• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što veći" pronađeno 1 500 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, CEREVIC, 1.236.000 €, 984,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ograđenom placu površine 14289m2, sa frontom oko 200m prema ulici i isto toliko otvorenom prema Dunavu, sa negovanim vrtom, vinogradom i voćnjakom nalazi se ova impozantna građevina. Zamišljena kao hotel, građena kvalitetno, ciglom, (zidovi debljine 38cm), ona se može preurediti....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 2.390.000 €, 663,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 390.000 €, 315,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.5 adaptilan u višesoban u nivou celog 6. sprata.Zaseban lift i zaseban ulaz.Mogućnost namene kao poslovni prostor.Postoji mogućnost sredjivanja prostora u zavisnosti od namene.Odlična lokacija LUX Bratstva i jedinstva, Novogradnja, Parking, garaža.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan lift što veći'
510.000 €
59.000 €
Na upit
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.325.000 €, 295,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Dedinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kuću na tri nivoa sa sopstvenom baštom od 82 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 256,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Deidinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kucu na tri nivoa sa sopstvenom bastom od 66 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 824.750 €, 256,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 990.000 €, 253,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , Krunski venac , vrhunska lokacija , 253m2 ( 187m2 + galerija 66m2 ) , 5. sprat / 5 , cg , lift , luksuzna nekretnina , visina plafona 2,8 m - 4m , alu stolarija , hrastov parket 1. klase , dvostrano orijentisana , svetla , suncana , uknjizena. Mogucnost kupovine duple....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 3.000 €, 241,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex na poslednjem spratu zgrade novije gradnje sa parking mestom u garazi. Centralno grejanje, klime u svim prostorijama, elektroroletne, potpuno opremljena kuhinja. Na prvom nivou je ulazni deo stana, open space prostor sa dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom koja je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 4.000 €, 235,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov penthouse sa terasom od 85m2 na Vracaru. Ukoliko ste ljubitelj hedonizma i komfora, preporučujemo Vam luksuzan četvorosoban komforan stan grejne površine 150m2 koji ima direktan pristup iz lifta. Sastoji se od dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavace sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 494.400 €, 224,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Luksuzan četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Dunava i Ribarskog ostrva. Ovaj lep i svetao stambeni prostor luksuznih nota čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se tri spavaće sobe od kojih najveža spavaća soba ima sopstveno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 484.100 €, 216,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru Novog Sada nadomak pešačke zone prodaje se luksuzan dupleks koji je uknjižen kao poslovni prostor Može se koristiti kao poslovni prostor kako je do sada i izdavan ili se preurediti u stambeni prostor Četvrti sprat, lift, terasa IZVANREDAN pogled na krovove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 947.999 €, 210,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIX GROPUP BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 4500evra po kvadratu SPECIJALNA PONUDA-do kraja aprila-ova cena NAPOMENA: Cena je za firme. AKCIJA do 31.03.2025 je ova cena. Zgrada je uskoro useljiva, recepcija je pocela sa radom. Regularna cena je 841000 evra. DIREKTNA PRODAJA STANOVA....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 345.000 €, 210,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Penthaus 210 m2+ 210 m2, lux, strogi centar Subotice, 3 spavaće sobe+dnevni boravak, polunamešten, terasa skroz okolo stana, svaka soba ima terasu. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 495.000 €, 206,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Luksuzan stan u pešačkoj zoni. Funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. U donjem stanu površine 127m2 veliki dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,dva kupatila,dve terase. U gornjem stanu površine 79m2 dnevna soba sa kuhinjom,velika terasa,kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 650.000 €, 206,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 495.000 €, 206,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan u Centru Novog Sada! Stan funkcionise kao dve stambene jedinice, donji deo 127m2, gornji 79m2. Za vise informacija nas kontaktirajte. Agencijska sifra: 554104 Terasa, Lift.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 3.000 €, 201,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex-Penthause Smešten u prestižnom naselju Vračar, ovaj zapanjujući penthouse od 200m2 nudi luksuzno životno iskustvo. Prostrani dnevni boravak otvorenog prostora elegantno je podeljen šarmantnim kaminom, stvarajući prijatan, ali sofisticiran ambijent. Sa 3 spavaće sobe, prelepim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 3.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Smešten u prestižnom naselju Vračar, ovaj zapanjujući penthouse od 200m2 nudi luksuzno životno iskustvo. Prostrani dnevni boravak otvorenog prostora elegantno je podeljen šarmantnim kaminom, stvarajući prijatan, ali sofisticiran ambijent. Sa 3 spavaće sobe, prelepim terasama, raznovrsnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 3.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

