• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji" pronađeno 3 041 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 62.400 €, 48,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u vaš budući dom! Ovaj moderno opremljeni stan predstavlja vrhunac udobnosti i stila, idealan za one koji traže luksuzan životni prostor u srcu Novog Sada. Sa svojim pozicioniranjem na osmom spratu nove zgrade, ovaj stan pruža predivan pogled koji će vas očarati svakog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten dvosoban stan u ulici Kraljevića Marka, u modernom komleksu zgrada ''Kraljev park''. Stan je namešten sa novim nameštajem.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo sa kadom i terasu sa predivnim pogledom na Frušku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 144.900 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, Kluz, Zvezdara. Stan je površine 48,30m2 i po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan - Telep - novogradnja !!! Ulica Jerneja Kopitara, 48m2, 450e odmah useljiv, dvorisno orijentisan nisi troskovi , informatika oko 3.000din , grejanje gas pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Dvosoban LUX namešten stan u ulici Kraljevića Marka, komleksu ''Kraljev park''.Stan ima spavću sobu sa francuskim ležajem, dnevnu sobu spojenu sa kuhinjom, kupatilo i terasu. Uz stan se dobija i korišćenje parkinga.Grejanje gradsko sa kalorimetrima, Komleks je obezbeđen sa....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 99.010 €, 49,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.500 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 51m2. Nalazi se u Lux Vili sa svega nekoliko stambenih jedinica. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Odlično je povezana sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija kao i sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.010 €, 49,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 99.220 €, 49,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 88.250 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, nov, lux stan, na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na trećem spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan.. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 194.000 €, 49,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118026, II/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, garaza, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran***, veoma komforan LUX dvosoban stan, nalazi se u objektu izgrađenom 2024. godine. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NOV NEUSELJAVAN LUX STAN U SQUERE GARDEN KOMPLEKSU - PET FRIENDLY TRECI SPRAT OD PET- IMA LIFT USELJIV ODMAH VELIKI SAMSUNG TV OD 75 INCH INDUKCIONA PLOCA - BOSCH SUDOMASINA I MASINA ZA PRANJE I SUSENJE VESA 49m2 DVOSOBAN STAN SA KUPATILOM I TOALETOM CENA 600eur KONTAKT....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep,funkcionalan,lux stan,na odlicnoj lokaciji,u novoj zgradi,u blizini sve neophodne infrasrukture.Svetao stan,odlicne komsije,miran kraj,za preporuku. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Novogradnja iz 2019. godine. Stan je sa ugradjenim kalilometrima. Plaćanje grejanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 176.940 €, 49,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u ekskluzivnom stambenom objektu, gde je svaki detalj pažljivo biran da obezbedi udobnost, sofisticiranost i dugotrajan kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike objekta: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta u kombinaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 550 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX NAMESTEN STAN NA TATARSKOM BRDU DVOSOBAN 49m2 NA PRVOM SPRATU IMA LIFT PODNO GREJANJE MALI TROSKOVI UGRADNA KUHINJA SA SAVREMENIM UREDJAJIMA MASINA ZA PRANJE I SUSENJE VESA CENA 550eur KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.700 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Skoro pa nikad u ponudi, dvosoban LUX stan, direktno od vlasnika BEZ AGENCIJA - NEMATE PROVIZIJU! Stan je uknjižen, bez tereta , sa lux opremom u ceni, odmah spreman za overu kupoprodajnog ugovora, rentiranje ili udoban život i boravak. Od opreme izdvajamo BOSAL LUX model sigurnosna....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 109.140 €, 49,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 700 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX pet friendly dvoiposoban stan - Socijalno !!! Ulica Vojvode Šupljikca, 50m2, 700e useljiv 01.10. stranci dobrodosli pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji, površine 50m²+terasa 30m2. Ovaj moderan i funkcionalan stan je savršen izbor za sve koji žele da uživaju u udobnosti i kvalitetu života u prestižnoj lokaciji. Stan je kompletno namešten u apartmanskom stilu, sa pažljivim izborom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 116.800 €, 50,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Trg Republike, Dositejeva, 50m2 . 50m2, 2.0, PR/5, EG, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se dvosoban stan u mirnoj ulici na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SAVRSEN STAN U SAMOM SRCU GRADA NEDANO RENOVIRAN ,LUKSUZAN STAN SA PREDIVNIM POGLEDOM DVOSOBAN OD 50m2 SAVRSEN SPOJ LUKSUZA I UDOBNOSTI VREDI POGLEDATI CENA 900eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 221.400 €, 50,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, dvosoban stan u centru Niša, kod Filozofskog fakulteta. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 50 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u mirnom naselju. - Blizina prevoza - povezan sa celim gradom. - Prodavnice, kafići, supermarketi, parkovi, škole – sve na 15 minuta od stana! - Potpuno renoviran i luksuzno opremljen. - Ima saunu i đakuzi – idealan za stan na dan – odlična investicija! Prostorije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran, lux stan. Idealan za poslovni prostor. Ima hodnik, tri prostorije, kupatilo, pripadajući podrum. Prozori velike sobe gledaju ka ulici. Nalazi se blizu Trga Republike. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah pored KK Vizura.Jedan od najlepsih delova Zemuna. Luksuzna lokacija. Kvalitetna novogradnja. Pogodan za rentiranje ili stan na dan. dvostrano orjentisan. Od prostorija poseduje hodnik,kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,kupatilo,spavaću sobu i lodju. Posrednička naknada 2% Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan, površine 50m2, na Dorćolu, u prizemlju starije zgrade, u Dositejevoj ulici. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za udoban život i rad. Stan je luksuzno opremljen i sastoji se od antrea, dve odvojene sobe i toaleta. Dodatna prednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 50,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 53m2. Nalazi se u Lux Vili sa svega nekoliko stambenih jedinica. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Odlično je povezana sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija kao i sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju kvalitetne zgrade iz perioda pre Drugog svetskog rata. Stan je pre nekoliko godina kompletno i luksuzno renoviran, trenutno se koristi kao poslovni prostor, ali se lako može prenameniti u stambeni. Idealan je za salone, ordinacije i slične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098760 - Uknjižen dvosoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, komforne spavaće soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Krunska (zgrada pod zaštitom države), lux, 50m2, 1,5, 4sprat bez lifta, eg, terasa obavezan depozit od 1000 e U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u samom srcu Vračara, u mirnoj ulici a nadomak svih dešavanja, marketa i prevoza. Stan je prostran i svetao, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 179.899 €, 50,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjižen lux dvosoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Pozicija stana i zgrade je idealna zbog svih sadrzaja za kvalitetan nacin zivota. Inicijalno je osmišljen za: - salon za sastanke - kancelarije - coworking space - trening....