• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji" pronađeno 3 041 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • parking
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 137.000 €, 36,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u resortu “Sunčani breg & spa”, pored same staze i žičare, nalazi se ovaj nov, lux, jednoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u neposrednoj blizini su i dostupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lux, jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji Stan je u neposrednoj blizini Železničke stanice, Socijalnog, Doma zdravlja, okružen vrtićima, školama, parkovima sa dosta zelenila i dečijim igralištima. Dvorišno je orijentisan, što garantuje mir i tišinu. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno opremljen stan površine 36m2 u jednoj od najpoznatijih zgrada na Bulevaru Oslobodjenja. Dvorišno orijentisan. Nov nameštaj. Četvrti sprat, ima lift. Terasa. Useljiv. Nije pet friendly. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten, moderan jednosoban stan 36m2 na Grbavici, Miše Dimitrijevića ulica, 2. sprat, lift u zgradi. Stan ima odvojenu kuhinju od sobe, terasu, gleda na dvorište, ima klima, veš mašina, tv nema. Cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan u lux zgradi+++Agencijska oznaka 9115271 Oglašavamo izdavanje jednoiposobnog stana u novoj, modernoj zgradi. Lep i miran kraj. U neposrednoj blizini se nalazi veći super market, vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, Satelitska pijaca. Lep pogled sa terase na Frušku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.888 €, 37,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117750, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Prodaje se lux apartman na Cigoti, 9km od centra Zlatibora.Prelepo mirno mesto,pravo za odmor i opustanje.Okruzeno zelenilom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 27.750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Jove Ilića Izdajemo prelep i odlično organizovan stan u Jove Ilića u neposrednoj blizini voždovačke crkve. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevni život, markete, gradski prevoz, škole(osnovne, srednje, fakulteti, vrtić, parkovi..,) Kako se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.940 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 480 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX jednoiposoban stan na Rotkvariji !!! 480e ulica-Kraljevića Marka stan je spreman za useljenje od 21.09 zgrada ima 2 lifta grejanje-gas 6-sprat stranci mogu informatika-50e za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.970 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.706 €, 37,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Eksluzivna novogradnja, luksuzna pametna zgrada, smeštena u neposrednoj blizini Vrnjačkih termi. Stanovi u TILLIA 2 su savršeno mesto za život ili rentiranje. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 35.29m2 - 40.47m2 i struktura, raspoređeni na šest etaža. Cene stanova od 1600eu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX fenomenalan jednoiposoban stan u Strogom Centru !!! grejanje je na Kalorimetre informatika-20e stranci su dobrodosli kucni ljubimci mogu uz dogovor odmah useljivo za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA PRILIKA - na prodaju luksuzan stan u na fantastičnoj lokaciji u strogom centru Zlatibora U neposrednoj blizini jezera, hotela Mona, parka, pijace, početne stanice Gold gondole, Avantura parka mnogih drugih turističko - ugostiteljskih sadržaja u ponudi Zlatibora Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100612, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti putem stambenog kredita. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux jednosoban stan u Centru !!! Ulica Sumadijska, 37m2, 320e odmah useljiv informatika 50e pozovite ili pisite na broj 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, jednosoban stan u centru Niša. Nalazi se u prizemlju porodične kuće kao zasebna stambena jedinica. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana je 37 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Smesten u mirnu delu Zlatibora, u apartmanskom naselju Marić, na samo 10 minuta lagane setenje od centra. Potpuno novi i lux opremljen stan. U zgradi se nalazi spa centar koji poseduje bazen, slanu sobu, saunu i parno kupatilo. Godina izgradnje 2023. Pozvati za vise informacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU NA PRVOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM ODVOJENA SPAVACA SOBA I TERASA LUKSUZNO OPREMLJEN STAN SA NOVIM NAMESTAJEM U CENI PARKONG MESTO U DVORISTU ZGRADE USELJIV OD 01.09. CENA 400eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo izdavanje Moderno namesten Jednoiposoban nov stan 40m Novi Sad, ulica Kraljevića Marka u lux naselju zatvorenog tipa KRALJEV PARK, sa rampom,portirom..stan je komplet novo namesten, sa odvojenom spavaćom sobom, terasom, kupatilo sa kadom, kuhinja uvučena i dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX dvosoban stan u strogom Centru,Novogradnja !!! stan je potpuno nov informatika-37e odmah useljivo kucni ljubimci su dobrodosli stranci mogu za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 146.090 €, 38,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 79.170 €, 38,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 61.450 €, 38,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan apartman u novom lux kompleksu na Kopaoniku. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme, spa centar, bazeni, sportski tereni, trim staza, igrališta, barovi, restorani i sve ono sto Vam je potrebno za uzivanje celih dvanaest meseci pored redovne skijaske sezone.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.000 €, 38,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan na par koraka od centra Zlatibora kod Čigote. Površine je 37,51m2 u lux kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 79.170 €, 38,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban Lux stan od 40m2 u samom centru Novog Sada.Kompletno renoviran stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom ,spavaćom sobom, hodnikom i kupatilom.Prodaje se kompletno opremljen .Stan je uknjižen na 38 m2, a ima 40m2 korisne površine.Ima....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 79.170 €, 38,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.880 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX, Odličan, Prilika, Centar grada, +++ Agencijska oznaka stana 1057646. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana od 38m2. Izuzetan kako za život tako i za izdavanje. U blizini svi potrebni sadržaji, marketi, škole Za sve ostale informacije o nekretnini pozovite nas na broj 060/54-66-452,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.880 €, 38,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 74.270 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.940 €, 38,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi na prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 38,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115689, II/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju jednosoban stan od 37,94m2 u mirnom delu grada,na lokaciji između ulica Milisava Đurovića i Vojvode Stepe,sa pogledom prema Istočnoj kapiji.Ulaz u zgradu je moguć iz obe ulice.U pitanju je novogradnja čiji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 77.900 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 584)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>