• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura barem 60 m2" pronađeno 4 396 nekretnina - prosečna cena 828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • pogodan
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan ulici Generala Milojka Lešjanina; Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, wc/kupatilo i terasu celom duzinom stana (oko 12m). Svaki stan poseduje i podrumsku prostoriju od oko 3m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 33.500 €, 67,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Telepu. Stan se izdaje kompletno namešten, ali postoji i opcija rentiranja i praznog. Nekretnina se nalazi u mirnom delu ovog gradskog naselja. Izuzetni niski računi, garaža od 17m2 i parking mesto, samo su neke od prednosti ovog funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na NN ,miran deo grada. Bulevar vojvode Stepe 81. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 550 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje trosoban stan koji se nalazi u manjoj zgradi sa samo tri jedinice, u ulici Lukiana Mušickog. Svi stanovi (3) su renovirani i predmet su izdavanja zajedno/pojedinačno. (67m2, 72m2 i 86m2). Mogućnost iznajmljivanja garažnih parking mesta. Idealno za kancelarijske delatnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 67m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini centra grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Povoljno*-Prodajemo u Mirnom delu Petrovaradina Uknjiženu kuću 67 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIKuća je starije gradnje sastoji se od Dnevnog boravka,dve spavaće sobe,ostavu i kupatiloima podrum,Parkinggrejanje je na Gaskuća poseduje svu infrastrukturunalazi se na manjem....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Ledincima! Ukoliko želite da pobegnete od svakodnevne gužve i buke a da opet budete na samo par minuta vožnje od Novog Sada ovo je fantastična prilika koju ne treba propustiti! Kuća se nalazi u mirnoj ulici u Starim Ledincima! Na samom objektu je uradjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u odličnom kompleksu u blizini Aviv Parka. Stan ima dve spavaće sobe, kupatilo i odvojeni toalet. U cenu ulazi i parking mesto u garaži. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.950 €, 67,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

67m2 BULEVAR PATRIJARHA PAVLA moderan trosoban stan sa parking mestom +++ .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN NA PALILULI – 67 m², 3/5 SPRAT, LIFT, PARKING Izdaje se stan površine 67 m² na Paliluli, u zgradi sa liftom i obezbeđenim parkingom u sklopu dvorišta (nema garažno mesto). Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5 i pogodan je kako za poslovni prostor, tako i za porodični....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 99.795 €, 67,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 66,53m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.550 €, 67,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

~NOVO U PONUDI~ troiposobni stanovi kvalitetne gradnje na samo 10ak minuta vožnje od strogog centra. Tri stana po ulazu, mirna ulica, idealna za porodični život. Grejanje na gas, svaki stan ima kalorimetar. Parking u dvorištu, obezbeđen za svaki stan. Za kupce prve nekretnine, povrat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 108.000 €, 67,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov funkcionalan dvoiposoban stan, novogradnja, u naselju Ledena stena, Niš ! Prodaje se dvoiposoban stan površine 67m² , u novoj zgradi sa liftom, na 4. spratu, u mirnom i perspektivnom naselju Ledena stena u Nišu. Osnovne karakteristike: - Novogradnja, odmah useljivo....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 27.000 €, 67,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena NIJE FIKSNA . Prodaju se 2 manje kuće: 46m2 i 21m2, koje se nalaze u Bešenovu (opština Sremska Mitrovica ) na parceli površine 381m2. Ukoliko ne biste da živite tamo, može da vam služi kao vikendica. Parcela se nalazi na glavnom putu Beočin - Sremska Mitrovica i udaljena je samo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.700 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.500 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice, nov troiposoban stan površine 68m2 u tek useljenoj zgradi u mirnoj ulici. Stan ima veoma lep raspored, prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Zgrada je nova, tek useljena i nalazi se u delu naselja koje je trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 43764, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Kompletan nameštaj i tehnika su novi. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu, te ste zaštićeni od gradske....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor u srcu Beograd, na Dorćolu. Nalazi se nadomak Knez Mihailove ulice i Studentskog parka. Površine je 68m2 i predstavlja odličan potencijal za otvaranje kancelarijskog prostora. Mogućnost prostora u više poslovnih namena. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 108.800 €, 68,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 68 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.570 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan na Adicama, između Novosadskog puta i Kamenjara. Stan je u novoj zgradi i ne zahteva apsolutno nikakvu vrstu ulaganja. Stan je delimično sređen i opremljen, tako se i prodaje, ukoliko kupcu to odgovara. Stan poseduje prelep dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.150 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u novoj zgradi na Crvenom krstu. Stan je povrsine 68m2 sa dve spavace sobe i dnevnim boravkom. Garazno mesto uz doplatu. Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za sve informacije možete nas kontaktirati: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Predstavljamo komforan, namešten trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etaža stana čine ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 68,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U tihomi prijatnom delu Palilule, daleko od gradske buke, a ipak na dohvat svega što je važno, nalazi se stan koji svojim karakterom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Smešten u visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ovaj stan predstavlja idealan izbor za one koji tragaju za....

 
 
 
  Stan, RUMA, 104.200 €, 68,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS! *EKSKLUZIVA* NASELJE ” DOM ZDRAVLJA “,Ruma stan od 68m2. cena stana je sa PDV-om. Bogata oprema i završna oprema zgrade i stana. *spoljna PVC stolarija u drvo dekoru ispunjeno argonom.Roletne drvo dekor. *Keramika u premijum kvalitetu *Podno grejanje *kupatilo sa generit....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 68,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, uknjižene površine 68m2, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na 6-om, spratu zgrade stare gradnje bez lifta. Veliki i svetao stan sadrži mali ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u "open space" stilu, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-573 (od ukupno 573)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>