• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što manji" pronađeno 1 141 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno opremljen stan površine 36m2 u jednoj od najpoznatijih zgrada na Bulevaru Oslobodjenja. Dvorišno orijentisan. Nov nameštaj. Četvrti sprat, ima lift. Terasa. Useljiv. Nije pet friendly. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU NA PRVOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM ODVOJENA SPAVACA SOBA I TERASA LUKSUZNO OPREMLJEN STAN SA NOVIM NAMESTAJEM U CENI PARKONG MESTO U DVORISTU ZGRADE USELJIV OD 01.09. CENA 400eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.888 €, 37,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100612, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti putem stambenog kredita. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.970 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednoiposobnog u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Smesten u mirnu delu Zlatibora, u apartmanskom naselju Marić, na samo 10 minuta lagane setenje od centra. Potpuno novi i lux opremljen stan. U zgradi se nalazi spa centar koji poseduje bazen, slanu sobu, saunu i parno kupatilo. Godina izgradnje 2023. Pozvati za vise informacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.940 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman na Zlatiboru, ulica Panta Mijailovica, iza malog Maxija i odmaralista i sportskog kompleksa Golija. Na 2 minuta od prodavnice Pepco i Tri-O, 5-6 minuta do jezera i pesacke zone. Zgrada je nova, nedavno zavrsena, apartman 37 m2, luksuzno opremljen, neuseljavan, namestaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 146.090 €, 38,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju u centru Novog Sada, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Fantastičan lux opremljen stan u Centru grada. Stan se prodaje sa svim nameštajem koji vidite na fotografijama. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban Lux stan od 40m2 u samom centru Novog Sada.Kompletno renoviran stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom ,spavaćom sobom, hodnikom i kupatilom.Prodaje se kompletno opremljen .Stan je uknjižen na 38 m2, a ima 40m2 korisne površine.Ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 38,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115689, II/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju jednosoban stan od 37,94m2 u mirnom delu grada,na lokaciji između ulica Milisava Đurovića i Vojvode Stepe,sa pogledom prema Istočnoj kapiji.Ulaz u zgradu je moguć iz obe ulice.U pitanju je novogradnja čiji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeni LUX objekat nalazi se u mirnom, rezidencijalnom delu Zlatibora. Stan koji se prodaje nalazi se u objektu Vila Borova, površine 38m2, u perfektnom stanju, kompletno namešten i opremljen (dva LCD TV-a, KTV, wifi, fen, sef, sudovi, posteljina, peškiri). Sastoji se iz....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 146.090 €, 38,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.861 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 406 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 39,00 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za prodaju u centru Vračara, Beograd, nalazi se na svega 150 metara od Hrama Svetog Save, u novogradnji luksuznog standarda. ▶ Ovaj moderni i sofisticirani stan sastoji se od spavaće sobe, prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. ▶ Ceo stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.420 €, 39,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, uredna zgrada sa 2 lifta (teretni i putnički) i zajedničkom ostavom na spratu. Lux stan kompletno opremljen (osim tv-a i veš mašine) najvalitetnijim nameštajem i ugradnim plakarima. Sunčan, svetao, južne orijentacije. Klima uređaj, grejanje je centralno sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 94.650 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetan i funkcionalan stan, luksuzno sređen i opremljen po najvisim standardima. U lepoj staroj zgradi sa debelim zidovima, na predivnoj lokaciji. Male rezije. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 149.000 €, 40,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

rodajemo luksuzan, jednosoban, sređen stan u suterenu, vrlo kvalitetne i savremene zgrade na Voždovcu. Stan je opremljen za "stan na dan" i izdaje se vec duže vreme sa razvijenim sigurnim biznisom i prilivom koji garantuje isplatu celog stana kroz nekoliko godina. Stan poseduje moderno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen neuseljavan jednoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića u novoj stambeno/poslovnoj zgradi. Stan je ukupne površine 40m2 nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 108.650 €, 40,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan stan u prestižnom naselju Mišeluk, predviđenom da postane najelitniji deo Novog Sada. Stan je deo novogradnje koja će se karakterisati modernim dizajnom, vrhunskom izradom i luksuznim sadržajem. Osnovne karakteristike stana: Površina stana: 40 m2 Prostrana terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan na Grbavici,jednoiposoban 40m2.Pet-friendly.STAN POSEDUJE SVOJE PARKING MESTO u dvoristu zgrade.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan sa garaznim mestom.U cenu uracunato i garazno mesto.Izdaje se na duzi rok,mesecno placanje agencijska provizija 50% Terasa, Lift.

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

"Casino Apartman" Beograd-Novi Beograd, ulica Palmira Toljatija Luksuzno i potpuno opremljen stan na odličnoj novobeogradskoj lokaciji u neposrednoj blizini dunavskog keja i nekada čuvenog hotela Jugoslavija. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od četiri sprata, ima 40m2 (i terasu),....

 
 
 
  Apartman, KAMENICA, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici, mirnoj ulici, nalazi se klub AGAVA. Idealno pozicioniran u odnosu na grad i blizinu izletista na Fruskoj gori. Na raspolaganju je lux apartman opremljen za boravak cetiri osobe. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, opremljenom kuhinjom za samostalnu pripremu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan stan na veoma lepoj lokaciji na keju. Površina stana je 40m2, nalazi se na II spratu, zgrada nema lift. Stan je jednoiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je opremljen izuzetno kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 585)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>