• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen" pronađeno 1 190 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 90,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je luksuzan trosoban stan površine 90m² u ekskluzivnoj zgradi BW Arcadia, u samom srcu Beograda na vodi – jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Karakteristike stana: Moderno i kvalitetno opremljen, veoma svetao i funkcionalno raspoređen Prodaje se....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban, uknjižen, luksuzan apartman od 62m 2 u naselju Jolly Kop na Kopaoniku, potpuno opremljen, nameštaj po meri, norveški radijatori. Podno grejanje u kupatilu. Winter garden terasa sa podnim grejanjem i pogledom. Cena: 99.000 EUR Kontakt: 065/50 30 280 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 3.000 €, 241,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex na poslednjem spratu zgrade novije gradnje sa parking mestom u garazi. Centralno grejanje, klime u svim prostorijama, elektroroletne, potpuno opremljena kuhinja. Na prvom nivou je ulazni deo stana, open space prostor sa dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom koja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX ČETVOROSOBAN STAN SA DVA GARAŽNA MESTA NA NAJTRAŽENIJOJ LOKACIJI U NOVOM SADU, U RADNIČKOJ ULICI PREKO PUTA SPENSA I SUDA, U TEK ZAVRŠENOJ ZGRADI SA VIDEO NADZOROM 24 h I POTPUNO NOVIM NAMEŠTAJEM I STAVRIMA, STAN SE PRVI PUT IZDAJE I NIKO NIKADA NIJE ŽIVEO U NJEMU. SASTOJI....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.220 €, 43,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 83m2(terasa), inverter klima, lift, telefon, interfon. Upotrebna dozvola Lep, luksuzno opremljen stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini Gradske bolnice, odlična povezanost sa ostatkom grada. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom, terasom, tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban lux stan u novogradnji u neposrednoj blizini Hrama svetog Save , apartmanski opremljen stan. Mesečna cena zakupa sa svim uključenim troškovima i 1 garažnim mestom 1500Eura. Za sve informacije mozete nas kontaktirati: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686 , +381....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno namešten apartman od 36,07 m², smešten u srcu vikend naselja, samo 200 metara ispod Kraljevih Čardaka, u blizini kompleksa Milmari i stanice shuttle busa do centra Kopaonika. Enterijer je inspirisan tradicionalnim alpskim kućama – drvene grede, zidne obloge od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 293.777 €, 71,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD/BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA SAMO DO 15.septembra 📌 Cena: 4.100 €/m² – FIXNO Predstavljamo Vam moderan, luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW ECHO. Zgrada sa samo 103 stambene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Apartman ( 35m2 , gradnja 01/24 ) se nalazi na Zlatiboru u apartmanskom Naselju Maric , 900m od centra, odnosno 10min hoda. Apartman nudi: mogucnost boravka 4 osobe isklkucivo koriscen za svoje potrebe apartman je luksuzno opremljen poseduje odvojena spavaca soba kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 693.000 €, 154,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121474, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo stan u Lux zgradi, na odličnoj i mirnoj lokaciji . Stan se nalazi u potkrovlju zgrade. Sastoji se od master spavaće sobe, još dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje. Dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 31,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100383, Novi Sad, garsonjera, peti sprat.. Odličan, nov, LUX, nadasve svetao stan, komplet opremljen sa prelepim pogledom na Frušku goru Idealan kako za život, tako i za izdavanje, kako mesečno tako i izdavanje na dan. Mogućnost kupovine garaže. Uknjižen,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 550.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila idealna za diplomatske službenike, predstavništva firmi, tako i za miran luksuzan porodični život. Nalazi se na prestižnoj lokaciji a opet okružena mirom i intimom. Kuća je u osnovi 126m2 i to u II nivoa. U niskom prizemlju je deo odvojen za ostavu, podstanica za grejanje, vešernica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.300 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u salonskoj zgradi koja se nalazi u pesackoj zoni. Luksuzno opremljen stan, dva kupatila , dve spavace sobe i dva salona. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber , +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Kontakt van radnog vremena/....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.400 €, 149,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzna novogradnja u jednom od najprestižnijih delova Beograda, u samom srcu gradskog jezgra. Arhitektoski zamišljena izgradnja savršeno se uklapa sa arhitekturom 19. veka. Ova nekretnina je građena i opremljena na visokom nivou samim tim omogućava visok nivo komfora....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.710 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom ambijentu Sremske Kamenice, u modernoj novogradnji vrhunske kategorije, prodaje se luksuzan stan od 100 m², koji pruža izuzetan komfor i savremen način života. Prostrane i svetle prostorije dodatno ističe visina plafona od 2.80 m, dok panoramski pogled pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 309.000 €, 98,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏡 LUKSUZAN DUPLEKS NA SLAVUJEVOM VENCU – ODMAH USELJIV, SA DVA PARKING MESTA! 📍 Mirna lokacija, svega 5 minuta od Vukovog spomenika Na prodaju luksuzan četvorosoban dupleks stan u novijoj zgradi, kompletno opremljen....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u mirnom naselju. - Blizina prevoza - povezan sa celim gradom. - Prodavnice, kafići, supermarketi, parkovi, škole – sve na 15 minuta od stana! - Potpuno renoviran i luksuzno opremljen. - Ima saunu i đakuzi – idealan za stan na dan – odlična investicija! Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzno opremljen stan sa parking mestom – kraj Vidikovačke šume sa izlazom ka naselju Vrtovi Ceraka. Ukupna površina stana 100m2 , od čega 75m2 korisne površine ( uknjiženo 45m2 ) i terasa 25m2 ( I terasa 20m2+ II terasa 5m2). Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 509.300 €, 206,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX NEKRETNINA u naselju organizovanog tipa osmišljeno sa ciljem da odgovori na potrebe savremenog načina života, a samim tim i na savremene tendencije u projektovanju stambenih kompleksa. Nalazi se na 10 min automobilom od centra Novog Sada i obezbeđuje lak i brz pristup svim gradskim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Novog Sada Na adresi Plitvička 5, na samo 300 metara od samog centra Novog Sada, prodaje se potpuno renovirana i moderno opremljena kuća sa svim pogodnostima za udoban život. - Površina: 130 m² - Garaža u sklopu kuće - Centralno grejanje - Nova stolarija -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.009.400 €, 290,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova luksuzna kuća na Popovici nudi savršen spoj komfora i elegancije, idealna je za one koji traže mir i privatnost, a istovremeno žele biti blizu grada. Smeštena na prostranom imanju, kuća se ističe modernim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima. Unutrašnjost je prostrana i svetla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 157,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan, komforan duplex u zgradi novije gradnje sa samo 5 stanova, u neposrednoj blizini Beograda na vodi, kompleksa Sky line, strogog centra grada, idealan za višečlanu porodicu, koji kombinuje prostranost, udobnost, pogled prema Kuli Beograd, bez buke u mirnoj ulici,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 1.250 €, 290,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća površine 290m2 sa prostranim i uređenim dvorištem u mirnom delu Panteleja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, prostrane dnevne sobe na prizemlju, tri spavaće sobe, tri kupatila sa toaletom na prvom i drugom spratu, i hobi rum u minusnom delu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.000 €, 117,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 635.000 €, 300,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzna kuća na Telepu ✨ Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu, u rezidencijalnom delu Telepa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla , prodaje se luksuzna kuća površine 300 m² , izgrađena na placu od 574 m² . 🏡 Struktura kuće : Suteren....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Miloša Bajića. Veoma komforan i lep, luksuzno opremljen trosoban stan nadomak pešačke zone, Dunavskog parka i Riblje pijace. Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija, savremeno opremljena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 634)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>