• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što manji" pronađeno 1 142 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik. Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 111.800 €, 31,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar , LUX jednoiposoban stan, opremljen. Agencijska oznaka 1100709. Retko u prodaji manji jednoiposoban stan u strogom centru! Zgrada stara petnaestak godina . Stan je na redovnoj etaži u zgradi sa liftom . Trenutno se izdaje stan na dan , tako da se može nastaviti . Odlične recenzije....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman na Kopaoniku – Hotel Harmonija Prodaje se vrhunski opremljen stan površine 31 m² u sklopu prestižnog Hotela Harmonija na Kopaoniku. Apartman je kompletno i moderno uređen, spreman za uživanje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Karakteristike: Površina:....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.700 €, 31,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 31m2, smešten unutar prestižnog kompleksa hotela "Kraljevi Čardaci", nudi izvanredan spoj udobnosti, elegancije i praktičnosti. Ovaj apartman, s odvojenom spavaćom sobom, pruža savršen ambijent za opuštanje i uživanje u planinskim čarima. Svaka površina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 31,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100383, Novi Sad, garsonjera, peti sprat.. Odličan, nov, LUX, nadasve svetao stan, komplet opremljen sa prelepim pogledom na Frušku goru Idealan kako za život, tako i za izdavanje, kako mesečno tako i izdavanje na dan. Mogućnost kupovine garaže. Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvadratura: 31 m² | Sprat: 4/6 O stanu Ekskluzivno opremljen jednoiposoban stan u savremenoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Potpuno namešten i odmah useljiv. • Prostran dnevni boravak sa modernom kuhinjom i svim aparatima (sudomašina, rerna, frižider, zamrzivač) • Udobna spavaća....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem potpuno opremljen apartman u hotelu Mujen lux, 32m2, četvrti sprat (lift) u okviru koga se nalazi recepcija, restoran i SPA centar sa zatvorenim i otvorenim bazenom. Moguća kupovina na kredit. Cena dogovor. Kontakt telefon 064/1100954 Igor .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana, luksuzno opremljena, prostrana garsonjera (32m2) u ZONEDovoj zgradi na Bulevaru Evrope na trećem spratu. Stan je renoviran i opremljen potpuno NOVIM nameštajem i tehnikom ! -trosed sa sandukom za posteljinu koji se razvlaci u lezaj velicine 200x160cm -veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najpoželjnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux garsonjera u strogom centru grada. Površine je 33m2, nalazi se na I spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika u koji je smeštena kuhinja, kombinovane sobe i kupatila. Grejanje je etažno. Garsonjera je veoma lepo uređena i opremljena nameštajem i potrebnim uređajima. Iza....

 
 
 
  Stan, KAC, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE PRELEP LUX STAN NA BULEVARU KRALJA PETRA STAN JE USELJIV OD 01.08. JEDNOSOBAN 34m2 MODERNO OPREMLJEN NOV NAMESTAJ I SVEZE OKRECEN STAN SA VELIKOM TERASOM NA OSMOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM CENA 450eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 101.660 €, 35,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Apartman ( 35m2 , gradnja 01/24 ) se nalazi na Zlatiboru u apartmanskom Naselju Maric , 900m od centra, odnosno 10min hoda. Apartman nudi: mogucnost boravka 4 osobe isklkucivo koriscen za svoje potrebe apartman je luksuzno opremljen poseduje odvojena spavaca soba kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 82.950 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.999 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux jednoiposoban stan na III spratu novosagrađene zgrade (zgrada useljena jula 2021. godine). Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na norveške radijatore, stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux namešten jednoiposoban stan kod Pravnog fakulteta u centru.Površina stana je 35m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je etažno, veoma je topao i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUKSUZNA GARSONJERA U PETROVARADINU UZ KOJU IDE PARKING MESTO I VELIKA OSTAVA! GARSONJERA JE LUKSUZNO OPREMLJENA, VEOMA PROSTRANA, SA JAKO LEPOM ITALIJANSKOM KUHINJOM, LUKSUZNOM RASVETOM, VEOMA LEPIM KUPATILOM I ODLIČNOM BELOM TEHNIKOM. GARSONJERA IMA JAKO LEPU TERASICU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan, luksuzno opremljen jednoiposoban stan na obodu Zvezdarske šume se nudi za dugoročno izdavanje ozbiljnom zakupcu, bračnom paru, ili paru sa detetom. Pet friendly, po dogovoru sa vlasnikom. Odlična komunikacija u smeru Karaburme, Mirijeva, Bulevara Kralja Aleksandra, Dimitrija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 235.000 €, 36,00 m2 cca 6530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks Woodside Kopaonik Residences, predstavlja visoke standarde i harmoniju sa prirodom. Pored kvalitetnog života, punog komfora i sa svim neophodnim sadržajima, ovaj kompleks Vam nudi poseban vid uživanja kroz savremenu arhitekturu sa kombinacijom kamena, drveta i staklenim površinama.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 137.000 €, 36,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u resortu “Sunčani breg & spa”, pored same staze i žičare, nalazi se ovaj nov, lux, jednoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u neposrednoj blizini su i dostupne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN U KISACKOJ ULICI LUX OPREMLJEN NA PRVOM SPRATU ZGRADA IMA LIFT ODVOJENA SPAVACA SOBA MODERNO OPREMLJENA KUHINJA TERASA MALI MESECNI TROSKOVI GREJANJE NA GAS SAMO U SEZONI USELJIV OD 10.09.2025. CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 36,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljena, prostrana garsonjera, 36m2, na 1.spratu u zgradi sa liftom, na najtraženijoj lokaciji,, u blizini pešacke zone, na Podbari. Nameštaj je kvalitetan i radjen po meri, kuhinja je opremljena kvalitetnim uredjajima kao i oprema, sanitarije i keramika u kupatilu. Ugradjen....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 177.500 €, 36,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122918, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan od 35 m² u srcu Vračara, u Šumatovačkoj ulici. Ovo je prva prodaja, sve u stanu je potpuno novo i neuseljavano! Stan se....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno namešten apartman od 36,07 m², smešten u srcu vikend naselja, samo 200 metara ispod Kraljevih Čardaka, u blizini kompleksa Milmari i stanice shuttle busa do centra Kopaonika. Enterijer je inspirisan tradicionalnim alpskim kućama – drvene grede, zidne obloge od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 586)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>