• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2" pronađeno 4 396 nekretnina - prosečna cena 828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • lift
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje imamo prelep, moderan, kompletno renoviran, komforan stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, na samom početku Novog Naselja, u zgradi koja se nalazi odmah pored velikog doma zdravlja, a u neposrednoj blizini su crkva, banke, marketi i sve drugo što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 104.550 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u centru. Površine je 61,50m2, nalazi se na III (nije poslednji sprat) stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je etažno. Stan je renoviran, ne zahteva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 124.000 €, 62,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo 2.5 stan na odličnoj lokaciji u peavom visokom prizemlju. Za stan je obezbeđeno i parking mesto. Stan se vodi kao poslovni apartman i isključivo je za gotovinske kupce. Troskovi komunalnih usluga su isti kao i za stan. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od 62 m2 na trecem od pet spratova. Dve spavace sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik, kupatilo i dve terase, obe imaju pogled na Dunav. Parking mesto u dvoristu zgrade. U blizini DIS, IDEA, Maxi, vrtic, autobusko stajaliste. Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 127.700 €, 62,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno nov i do sad neuseljavan jednoiposoban stan na dobroj lokaciji u novoj manjoj zgradi, dvorišno orijentisan. Stan kao i sama zgrada je napravljen od najkvalitetniji materijala, a troskovi grejanja na gas su izuzetni niski i ekonomicni. Stan je svetao, ima veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi West 65-Lux stan sa garažom. Luksuzan 2. 0 stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen nov dvoiposoban stan sa parkingom na Telepu u novoj zgradi. Stan se nalazi u mirnoj ulici nadomak Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu i svoje parking mesto u dvorištu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.700 €, 62,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan, trosoban stan na izuzetnoj lokaciji u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini centra grada. Na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone, ovaj stan nudi savršen spoj komfora, kvaliteta i praktičnosti. Prostire se na 62 m2 i sastoji se od dve spavaće sobe....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122785, I/, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan u maloj zgradi na Telepu. Stan je na prvom spratu. Ulica je mirna i pored zgrade ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, u blizini Limana IV i Ribarskog ostrva. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Alu-stakleni sa podiznokliznim portalima, naglašavaju eleganciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan. Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo, garazno mesto u zgradi. Stan je odmah useljiv i izdaje se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 106.000 €, 63,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi u mirnom i porodičnom okruženju, idealna za život ili kao investicija za izdavanje. Stan je kompletno renoviran modernim materijalima i opremom, bez potrebe za dodatnim radovima. Grejanje je etažno na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 63,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća-Montažni objekat površine 63 m2 po strukturi 3.0 .Plac površine 4 ara.Plac uknjižen ,kuća u procesu legalizacije(ozakonjenja). Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Na prodaju prelep dvosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan, i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući udobnost i kvalitet života. Orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i privatnost. Zgrada ima parking za stanare u dvorištu. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.500 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103009, III/III, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, ostava. Dvosoban, prostran 63 m2- Grbavica, u neposrednoj blizini centra Novog Sada, a od fakulteta oko 15 min pešice. Stan je na 3. spratu bez lifta, komforan, svetao, prostran, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.310 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji – Veternička rampa, na samom ulazu u Veternik. Lokacija je mirna, idealna za porodični život, a ujedno odlično povezana sa svim delovima grada. Stanovi se grade po visokim standardima, sa pažljivo biranim materijalima i završnom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici u Batajnici, u novoj zgradi na visokom prizemlju, imamo u ponudi stan od 63 m² sa pripadajućim dvorištem od 90 m², i parking mestom ispred zgrade. Uknjižen 1/1, nikad useljavan, jedinstvena prilika za miran, porodični život. U blizini centra Batajnice, supermarketa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 63m2 na sedmom i osmom spratu u zgradi sa liftom u blizini Policijske uprave Niš.Stan je u dva nivoa, prvi nivo se sastoji iz hodnika,dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i toaleta drugi nivo se sastoji od spavaće sobe, manje dečije sobe , kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Call to schedule your appointment today. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 107.530 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan sa garazom . Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi vam izdvajamo troiposoban stan u Futogu. Stan je funkcionalan i idealan za miran život sa porodicom. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasu i kupatilo. Ispred zgrade uvek ima mesta za parkiranje. Grejanje je podno na gas i takođe ima svoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan u novijoj zgradi, sa tihim i mirnim okruženjem. Stan se nalazi u niskom prizemlju, nije ukopan, i iz njega se izlazi na jednu terasu od 7m2 koja je urađena u pločicama. Postoji mogućnost da se umesto prozora u spavaćoj sobi stave vrata i dobio bi se izlaz na još jednu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.900 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 100.600 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u urbanoj vili od 3 stana Odlično organizovan prostor, svaki kvadrat je na svom mestu. Dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu sa ostavom plus tri spavaće sobe. svaki stan ima svoj gasni kotao što pruža mogućnost uštede tokom grejne sezone. Tarket podovi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BETANIJA, 63m2, TROSOBAN Prodaje se odličan, prostran, svetao stan, sa orijentacijom na dve strane. Sastoji se iz: velikog predsoblja sa ugradnim plakarima, prostrane dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijskim delom i terasom, dve spavaće sobe, jedna ima terasu, kupatila sa ležećom kadom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostan stan na odličnoj lokaciji, u blizini Bulevara Nemanjića, Zone 3, novog tržnog centra Delta Planet, Lidla, kao i škole, vrtića, velikih marketa, gradskog prevoza itd. Nalazi se na mirnoj lokaciji sa dosta zelenila oko zgrade. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, koji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 72.100 €, 63,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Ledenoj steni. Odlična investicija za porodični život. Nalazi se u blizini osnovne škole ,, Bubanjski heroji '', ambulante. Autobusko stajalište je u blizini , kao i mnogobroni trgovinski marketi. Postoje dva prilaza do kuće. Plac je površine 212m2. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.290 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007423.Kompletno renoviran trosoban stan koji se nalazi na prizemlju objekta, nalazi se na južnom Telepu, nadomak Bulevara Evrope. Površine je 63 m2 sa gratis terasom od 12 m2, hodnikom par m2, a obezbeđeno je i parking mesto. Uredna dokumentacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.130 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.050 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv dvoiposoban stan površine 63 m² (+13 m² gratis terasa i predsoblje) u urbanoj vili na početku Telepa, jednoj od najtraženijih i najmirnijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa samo tri stana u ulazu, što garantuje privatnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 573)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>