• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što veći" pronađeno 1 503 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji je stan od 95m2 u atraktivnom kondominijumu ''Voždove kapije'', preko puta Saobraćajnog fakulteta. - Lokacija pruža maksimalni komfor i odlično je saobraćajno povezana sa svim delovima grada. - U okviru prestižnog kompleksa nalaze se luksuzni sadržaji: parkovi, igrališta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 348.600 €, 95,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 161.500 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U sve atraktivnijoj Banji Vrdnik, a u luksuznom kompleksu Fruške Residence, koji u svom sklopu ima i hotel sa bazenom i svim sadržajem za turiste, nudimo vam dva luksuzna apartmana od 95m2, sa prelepim pogledom na Frušku goru. Oprema: Spoljna izolacija od kamene vune, šestokomorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lux, porodičan stan, komplet opremljen u novogradnji. Zgrada sa 2 lifta. Zgrada ima upotrebnu dozvolu, pa se kupac može nesmetano uknjižiti. Dvostrano orijentisan, sa 2 m.č., cg se plaća po utrošku. Odvojen spavaći blok sa kupatilom. Garažno mesto se prodaje po ceni 20000e. PROSTORIJE:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 323.000 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni apartman u Vrdniku – Fruške Terme, Premier Resort Zamislite da se budite uz otvoren pogled na netaknutu prirodu Fruške gore, dok vas kroz prozore miluje jutarnje sunce. U srcu prestižnog kompleksa Premier Resort – Fruške Terme, ovaj prostrani, potpuno nov apartman pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 348.600 €, 95,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan za izdavanje na tržištu nekretnina, opremljen po najvišim standardima današnjice. Zgrada je smeštena u mirnu, jednosmernu ulicu u blizini Hrama Svetog Save. Odlična lokacija bogata komercijalnim sadržajima, kafeima, restoranima i zelenim površinama. tan predstavlja....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lux opremljen stan u Vrdniku od 95m2 zajedno sa garažnim mestom od 12m2. Sve je opremljeno,podno grejanje,smart home (Oblo uređaji instalirani),klima inverter. Regulacija temperature u stanu se obavlja preko digitalnog termostata,sve može automatski da se podesi Miran kraj,šetačka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Prodajemo stan u kvalitetnoj novoj zgradi, kompleks na Keju na veoma lepoj lokaciji nedaleko od Dunava i centra grada. Stan je po strukturi četvorosoban, sa odvojenom kuhinjom i dve terase i tri spavaće sobe, odvojenim degažmanom. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 351.580 €, 95,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU: Fantastičan četvorosoban stan u Voždovim Kapijiama Doživite luksuzni život u ovom prostranom stanu od 95 m2,koji se nalazi na 12. spratu zgrade od 12 spratova u veoma traženom kompleksu Voždove kapije. Ovaj moderan stan nudi savršen spoj stila, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram. Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 95,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

----- Bez Provizije----- Extra Lux stan u blizini zvezdinog stadiona u mirnom delu grada u ulici koja nije prometna, a na par kilometara od autokomande i veze sa svim delovima grada kao i autoputem. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, skole, autobuska stajališta, sportski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 460.888 €, 95,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ NA PRODAJU – NAJVEĆI TROSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI | BW ETERNA 📌 Lokacija: Beograd na vodi, zgrada BW Eterna 🏷️ Cena: Snižena (uz mogućnost dodatne korekcije u zavisnosti od načina isplate) 🚗....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 310.310 €, 95,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 430.000 €, 94,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Crveni krst , 94m2 , 3 / 6 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , novogradnja , juzno orijentisan , izrazito svetao , odlicne strukture , uknjizen. Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni 20000e. Struktura - antre , prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 94,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno renoviran i opremljen stan na početku Bulevara Nemanjića. Stan ima 94m2 (87m2 korisne površine), po strukturi je komforan trosoban. Nalazi se na 15.-om od 17 spratova, istočno orijentisan. Renoviran po visokim standardima: spoljna PVC stolarija (antracit i bele....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, četvorosoban stan na Trošarini. Nalazi se na šestom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 94 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks Skyline Belgrade je luksuzni stambeno-poslovni kompleks smešten u samom centru grada, u ulici Kneza Miloša. U ovoj zgradi imamo u ponudi fantastičan stan sa prelepim pogledom na grad. Stan je prostran i svetao. Poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 535.000 €, 94,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prodaji je veoma leo, prostran Lux stan, funkcionalno organizovana. Ima odvojeni spavaćica blok sa 3 spavace sobe, dva kupatila, dnevni boravak, trpezariju i kuhinju. Iz dnevnog boravka izlazi se na zastakljenu terasu (cela se moze otvoriti) sa fantasticnim panoramskim poglednom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.600 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan, 93m2 sa velikim dvorištem - Dedinje. Ovaj luksuzno opremljen stan se nalazi u jedinstvenom kompleksu apartmana u neposrednoj blizini Belog Dvora na Dedinju. Ono što ga čini posebnim je stil života koji nude lokacija okružena zelenilom, i veliko privatno dvorište....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 229.320 €, 93,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543108-Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u novogradnji,garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760, Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.650 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthouse Vracar. Trosoban luksuzno namešten penthouse sa direktnim pogledom na Čuburski park, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Hrama svetog Save. Stan je apartmanski opremljen,klimatizovan,prostran i svetao. Zakup na duži vremenski period. Pozovite Elite tim za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 233.175 €, 93,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimtist nekretnine vam nude lux četvorosoban stan na trećem spratu moderne zgrade. Veoma interesantna organizacija prostora u skladu sa avargandnom arhitekturom, čini ovaj prostrani stan u savršeno mesto za život. Prostorije: -predsoblje. -dnevna soba sa trpezarijom, -kuhinja, -degažman,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.650 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u Beogradu na Vracaru. Za vise informacija pozovite na kon.tel.060/6689686 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje dvoiposoban stan vrhunske estetike u okviru West Tower kule, najvišeg stambenog objekta u Srbiji, koja nudi vrhunski komfor, sigurnost i prestiž. Stan se nalazi na 15. spratu (od ukupno 40) i pruža panoramski pogled na Novi Beograd kroz velike staklene portale. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.400 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan u samom centru grada, površine 93m2, smešten u novijoj zgradi iz 2021. godine poznatog investitora. Stan je vrhunski opremljen, prostran i izuzetno svetao, sa komfornom terasom orijentisanom ka ulici. Raspored prostorija je idealan za udoban život....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 93,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan i lux opremljen četvorosoban stan na Bulevaru Nemanjića nedaleko od Delta planeta površine 93m2 (87m2 + 6m2 terasa). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velikog kupatila, tri spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje. Svaka soba je opremljena udobnim i....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vracar, izdavanje lux namestenog trosobnog stana, novogradnja,. Izdajemo kompletno opremljen penthouse u nedavno zavrsenom objektu, 3. 0, 92m2, etazno grejanje, terasa, klima, lift, internet. 063-8211760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 454.500 €, 93,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite svoje mesto pod suncem,LANDMARK RESIDENCE! Priuštite sebi život u centru Beograd, na Vračaru, na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu,na lokaciji bivšeg Depoa, u ul. Bulevar Kralja Aleksandra 142. De lux trosoban stan ukupne površine 93,59 m2 (unutrašnja površina stana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 665)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>