• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen" pronađeno 1 165 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan – Podbara, Jug Bogdanova ulica 🏡✨ 🆕 Nov, neuseljavan stan u modernoj zgradi sa liftom – 5. sprat 🛋️ Luksuzno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom 🅿️ Privatno parking mesto u dvorištu zgrade (samo za stanare) 🌐 Internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 432.600 €, 130,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551483-Predstavljamo Vam fenomenalan stan na Bulevaru patrijarha Pavla.Luksuzno opremljena nekretnina,vrhunski kvalitet.Prostran dnevni boravak,3 spavaće sobe,2 kupatila,70m2 pripadajućeg dvorišta.U ceni su i garažno mesto i ostava u suterenu.Retko u ponudi!Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 279.600 €, 69,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji na Novom Beogradu. Jedan od objekata renomiranog investitora koji odiše modernim stilom i arhitekturom. Mikrolokacija poseduje mnoštvo sadržaja za normalan i ugodan život, kao i više sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan četvorosoban LUX stan na odličnoj lokaciji! Sa posebnom pažnjom projektovan, dizajnerski uređen i opremljen u ekstra klasi. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Prostire se na dve etaže: u donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak povezan s trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 163.470 €, 44,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 57.800 €, 68,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110972, PR/, klima, telefon, terasa, garaza, parking. Lux stan, u strogom centru grada kod Riblje pijace. Stan je dvorišno orijentisan tako da nema buke od saobraćaja. Parking prostor u dvorištu, daljinski, kapija. Velika terasa 20 m2 gleda na dvorište. Veoma lep stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 350.250 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.293 €, 44,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.530 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 520.000 €, 132,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan u Lozničkoj ulici na Vračaru. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, toalet i 2 terase. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 40000€. Konstrukcija: Temelji i podovi zaštićeni su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 146.090 €, 38,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. Garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa, lođa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548821-Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 388.570 €, 171,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 171 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 332.200 €, 97,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na prvom spratu nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje ostavu i garazno mesto,a kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 29,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno opremljenu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja, lux opremljen i prodaje se kompletno namešten sa tehnikom kao na fotografijama. Idealnan za izdavanje ili stan na dan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 695.700 €, 186,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan troiposoban stan u okviru modernog stambeno-poslovnog kompleksa u izgradnji, smeštenog na atraktivnoj lokaciji u širem centru Novog Sada – idealno pozicioniran, na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih sadržaja grada. Stan se prostire....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 309.000 €, 112,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

* A57- 18698* Prodajemo u najlepšem delu prelepih Divčibara fantastičnu kuću opremljenu uređajima koji uz pomoć najsavremenije tehnologije za rezultat daju pametnu kuću. Većina komandi se šalje putem aplikacije sa mobilnog telefona. Naša ponuđena nekretnina se nalazi na prelepom ograđenom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 235.000 €, 36,00 m2 cca 6530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks Woodside Kopaonik Residences, predstavlja visoke standarde i harmoniju sa prirodom. Pored kvalitetnog života, punog komfora i sa svim neophodnim sadržajima, ovaj kompleks Vam nudi poseban vid uživanja kroz savremenu arhitekturu sa kombinacijom kamena, drveta i staklenim površinama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.640 €, 44,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan - 44 m² + garažno mesto ◦ Lokacija: Radoja Domanovića 42,Salajka,Novi Sad Sprat: 1 Opis stana: • Nov, moderan stan sa luksuznom opremom. • Površina: 44 m² • Garažno mesto: 13 m² u sigurnoj garaži zgrade • Kuhinja: kompletno opremljena od medijapana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju. Odličana investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 30m2. Nalazi se na četvrtom spratu (nije poslednji) u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se od ulaznog dela, višenamenske sobe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.220 €, 43,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 163.320 €, 44,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 2.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća P,1, u osnovi 150m2 u blizini Šojke. Kompletno je izgrađena od kalitenih materijala i opremljena nameštajem. Unutrašnje stepenište vodi na visoko prizemlje koje se satoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Par stepenika iz dnevne sobe vode u trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na Sinđelićevom trgu, kod Narodnog pozorišta, kompletno renoviran, sa novim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se ulaznog hola, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 360.500 €, 220,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost da se veliki tavan pretvori u stambeni prostor. Garaža je u sklopu kuce, a ispred su i parking mesta. Kuća je izuzetno kvalitetno zidana duplim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 232.265 €, 72,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani. Stan se nalazi na visokom prizemlju urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 609)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>