glavnog puta koji je vrlo prometan.Ima mesta za parkiranje. U pitanju je hala od 100m2-pogodno za magacinski ili skladišni prostor, kao i za mini proizvodnju. Na spratu se nalazi kancelarijski prostor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor (stan) na Trgu vojske kod Pravnog fakulteta površine P-140m2. Struktura: glavna sala sa šankom, separe, VC (muški i ženski) umivaonik, velika terasa, magacinski prostor, kancelarijski prostor i stepenište (sopstveni ulaz). Svojina privatna vlasništvo 1/1,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 216.300 €, 140,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa spratna kuća sa fantastičnim pogledom u Rakovcu. Zamislite svoj novi dom, smešten samo 1 km od glavnog puta ka Sremskoj Kamenici i Novom Sadu, idealno pozicioniran za sve koji žele da uživaju u miru prirode uz blizinu urbanih sadržaja. Ova prostrana kuća dočekuje vas sa savremenim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 2.400 €, 140,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje se nudi nov i moderan poslovni prostor površine 140 m², smešten u samom centru Banovog brda, odmah pored pijace, na frekventnoj lokaciji sa velikim protokom ljudi i odličnim prilazom. Prostor je svetao, funkcionalan i spreman za različite namene. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMČICA, 98.000 €, 140,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan lokal u prizemlju kuće, u samom centru Sremčice, na dva nivoa, sa izlogom. Ima tri prostorije koje nisu fizički odvojene, dva mokra čvora, više parking mesta. Pogodan za sve vrste delatnosti. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 141,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje se izlazi na terasu i kupatila. Ispod stepeništa je smeštena velika ostava, koja je ograđena staklom. Na podu je keramika, stolarija je PVC a....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 175.000 €, 141,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Timočka, pr+1, višenamenska kuća, donji deo više kao poslovni ili magacinski prostor, gornji deo stambeni prostor po strukturi dvosobnog stana, ispred kuće dva zatvorena i obezbeđena veća parking mesta, zaštićena od spoljih uticaja. Poseduje deo slobodnog prostora ispred objekta koji....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 42.000 €, 141,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u selu Dolovu, 20 km od Pančeva, 7 km od Deliblatske peščare ( rezervata prirode) i 35 km od Beograda. Samo selo je veliko i ima svu neophodnu infrastrukturu za život Dom zdravlja, apoteke, markete, Osnovnu školu, vrtić itd. Kuća se nalazi na uglu ulice, sa lepim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 142,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici od 142 m2 na 4 ara placa. Kuća se nalazi u blizini nadvožnjaka. Sastoji se od tri odvojene stambene jedinice Kuća je prizemna i svaka stambena jedinica ima oko 50m2. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stolarija....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 160.000 €, 142,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 142m2( terasa 2m2), TA, II/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 142m2 U zgradi okruženoj zelenilom, na par kilometara od centra nudimo Vam prelep uknjižen dupleks. Stanu pripada parking mesto. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Apartman, TOPOLA, 46.000 €, 142,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Veliko poljoprivredno domaćinstvo sa puno pomoćnih objekata. Kuća se nalazi blizu banje. Mogućnost prepravke kuće u apartmane. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.700 €, 142,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renovirana kuća u nizu u Banijskoj ulici.Kuća je troetažna. U suterenu se nalazi 50m2 podruma koji je lako promenjiv u stambeni deo. U visokom prizemlju se nalazi velika zastakljena terasa,ulaz sa stepeništem,toalet,odvojena kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba.Kvadratura....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 135.000 €, 142,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 25 minuta od Beograda, u mirnom, porodičnom naselju Meljak, nalazi se ova prelepa kuća koja pruža sve što je potrebno za ugodan život. Kuća je uknjižena, smeštena na prostranom placu od 10 ari, pažljivo uređena, sa voćnjakom i cvećem. Objekat je organizovan na tri etaža, nisko....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 42.000 €, 142,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dva nivoa na placu od 20 ari u neposrednoj blizini auto puta Miloš Veliki sa jedne strane i Ibarske magistrale (par kilometara) sa druge strane. Dobro održavana. kompletno nameštena, potrebna su mala ulaganja. Uknjižena na 89m2, merena površina 142m2. Odmah useljiva. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 142,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na popularnoj lokaciji, u lepoj ulici. Nekretnina ima mnogo potencijala, potkrovlje je u sirovom stanju i na taj način pruža široki spektar mogućnosti da se uredi po željama. Prednost same kuće je i odličan kvalitet gradnje, kombinacija blok i cigla, sa duplom izolacijom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 66.000 €, 142,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 142m2 sa pomoćnim objektima na parceli 12 ari i 36m2 pravilnog pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište u centralnom delu uređenog naselja udaljeno oko 35 km od Beograda. Naselje Banatsko Novo Selo smešteno je u južnobanatskoj ravnici nedaleko od Deliblatske....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 142,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na kružnom putu u Stanovu od 142 m2 na 3.59 ari placa. Kuća se nalazi u blizini Green Hill-a i Šumarica. Položaj kuće je odličan, sa lepim dvorištem i dva pomoćna objekta. Kuća je spratna ali drugi sprat je samo omalterisan. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 123.600 €, 142,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

