• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2" pronađeno 4 396 nekretnina - prosečna cena 828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 51.500 €, 62,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namesten dvorisni stan na Salajci.Stan ima 62m2.Uz stan ima jo i supa, Moze dogovor ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 87.550 €, 62,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. Na 5 spratu u zgradi koja poseduje lift. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija pozovite. 0631231262 Agencijska šifra: 522663 Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 31.000 €, 62,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na duži vremenski period dvosoban,kompletno namešten stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole, više vrtića, prodavnica, tržni centar BEO. Odlična saobraćajna veza sa ostalim delovima grada. Stan je na osunčanoj strani zgrade, svetao i prostranih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 104.550 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u centru. Površine je 61,50m2, nalazi se na III (nije poslednji sprat) stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je etažno. Stan je renoviran, ne zahteva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BUBANJ, 180 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan sa zasebnim ulazom u prizemlju kuće, u Pasi poljani. Stan se sastoji iz velikog hodnika koji vodi do svih prostorija, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila sa veš mašinom. Dve spavaće sobe, u jednoj je kauč na razvlačenje, dok u drugoj ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 62,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122793, III/IV, terasa, uknjižen. Na prodaju dvoiposoban stan od 62m2 u Petrovaradinu blizu pošte i železničke stanice. Stan je uknjižen i nalazi se na trećem spratu bez lifta. Oko zgrade ima puno zelenila, parking prostora, dečijih igrališta, marketa, autobuskih stajališta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 127.700 €, 62,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno nov i do sad neuseljavan jednoiposoban stan na dobroj lokaciji u novoj manjoj zgradi, dvorišno orijentisan. Stan kao i sama zgrada je napravljen od najkvalitetniji materijala, a troskovi grejanja na gas su izuzetni niski i ekonomicni. Stan je svetao, ima veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 62,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1064076: VEOMA POVOLJNO! Odlična investicija – Stan predstavlja savršen spoj pristupačne cene i velikog potencijala. Nalazi se u mirnoj ulici sa drvoredom i dovoljno parking mesta za stanare, u blizini Železničke stanice, što ovu nekretninu čini idealnom kako za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 soban stan u PETROVARADINU, površine 62 m2.Stan je dobrog rasporeda. Nalazi se u zgradi od fasdne cigle na traženoj lokaciji BLOK VIII u mirnoj ulici u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Okružen zelenilom i parking mestima. Odlična komunikacija sa gradom. Stan....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jako prijatan, lep, prostran, renoviran stan. Na odlicnoj lokaciji u centru Vrdnika. Pred zgradom su prodavnice, u blizini autobuska stanica, kafici, restorani, manastir Ravanica, park, malo setnje do bazena. Stan je jako svetao dobra gradnja, ovog leta skoro da nismo ni palili klimu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten stan površine 62m2 na šestom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Lepo je osvetljen i orijentisan. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.240 €, 62,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi West 65-Lux stan sa garažom. Luksuzan 2. 0 stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 62,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u prelepom delu Železnika u zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala i sa dobrom izolacijom. Svetao i veoma funkcionalan stan. Nov, nije useljevan. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik, kupatilo i spavaća soba sa dodatnom prostorijom kao....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 37-70m2. Na desetak minuta hoda od centra u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 47m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 124.000 €, 62,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo 2.5 stan na odličnoj lokaciji u peavom visokom prizemlju. Za stan je obezbeđeno i parking mesto. Stan se vodi kao poslovni apartman i isključivo je za gotovinske kupce. Troskovi komunalnih usluga su isti kao i za stan. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 80.600 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport - West 65. Luks namešten na I spratu, dobroj poziciji. Mesečni troškovi oko 140 eura. Bez kućnih ljubimaca. Odmah useljiv. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 93.540 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 62,36 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase, nalazi se na prvom spratu. Zgrada ispunjava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.700 €, 62,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan, trosoban stan na izuzetnoj lokaciji u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini centra grada. Na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone, ovaj stan nudi savršen spoj komfora, kvaliteta i praktičnosti. Prostire se na 62 m2 i sastoji se od dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, neuseljavan stan, odmah useljiv. Komforan, svetao, dvostrano orijentisan. Kvalitetna novija gradnja sa maksimalnom izolacijom. Pripadajuće obeleženo parking mesto sa rampom, uračunato u cenu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 106.090 €, 62,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u centru Kovilja na istom placu, idealno za porodice sa decom. Bez značajnih ulaganja, obe kuće spremne za useljenje. Preko puta kuća se nalazi igralište za decu te svi neophodni sadržaji za život. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ove nekretnine po izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.670 €, 62,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni salonski stan 62m2 u strogom centru grada. Nalazi se na trećem spratu starije, kvalitetne zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Sve prostorije su prostrane,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 40.300 €, 62,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kancelarijski prostor u Veterniku. Idealna za IT sektor,knjigovodstvene agencije. Nekretnina se izdaje prazna , pruža Vam se prilika da je uredite po svojim željama. Ispred objekta obezbeđena parking mesta. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne škole ´Jožef Atila´, Nasipa i autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže - prizemlje i suteren. U prizemlju ove kuće nalaze se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 127.720 €, 62,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Oglasavamo izdavanje nov trosoban stan 62m Novi Sad, Heroja Pinkija na II spratu ,sa liftom dvostrano orjentisan, dve terase,Grejanje na gas sa kalorimetrima, dva kupatila, stan se izdaje za kancelarije, IT kompanije, razne salone, i sl.useljiv odmah. Izdaje se na duzi period....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 62,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokacji kod pijace na Bulevaru Nemanjića. Stan je uknjižene površine 57m2 plus dve terase. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, pravo je velika dnevna soba koja ima izlaz na terasu, dnevna soba je spojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 121.242 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu ZepTerra nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn i raskošni park. Stan je po strukturi dvosoban , dizajnerski opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu . Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 67.000 €, 62,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u nivou prozemlja, u naselju Padinska Skela ukupne površine 62 m2.Odlična lokacija.Renovirano 2011.godine. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 573)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>