• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji" pronađeno 3 041 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 3.sprat
    • useljiv
    • lift
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 177.999 €, 41,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.500 €, 41,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan na Petrovaradinu. Sklonjen od gradske gužve, a opet na 1km od strogog centra grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, redovna etaža. Grejanje na gas po utrošku. Stan poseduje parking mesto u dvorištu zgrade koje je u ceni. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 153.780 €, 41,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna novogradnja u samom srcu grada! U ponudi su dvosobni stanovi različitih kvadratura , osmišljeni da zadovolje najviše estetske i funkcionalne standarde savremenog stanovanja. Lokacija: Centar Novog Sada – elitna zona sa vrhunskom infrastrukturom, u neposrednoj blizini pešačke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 480 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Novom Naselju ! Ulica Bate Brkića, 41m2 plus terasa , 480e Useljiv 01.09. niski troskovi , grejanje po potrosnji stan ima sbb internet paket dvorisno orijentisan U stanu je sve novo, potpuno opremljen pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 80.570 €, 42,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 157.830 €, 42,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106927.Luksuzno opremljen jednoiposoban stan (42m) na prvom spratu zgrade sa liftom, na korak od pešačke zone, katedrale u strogom centru grada. Useljivo od 01.10.2024.godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 147.550 €, 42,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan koji se izdvaja vrhunskom opremom i savršenom orijentacijom ka ulici. Svaki detalj ovog doma pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalan komfor i eleganciju. Stan odiše prostranošću i svetlošću, dok francuski balkon doprinosi posebnom šarmu i omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.Bulevar Evrope, blizina svih bitnih gradskih sadržaja. Stan je dovosban, luksuzno opremljen kao što se na slikama može videti, nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi završenoj pre nekoliko godina. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.060 €, 42,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 80.570 €, 42,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.440 €, 42,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 109.340 €, 42,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 42,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu starog Beograda, iznad Cvetnog trga nalazi se ova nekretnina. Pre svega ističemo ovu ponudu kao već razrađen i uhodan biznis – stan na dan. Za ovu nekretninu je samo lokacija dovoljna preporuka, a ako se doda i luksuzno sređen prostor u kome mogu boraviti gosti onda ova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 118.050 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 182.030 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 180.550 €, 42,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 177.999 €, 42,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan (1.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 42 m² i nalazi se na petom spratu zgrade. Sastoji se od ulaznog dela sa garderoberom , prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, urađenog po principu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, neuseljavan, kompletno namešten, funkcionalan i svetao jednoiposoban stan, na jednoj od boljih lokacija u gradu, na Banovom brdu u mirnoj i tihoj Karpoševoj ulici, u blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka. Luksuzan stan površine 42m², nalazi se....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 181.830 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan - Nova Detelinara ! - sa parking mestom Ulica Brace Popovic, 42m2, 650e odmah useljiv informatika 40e mogu stranci pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 80.000 €, 42,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stan u novogradnji, sa važećom dokumentacijom. Stepen završenosti preko 80%. Prostorije: -hodnik, -dnevni boravak+kuhinja+trpezarija, -spavaća soba, -kupatilo, -terasa. Rok useljenja kraj 2025.godine. Grejanje na gas. Parking mesto uključeno u oglasnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX dvosoban stan na Novoj Detelinari !!! odmah useljiv informatika-40e kucni ljubimci su dobrodosli stranci mogu zgrada ima lift za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 178.000 €, 42,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux sređen jednoiposoban stan. Prelepa terasa, izuzetno svetao, lepog rasporeda, dvostran. Postoji mogućnost centralnog grejana. Stan je renoviran najkvalitenijim materijalima. Nalazi se u strogom centru grada. Retko u ponudi5012 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan, u novoj zgradi kod Sajma. Ova nekretnina okružena je mnogobrojnim kafićima i prodavnicama . Stan se nalazi na petom spratu i ulično je orjentisan. Stan je kompletno opremljen. Poseduje dva televizora koji pružaju dodatan komfor. Vi nas za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u lepoj zgradi novogradnje,dobra lokacija,luksuzno namešten,centralno grejanje po potrošnji. Uz stan ide i parking mesto samo za vlasnika na otvorenom. Prodaje se stan sa nameštajem. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanjurija-gagarina/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.463 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 266.000 €, 42,00 m2 cca 6330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u prestižnom delu Vračara, ulica Koče Kapetana, ugao sa Kičevskom. Nalazi se na 3.spratu/5, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Odličan raspored prostorija, maksimalna funkcionalnost i iskorišćenost prostora, svetao, luksuzno opremljen. Dobra infrastruktura,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan blizu Limana 4!!!! Informatika 35e Grejanje gas, niski troskovi Mogu stranci Pozovite 069 5888 200 !!!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 520 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Sajmu !!! Ulica Branka Bajica Odmah useljiv Mogu stranci Informatika 50e Moguce iznajmiti parking mesto Pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Square Garden | Potpuno nov | Useljiv odmah Na prestižnoj lokaciji u okviru Square Garden kompleksa , izdaje se potpuno nov, nikad useljavan stan sa jednom spavaćom sobom. Stan je upravo kompletno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 182.030 €, 42,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam budući dragulj Novog Sada – stan u izgradnji u srcu grada, smešten u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti naš grad. Ova zgrada, koja se prostire na četiri sprata, nudi vrhunsku eleganciju i udobnost uz izuzetnu lokaciju. Izgrađena je od prvoklasnih materijala,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 98.000 €, 42,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119347, II/II, terasa, parking. Prodaje se lux stan u Krnjači sa parking mestom, na samo 5 minuta hoda od Metroa.Stan je u zgradi izuzetno kvalitetne gradnje, tek završen i spreman za useljenje.Kvadratura stana 41.5m2 idealno iskorišćena, sa prostranim dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122194, I/I, terasa, renoviran, dvorišna zgrada. Samo za keš kupca , uknjiženo kao idealan deo .Prodaje se super lux jednosoban apartman kod Ada Mall-a Apartman je kompletno renoviran spolja i iznutra i opremljen novim nameštajem, za koji se plaća posebno po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 31.500 €, 42,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 CENTAR ul STRAŽILOVSKA, LUX – NAMEŠTEN dvosoban stan, 4 sprat od 5, lift, terasa, cg, klima, vm, - u blizini centra, Dunava, fakulteta i škola - ODMAH USELJIV CENA mesečno 750 Evra + 750 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CENTAR....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam luksuzno opremljen dvosoban stan i prostran prostor namenjen udobnom i sigurnom životu. Kompletno je namešten i poseduje svu potrebnu tehniku, a uz stan ide i garažno mesto koje dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje. Stambeni objekat u kojem se stan nalazi obezbedjen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 584)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>