- Budisava- selo u opštini Novi Sad, udaljeno 20km ili manje od pola sata vožnje - porodična kuća od 142m2 na placu ukupne površine 1447m2 ili 14.47a, centar Budisava, u blizini škola, obdaništa, ambulante, pijace i marketa - kuća se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, 4....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 103.970 €, 142,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću u centru Nadalja na samo 7km od Temerina. Kuća se nalazi na velikom placu od 1769m2 sa dosta pomoćnih objekata na njemu. Kuća poseduje četiri spavaće sobe, dva kupatila i dnevni boravak sa kuhinjom kao i tavan koji se može preurediti u sobu. Odlična....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 141.100 €, 142,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća od 142m² na placu od 496m², smeštena na odličnoj lokaciji u Sremskim Karlovcima. Udaljena svega 5 minuta hoda od centra, autobuske stanice i Dvorske bašte. Kuća ima veliki potencijal za uređenje, a posebnu vrednost daje prelep panoramski pogled na Dunav, grad i okolne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 69.500 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Novom Selu, na jako dobroj lokaciji i mirnoj ulici, prodaje se kuća sa gradskim priključcima i sa dve stambene jedinice. Kuća poseduje lepo dvorište sa letnjikovcem, velikom garažom i šupom. Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 143.170 €, 142,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću kvalitetne gradnje. Prizemni deo je kompletno završen. Sprat u sirovom stanju . Sve od infrastrukture(struja,voda,gas,kanalizacija). Kuća poseduje i garažu . Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 223.000 €, 142,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična porodična kuća nadomak Novog Sada. Ova kuća je rasporedjena u dve etaže i svojom odličnom strukturom čini ovu kuću pravim izborom za vas i vašu porodicu. Odlična izolacija i centralno grejanje na pelet, obezbediće da vaš dom bude topao, čak i tokom najhladnijih zima. Pravi....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća sa 2 odvojene stambene jedinice 88m2 +55m2 na placu površine 416m2. Kuća se nalazi u maloj, mirnoj ulici na 1 minut od osnovne škole. Sve informacije na br. telefona 0637769551 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 143,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

143m2 (91m2+39m2+13m2), 10,75 ara placa, PR, TA grejanje, podrum, parking. Uknjižena. Na placu od 10,75 ara nalaze se tri objekta od čvrstog materijala. Objekti su za renoviranje i imaju 91m2, 39m2 i pomoćni objekat od 13m2. Nalaze se u opštini Kovačica, mestu uzdin koje je oko 60km....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 1.500 €, 143,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u sivoj fazi veličine 143m2. Ceo poslovni prostor je u istom nivou i sastoji se iz 1 prostorije. U poslovni prostor je uvedeno centralno grejanje. Poslovni prostor je dvostrano orjentisan- ima ulaz sa ulične strane i iz dvorišta. Cena izdavanja je 1500€/mesecno, izdaje....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 113.300 €, 143,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u centru Žablja, u sporednoj, mirnoj ulici na samo dva minuta hoda od strogog centra, osnovne i srednje škole, doma zdravlja i svih urbanih dešavanja. Kuća je građena od čvrstih materijala i nisu potrebna nikakva veća ulaganja. Kuća je useljiva na gornjoj etaži....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 143,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana prizemna kuća sa manjim dvorištem na odličnoj lokaciji u centru Subotice . Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 160.000 €, 143,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice na prvom spratu, podruma i prizemlja gde se u jednom delu,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 56.000 €, 143,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 . Strukturu kuće čine prizemlje, gde je garaža, zatim sprat, na kome od prostorija ima izdvojena kuhinja sa trpezarijom, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Potkrovlje nije sređeno, ali....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 123.600 €, 143,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuznu spratnu kuću na samo 10km od Bečeja. Spratna kuća, u donjoj etaži se nalaze dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, u gornjoj etaži 3 spavaće sobe, kupatilo i poseduje veliku galeriju. U dvorištu se nalazi fontana, roštilj, kamin. Najlepša kuća u Bečeju.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 189.000 €, 143,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju porodične spratne kuće u Rakovcu, na prvoj etaži kuće nalaze se, dnevna soba, velika trpezarija, kuhinja, kupatilo, na drugoj etaži su dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa. Pored tri velike terase u dovorištu kuće se nalazi i letnjikovac. U prizemlju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 641)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>