I celina: celokupno otvoren prostor koga cine ulazni hol u crnom granitu koji je otvoren ka dnevnom boravku sa kaminom koji je u funkciji, sa trpezarijskim prostorom i kuhinjom koja je sankom vizuelno izdvojena, a iz nje u ostavu. Iz ulaznog hola ide se u drugu celinu koju cine dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 980.000 €, 200,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo u zakup petosoban stan na prestižnoj lokaciji BW u zgradi Scala. Stan je luksuzno i kompletno namešten, na raspolaganju su dva parking mesta u bezbednoj garaži zgrade. Zgrada ima svoju recepciju i fizičko tehničko obezbeđenje. Unutraša kvadratura iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500.000 €, 200,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan dupleks od 200 m² sa krovnom terasom – Novi Sad, Bulevar Evrope / Šeraton U mirnoj ulici, u neposrednoj blizini hotela Šeraton i Bulevara Evrope, izdaje se ekskluzivan dupleks stan površine 200 m², smešten u maloj urbanoj vili. Stan se prostire na dva nivoa i poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 4.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznih stanova Vračar kod Hrama- Petosoban lux stan sa garažom Izdavanje luksuznih stanova Beograd -Vračar. Nov , neuseljavan lux stan po strukturi petosoban , sa prostranim dnevno-trpezarijskim delom u čijem sklopu je kuhinja i pogledom na park, spavaći blok sa 2 master....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 240.000 €, 200,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX PETOSOBAN STAN ( 200 m2 ) BLIZU CENTRA GRADA, BULEVARA OSLOBODJENJA I SAJMA, U ULICI KOSANČIĆ IVANA. SASTOJI SE U DONJEM DELU OD ULAZNOG HODNIKA, VELIKE DNEVNE SOBE, KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE SA IZLASKOM NA TERASU, SPAVAĆE SOBE, KUPATILA, TOALETA SA MAŠINAMA ZA PRANJE....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten lux petosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar Oslobođenja. Na prvom spratu pet prostorija dok je sprat niže teretana sa saunom kao i solarijum. Ispod teretane stepenice vode u garažu. Stan dvostrano orijentisan. Veoma retka prilika! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 522.740 €, 190,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov odmah useljiv luksuzan penthaus. Prelepa terasa od 40m2.Ulazak u stan iz lifta. Kvalitetna rehau stolarija,pod Slavonski hrast,italijanska keramikaCena je sa pdv-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrat PDV-a ! Postoji i mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu ili parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 3.800 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje-Luksuzni 4. 0 stan sa garazom u novogradnji, bazen. Odličan stan u srcu Vračara, u tihoj ulici nadomak Kalenić pijace i brojnih kafića i restorana. Idealna lokacija za udoban život, sa brojnim interesantnim sadržajima u okolini. Na desetak minuta vožnje je od uključenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 190,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Možete pogledati 3D TURU STANA NA LINKU: https://my.matterport.com/show/?m=mToQZT18N Luksuzan petosoban dupleks uknjižene površine 172m2 a merene 190m2 na savršenoj lokaciji na Vračaru u u ulici Gospodara Vučića u blizini Neimarskog parka. Stan se nalazi na 4. od 4 sprata zgrade novije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.600 €, 188,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznih stanova Beograd ELITE NEKRETNINE. Lep svetao stan u novoj zgradi sa video nadzorom. Odlicna lokacija. Luksuzno opremljen stan nalazi se na Vračaru na drugom spratu. Stan se prostire na 180m2. Ima prostrani dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 508.490 €, 187,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 187,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 695.700 €, 186,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan troiposoban stan u okviru modernog stambeno-poslovnog kompleksa u izgradnji, smeštenog na atraktivnoj lokaciji u širem centru Novog Sada – idealno pozicioniran, na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih sadržaja grada. Stan se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 536.500 €, 185,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 185m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan penthaus sa privatnim liftom koji ide direktno u ovaj stan. Stan ima fenomenalne terase sa obe strane zgrade, gledajući i na Frušku Goru, kao i na grad. Raspored stana čini velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 566.500 €, 185,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100859 : Predstavljamo vam penthouse koji se prostire na 185 m², idealan za one koji traže savršen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan nudi direktan ulaz iz lifta, kao i stepenište koje vodi do prostora za uživanje.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća u izgradnji. Površina kuće je 184 m2 + 42m2 dvorišta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.300 €, 184,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namesten stan u novogradnji, 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet, terasa, duplex, 2 garazna mesta u sklopu zgrade uz doplatu . Odmah useljiv stan. 0606689686 , 0638211760 , Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan prostran i svetao stan u mirnom, rezidencijalnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama. Stan je idealan kako za stanovanje tako i za Poslovni prostor. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 638211760 , +381(0) 606689686 , www. elite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prelep LUX PENTHOUSE nadomak CENTRU grada. 065 31 21 715 065 281 31 35 Stan se prodaje sa svim ugradnim stvarima po meri. U stan su radjena dodatna ulaganja, sto se tiče same keramike i stolarije, kao i sav stilski nameštaj. Fenomenalan enterijer koji krasi ovaj stambeni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan četvorosoban stan na IV spratu odlične zgrade, sa predivnim pogledom na Hram. Ovaj dvostrano orijentisan stan obuhvata prostran dnevni boravak (podno grejanje u dnevnom boravku) sa klavirom, kaminom i radnim delom, kuhinju i trpezariju, kao i odvojen spavaći blok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 648.000 €, 180,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82127, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, ostava. U ponudi za izdavanje je moderan i vrlo luksuzno opremljen stan na fantastičnoj lokaciji, nadomak Kalenić pijace. Stan se prostire na 180m², čine ga prostrani dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 619.500 €, 177,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 662)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>