• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što manji" pronađeno 1 142 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.110 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan – Podbara, Jug Bogdanova ulica 🏡✨ 🆕 Nov, neuseljavan stan u modernoj zgradi sa liftom – 5. sprat 🛋️ Luksuzno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom 🅿️ Privatno parking mesto u dvorištu zgrade (samo za stanare) 🌐 Internet....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 480 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Novom Naselju ! Ulica Bate Brkića, 41m2 plus terasa , 480e Useljiv 01.09. niski troskovi , grejanje po potrosnji stan ima sbb internet paket dvorisno orijentisan U stanu je sve novo, potpuno opremljen pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.500 €, 41,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan na Petrovaradinu. Sklonjen od gradske gužve, a opet na 1km od strogog centra grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, redovna etaža. Grejanje na gas po utrošku. Stan poseduje parking mesto u dvorištu zgrade koje je u ceni. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno opremljen, namešten stan. Na drugom spratu održavane zgrade bez lifta. Stan se sastoji od: hodnika, spavaće sobe, garderobera kao izdvojene prostorije, dnevno - trpezarijskog prostora sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Kompletno namešten, u kraćem roku useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.781 €, 41,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas izdvajaju od konkurencije: 🔇 Zvučna izolacija: Koristimo Zorka blok od 25 cm (25 kg), dok je standard obično blok od 20 cm (12 kg). Naš blok pruža značajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.670 €, 41,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 156.110 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122194, I/I, terasa, renoviran, dvorišna zgrada. Samo za keš kupca , uknjiženo kao idealan deo .Prodaje se super lux jednosoban apartman kod Ada Mall-a Apartman je kompletno renoviran spolja i iznutra i opremljen novim nameštajem, za koji se plaća posebno po dogovoru.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 266.000 €, 42,00 m2 cca 6330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u prestižnom delu Vračara, ulica Koče Kapetana, ugao sa Kičevskom. Nalazi se na 3.spratu/5, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Odličan raspored prostorija, maksimalna funkcionalnost i iskorišćenost prostora, svetao, luksuzno opremljen. Dobra infrastruktura,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Square Garden | Potpuno nov | Useljiv odmah Na prestižnoj lokaciji u okviru Square Garden kompleksa , izdaje se potpuno nov, nikad useljavan stan sa jednom spavaćom sobom. Stan je upravo kompletno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan, u novoj zgradi kod Sajma. Ova nekretnina okružena je mnogobrojnim kafićima i prodavnicama . Stan se nalazi na petom spratu i ulično je orjentisan. Stan je kompletno opremljen. Poseduje dva televizora koji pružaju dodatan komfor. Vi nas za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.Bulevar Evrope, blizina svih bitnih gradskih sadržaja. Stan je dovosban, luksuzno opremljen kao što se na slikama može videti, nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi završenoj pre nekoliko godina. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.463 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 42,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu starog Beograda, iznad Cvetnog trga nalazi se ova nekretnina. Pre svega ističemo ovu ponudu kao već razrađen i uhodan biznis – stan na dan. Za ovu nekretninu je samo lokacija dovoljna preporuka, a ako se doda i luksuzno sređen prostor u kome mogu boraviti gosti onda ova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106927.Luksuzno opremljen jednoiposoban stan (42m) na prvom spratu zgrade sa liftom, na korak od pešačke zone, katedrale u strogom centru grada. Useljivo od 01.10.2024.godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam luksuzno opremljen dvosoban stan i prostran prostor namenjen udobnom i sigurnom životu. Kompletno je namešten i poseduje svu potrebnu tehniku, a uz stan ide i garažno mesto koje dodatno olakšava svakodnevno funkcionisanje. Stambeni objekat u kojem se stan nalazi obezbedjen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 160.220 €, 43,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

!!!ZLATIBOR!!! !!!LUX APARTMAN!!! Prodajemo luksuzni apartman, kompletno opremljen u novoj zgradi sa garažnim mestom u suterenu. Razrađen posao izdavanja koji trenutnom vlasniku donosi između 500 i 800 evra prihoda mesečno, u zavisnosti od sezone, Instagram profil sa preko 4000 pratilaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.350 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.530 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 160.220 €, 43,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 162.350 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman u sklopu kompleksa Kraljevi Čardaci. Sastoji se od dnevne sobe opremljene sa ugaonim garniturom, trpezarijskim stolom i opremljenom čajnom kuhinjom. U sklopu apartmana nalaze se i dve odvojene spavaće sobe (jedna sa francuskim krevetom, dok se u drugoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.230 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.977 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 405 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini Keja. Ova luksuzna nekretnina nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom, u objektu renomiranog investitora poznatog po vrhunskom kvalitetu gradnje. Stan površine 43 m² pažljivo je dizajniran....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 43,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi U vili Marina lux,u lepom i mirnom kraju Zlatibora,na samo 750m od kraljevog trga! U blizini pocetne stanice gondole,u samoj zgradi se nalazi gomex market a u blizini stana se takodje nalazi aroma market,restoran koliba kod Milunke,Talija ketering, na manje od 5minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 159.890 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 157.790 €, 43,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Adamovićevom naselju-Laze Nančića Stan se izdaje lux namešten. Potpuno je opremljen tehničkim uređajima i nameštajem. Odličan za život. Lokacija: Bulevar Evrope, blizina Futoške (hotel Šeraton), svih neophonih sadržaja za moderan život Za više informacija pozovite:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 161.800 €, 43,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

redstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 99.700 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....