• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji" pronađeno 3 041 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • klima
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.320 €, 46,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.600 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stanove u izgradnji koji kombinuju savremen dizajn, vrhunski kvalitet materijala i funkcionalnost, idealne za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi prema najvišim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i moderne tehnike gradnje, kako bi svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.639 €, 46,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 199.500 €, 46,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetan luksuzno opremljen dvosoban stan u novoizgradjenom kompleksu Zelena avenija. Zgrada je useljena 2024 godine i stan je jos uvek u garanciji.U izgradnji su koriscene najsavremenije tehnologije i visoko kvalitetni materijali. Stan poseduje Smart Home sistem U(protivpozarni-protivprovalni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX dvosoban stan u Centru sa Garažnim mestom !!! 600e ulica-Lovćenska 46m2 moguće je iznajmiti prazan stan i može se zameniti krevet u spavaćoj sobi sa bračnim krevetom grejanje-podno(po potrosnji) niski troškovi uz stane ide i privatno garažno mesto do kog se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan sa parkingom - Nova Detelinara !!! odmah useljiv ulica Hadzi Ruvimova, 47m2, 500e informatika oko 80e mogu stranci pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 157.450 €, 47,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar kralja Aleksandra, 5 min od Cvetove pijace kod Kluza U prodaji su stanovi sledećih kvadratura 48m2 - 2 i 3 sprat, 1,5 47m2 - pr, 1, 2 i 3 sprat, 1,5 60m2 - pr, 1 i 2 sprat , 2,0 Luksuzni stanovi, zvučna i termo izolacija. Spoljna stolarija je aluminijumska. Ugrađene toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 171.480 €, 47,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.690 €, 47,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.120 €, 47,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX DVOSOBAN STAN NA TELEPU ULICA KOSTE ABRASEVICA - U NEPOSREDNOJ BLIZINI BULEVARA PATRIJARHA PAVLA PRVI SPRAT PODNO GRAEJANJE -NISKI REZIJSKI TROSKOVI REZERVISAN PARKING MESTO U DVORISTU ZGRADE MODERNO I LUKSUZNO OPREMLJEN STAN CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 325.000 €, 47,00 m2 cca 6920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na premium lokaciji, na 1710 m nadmorske visine u kompleksu Woodside Kopaonik Residences nudimo vam luksuzni, kompletno opremljen duplex apartman. U autentičnom planinskom ambijentu, uživaće u komforu na najvišem nivou, jer vam je na raspolaganju ekskluzivni spa centar površine 140....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno opremljen lux dvosoban stan u novoj zgradi sa mermernim hodnicima, u najlepšem i najtišem delu Voždovca, na samo nekoliko minuta od centra grada. Stan je dvorišno orijentisan i sastoji se od: • dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom • spavaće sobe • kupatila • hodnika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.300 €, 47,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se gradi prema najvišim i modernim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i savremene tehnike gradnje. Svaki detalj je pažljivo planiran kako bi stanovi pružili maksimalnu udobnost, svetlost i funkcionalnost za porodični život. Kvalitet i oprema Podovi: Tarket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 165.165 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 47,19m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoj se od ulaznog....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 88.250 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 88.250 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite 0631231262 Agencijska šifra: 530968 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 140.640 €, 47,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 900 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan od 47m2 u samom srcu Novog Sada, koji pruža savršen spoj udobnosti, prestiža i praktičnosti, a dostupan je za momentalno useljenje. Stan je pažljivo uređen do najsitnijih detalja i opremljen modernim nameštajem i kvalitetnom tehnikom, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Zlatiboru U strogom centru Zlatibora, na samo 50m od jezera, u neposrednoj blizini hotela Mone, trga, parka, Gondole više restorana i mnogih drugih sadržaja Zahvaljujući svojoj lokaciji stan predstavlja odličnu priliku kako za sopstvene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep poslovni prostor na top lokaciji +++ Agencijska oznaka - 8091759 - Funkcionalan poslovni prostor u blizini Sajma u luksuzno uređenoj, poslovnoj zgradi. Lokal poseduje dve prostrane kancelarije, idealne za direktorske kancelarije i salu za sastanke, mini kuhinju i toalet. Sa visokim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 47m2, DVOSOBAN Predstravljamo luksuzan dvosoban stan u odličnoj novijoj zgradi u mirnom delu podbare. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva nikakva ulaganja, a u ovu cenu ulazi i nameštaj, kuhinja radjena po meri sa svom tehnikom i američki plakari radjeni po meri. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Centru !!! Ulica Vase Pelagica , 47m2, 550e centralno gradsko grejanje informatika - 60e mogu stranci odmah useljiv pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 174.120 €, 47,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.850 €, 47,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 88.250 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal na dva nivoa sa velikim izlogom u prizemlju nove lux zgrade. Prvi nivo ima 21m2, a galerija 26m2. Pogodan za razne delatnosti a može se koristiti i kao stan. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466//....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 300.000 €, 47,00 m2 cca 6380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dupleks u centru Kopaonika u okviru kompleksa Woodside, Kopaonik Residence. Apartman je ukupne površine 47m2, sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Prodaje se sa svim nameštajem i kućnim uređajima. U okviru hotela postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem pet friendly LUX jednoiposoban stan kod Socijalnog !!!! 10 minuta peske od glavne pesacke zone Potpuno nov Odmah useljiv Mogu stranci Dvorisno orijentisan Pozovite 069 5888 200 !!!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.120 €, 47,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan kopleks u samom centru Novog Sada. Rok izgradnje mart 2026. Pronađite idealnan stan za vas na vreme. kontaktirajte nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 31.020 €, 47,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109693.Izdaje se luksuzno namešten dvosoban stan na 3. spratu nove zgrade sa liftom kod Sajma. Stan je useljiv od 1.3.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.820 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzan i izuzetno funkcionalan dvosoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu "Sajam korner". U sklopu kompleksa su market Maxi, apoteka Benu, restoran, kafeterija, banka Terasa ima pogled na unutrašnjost kompleksa gde su dva parka u dva nivoa. Završetak kompletnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 179.000 €, 48,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Vracar , Kalenic , Pozarevacka , 48m2 merena povrsina , uknjizen bez kvadrature , 5 / 5 ( ravna ploca ) , bez lifta , eg / norveski radijatori , kompletno renoviran , luksuzan stan u blizini Kalenic pijace , SC Vracar , Bulevara Kralja Aleksandra i Tehničkih fakulteta , sjajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 62.400 €, 48,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u vaš budući dom! Ovaj moderno opremljeni stan predstavlja vrhunac udobnosti i stila, idealan za one koji traže luksuzan životni prostor u srcu Novog Sada. Sa svojim pozicioniranjem na osmom spratu nove zgrade, ovaj stan pruža predivan pogled koji će vas očarati svakog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 48 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan - Telep - novogradnja !!! Ulica Jerneja Kopitara, 48m2, 450e odmah useljiv, dvorisno orijentisan nisi troskovi , informatika oko 3.000din , grejanje gas pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 137.500 €, 48,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,137500+PDV(10%) eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban,48m2 17m2 terase, se nalazi....