• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen" pronađeno 1 183 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.420 €, 39,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 161.300 €, 58,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 58m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u delu Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo projektovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban lux stan u Duvanistu. Nalazi se u suterenu u stambenoj zgradi nove gradnje ne useljavan do sada. Površina stana je 43 m2 odlične strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Kompletno opremljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan opremljen'
104.861 €
1.200 €
258.390 €
  Stan, NOVI SAD, Spens, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samoj blizini fakulteta, stan perfektan, zgrada luksuzno opremljena, sa velikim parkingom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo fantastičan LUX petosoban stan u prelepom delu Novog Sada. Adamovicevo naselje kao predstavnik idealnog porodičnog a dovoljno urbanog dela grada. Stan se nalazi u prelepoj novoj zgradi, zidanom od strane jednog od odlicnog investitora. Stan je dvostrano orjentisan i....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 329.600 €, 73,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX kuća (140 m2) na placu ukupne površine 733 m2 sa pripadajućum bazenom (40 m2), uknjižena 1/1. Plac se nalazi na Salaksijama (opština Rakovac) na srednje visokoj poziciji sa koje se širi neprekidan i očaravajuć pogled od Pertovaradina do Begeča. Udaljenost od Novog Sada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 99.700 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru kompletno renovirana. Vlasnik 1/1. Prvi sprat 30 kvadrata dnevna soba, kuhinja trpezarija kupatilo. Gornji sprat spavaća soba i ostava 30 kvadrata. Luksuzno opremljen. Parking mesto u dvorištu. U dvorištu još jedna ostava i podrumski prostor. Strogi centar. Pešačka zona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 161.800 €, 43,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

redstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 171.480 €, 47,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 246.500 €, 92,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosobni stanovi u urbanoj vili na Mišeluku. Luksuzno naselje opremljeno svom infrastrukturom, blizina Mosta Slobode, insituta, Merkatora i Promenade. Na raspolaganju 3 stana iste strukture ali različitih kvadratura. Svaki stan poseduje gasni kotao što pruža mogućnost regulisanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 83m2(terasa), inverter klima, lift, telefon, interfon. Upotrebna dozvola Lep, luksuzno opremljen stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini Gradske bolnice, odlična povezanost sa ostatkom grada. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom, terasom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 231.370 €, 62,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.650 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthouse Vracar. Trosoban luksuzno namešten penthouse sa direktnim pogledom na Čuburski park, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Hrama svetog Save. Stan je apartmanski opremljen,klimatizovan,prostran i svetao. Zakup na duži vremenski period. Pozovite Elite tim za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 264.900 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 347.750 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Tatarskom Brdu. Ovaj LUX kompleks bice opremljen najsavremenijom opremom, podno grejanje na toplotne pumpe sa minimalnim troškovima, šestokomorna stolarija, tarket podovi Rok za završetak radova je kraj ove godine. U cenu je uključen i PDV! Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 31.020 €, 47,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.200 €, 52,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE – LUX JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m² – PUPINOVA PALATA / TRG GALERIJE, NOVI SAD Izdaje se ekskluzivan, dizajnerski stan površine 52 m² , na 7. spratu reprezentativne zgrade u najelitnijem delu Novog Sada – Pupinova palata / Trg Galerije . Ova lokacija se ubraja među najprestižnije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan sa garažom u novogradnji kod Hrama. Apartmanski opremljen stan. Odmah useljiv stan. Stan se izdaje na duži vremenski period ozbiljnim zakupcima. 063/ 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.009.400 €, 290,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova luksuzna kuća na Popovici nudi savršen spoj komfora i elegancije, idealna je za one koji traže mir i privatnost, a istovremeno žele biti blizu grada. Smeštena na prostranom imanju, kuća se ističe modernim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima. Unutrašnjost je prostrana i svetla,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj penthaus na sedmom spratu ima 5 soba, 3 kupatila, luksuzno opremljen. Mogućnost kupovine garaže. 3 velike terase. Agencijska provizija 2% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari – spreman za useljenje! Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.888 €, 37,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 96.820 €, 26,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX garsonjera – odmah useljiva, u blizini centra! Predstavljamo vam modernu i potpuno opremljenu garsonjeru koja se nalazi na idealnoj lokaciji – mirno, a na svega nekoliko minuta od strogog centra grada. Stan je luksuzno namešten, sa pažljivo biranim detaljima i nameštajem koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u ulici Svetozara Radojčića, u blizini TC Stadion, nalazi se ovaj raskošan četvorosoban stan. Smešten je na prvom spratu novije i odlično pozicionirane, uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.840 €, 89,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u istoj takvoj zgradi! Poželjna lokacija u slepoj ulici okruženoj zelenilom. Samo nekoliko minuta hoda do škola, velikih trgovina i ostalih pogodnosti. Zgrada ima dvorište od oko 300m2, prekriveno zelenilom, koje je dostupno samo stanarima zgrade. Ukupno u zgradi ima....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 627)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>