• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što veći" pronađeno 1 503 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport koncept kondominijuma prati trendove najviših standarda sigurnosti, koji podrazumevaju jedinstvene karakteristike poput stanova pripremljenih za smart house sistem, koji Vam omogućava jednostavnu implementaciju željenih funkcija upravljanja uz jedinstveni način kontrole kućnih....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110833, I/II, lift, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 97m2, na TATARSKOM BRDU u Sremskoj Kamenici, sa pogledom na Frušku Goru. Jedinstven stan za uzivanje! Staklena terasa, parket i aluminijumski profili vrhunske proizvodnje. Komforan lift u zgradi koja ima II....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX Stan na Petrovaradinu. Poseduje SmartHouse tehnologiju za maksimalnu udobnost i sigurnost. Dve prostrane terase za uživanje na otvorenom kao i dva garažna mesta - parkiranje bez stresa. Gree Inverter klime u svakoj prostoriji - kontrola temperature na dohvat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan sa garažom u novogradnji kod Hrama. Apartmanski opremljen stan. Odmah useljiv stan. Stan se izdaje na duži vremenski period ozbiljnim zakupcima. 063/ 82 11 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX RENOVIRAN 2025 god Duplex 64,49m2 u donjem nivou i potkrovlje 35,29m2 Rasveta ulayi u cenu nekrtnine PRODAJE SE RENOVIRAN STAN NA GRBAVICI 100m2 U CENU ULAZI I NOVA KUHINJA SA NOVIM UREDJAJIMA TV KAMIN NA STRUJU VES MASINA NOVE ROLETNE,SOBNA I ULAZNA VRATA , PARKET I KERAMIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 100m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan petosoban stan u mirnom delu grada, idealan za porodičan život. Stan je izuzetno osvetljen prirodnom svetlošću tokom celog dana, jugoistočno orijentisan, klimatizovan, centralno grejanje, prodaje se kompletno namešten, spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 236.700 €, 100,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo lux renoviran stan u centru Žarkova sa odličnom infrastrukturom . Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, luksuzno opremljen trosoban stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 100m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Čine ga: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je veoma lepo uređen i opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

***Luksuzan dupleks-Novo Naselje*** U ponudi petosoban stan od 100m2 u mirnom delu grada,idealan za porodični život. Dupleks stan na dva nivoa: prvi sprat:prostran dnevni boravak,potpuno opremljena kuhinja,moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 m2 sa pogledom na park. Drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 363.220 €, 99,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 277.200 €, 99,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan u novogradnji u lux kvalitetu, rok za završetak radova oktobar 2024. godine. Cena je sa PDV-om. Odlična pozicija zgrade, blizina Ade, kao i centralnog dela Banovog Brda, odlična infrastruktura (blizina prevoza, doma zdravlja, škola, vrtića, pijace, itd). Neposredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 297.413 €, 99,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na IV spratu i ima 78.01m2 grejne površine i 21.55m2 krovne terase. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 267.300 €, 99,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85221, II/VII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je luksuzno i moderno opremljen stan u jednoj od impozantnijih novogradnji na izuzetno atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 362.500 €, 98,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, 4.0 lux stan, 98 kvm sa otvorenim pogledom. Zgrada pravljena od kvalitetnih materijala, 3 lifta, obezbeđenje 24/7, ulazak moguć samo vlasnicima i najavljenim posetiocima. Stolarija drvo-aluminijum, Klima u svim prostorijama sa jednom spoljašnjom jedinicom. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1097931 Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije, terase. Iznad stana se nalazi panoramska terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400.000 €, 98,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u luksuznoj zgradi Terra, prodaje se moderno opremljen stan na 7. spratu, koji pruža jedinstven spoj stila, funkcionalnosti i komfora. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao atraktivna investicija na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.050 €, 98,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98m2, terasa, lift, podno grejanje, klima, Telefon, interfon, garaža. Uknjiženo 98m2. Luksuzan stan od najkvalitetnijeg materijala , nalazi se na trećem spratu zgrade sa bazenom. Uknjiženo 98m2+ dve garaže (po 14m2). Dvostrano orjentisan (istok i jugoistok). Svi prozori su od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji, garaza Luksuzan stan na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavace sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade uracunato u cenu zakupa. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Tatarskog brda nadomak centra grada, nudimo četvorosoban stan u modernoj, visokokvalitetnoj zgradi koja sadrži samo nekoliko stanova, što garantuje privatnost i mir. Stan je savršenog rasporeda i omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, Na upit, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan 98m2 u Loznici na Lagatoru u ulici Ljubomira Romića 8, na III spratu, polunamešten, sa dve garaže. Cena na upit. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 365.000 €, 97,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116027, I/VI, lift, terasa(2), uknjižen. Prodaje se LUX stan, 97m2, na Rotkvariji, na odličnoj lokaciji za život porodice sa decom. Okružen je državnim i privatnim vrtićem, osnovnom školom, bolnicom, MUP-om i brojnim supermarketima na par minuta hoda. Centar na 15 minuta....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan komforan trosoban stan na povučenom četvrtom spratu zgrade površine 97m2. Novogradnja, velika terasa ukupne površine 18m2 + 20m2 koji ne ulaze u površinu stana. Lokacija je izdvojena od gužve i buke a nadomak gradskih dešavanja. Savršeno uklopljen arhitektonski koncept ostavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 242.000 €, 97,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE ČETVOROSOBAN LUKSUZAN STAN PO SMART SISTEMU. STAN POSEDUJE ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE, VELIKU KUHINJU (ODVOJENU SA DVA PROZORA); DVA SANITARNA ČVORA LUKSUZNO I VEOMA MODERNO OPREMLJENA I VELIKU DNEVNU SOBU SA TRPEZARIJOM KAO I DVE PRELEPE TERASE!!! STAN JE URADJEN PO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 332.200 €, 97,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na prvom spratu nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje ostavu i garazno mesto,a kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 370.000 €, 97,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u prizemlju nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m,sa pripadajucim dvoristem od 52 m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 449.888 €, 97,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SNIŽENA CENA do 25.jula-stan se prodaje po kupoprodjnojo ceni koja je sada niža od cena Belgrade Waterfront-a (koji u slobodnoj prodaju nemaju više u ponudi stanove ove strukture). CENA 450000 EVRA STANA i doplata za garažu 42 000 evra DINAMIKA PLAĆANJA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 302.000 €, 97,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Useljivi, lux stanovi na Lekinom brdu, izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na Lekinom brdu, u blizini ulice Maksima Gorkog i Druge ekonomske škole. Podno etažno grejanje, visina plafona 2.90m, klima sa jednom spoljnom i tri unutrašnje jedinice, podovi obloženi termotretiranim parketom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban penthouse u novogradnji na Vracaru. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ; +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Kontakt van radnog vremena/kabinet.elite@gmail. com Web....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 460.000 €, 96,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 316.090 €, 96,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na II spratu i ima 96.96m2. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket ekstra klase, FAN coilsistem grejanja/hlađenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100200. Na prodaju luksuzan četvorosoban stan od 96m², opremljen modernim nameštajem, odmah useljiv. U cenu je uključen parking u dvorištu zgrade. Odličan raspored sa velikom dnevnom sobom, tri sobe, kuhinjom i prostranom terasom od 50m² sa prelepim pogledom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 665)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>