• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan lift što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što veći" pronađeno 1 503 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 407.000 €, 136,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju luksuzno i moderno nameštenog stana koji se nalazi u manjem, mirnom kompleksu, u neposrednoj blizini reke Dunav. Lokacija je veoma tražena, pešaka se stiže do supermarketa, Osnovne škole, vrtića, crkve, Stari Grad Zemun je udaljen 15-20 minuta hoda. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 604.999 €, 136,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan od 136 m² u prestižnoj novogradnji u Beogradu, savršen za porodično stanovanje ili poslovne ljude koji traže kvalitet i komfor. Stan se prostire na prostranom prostoru i savršeno je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 375.950 €, 136,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Luksuzan, uknjižen, kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, škole, vrtića, Futoške pijace, centra grada Ovaj veoma lep i svetao stambeni prostor čine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.600 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju vam je prostran i moderno opremljen stan u jednom od najprestižnijih delova Beograda – na Senjaku, u neposrednoj blizini brojnih ambasada, rezidencija i vila. Ova mirna i elitna lokacija pruža potpuni komfor, sigurnost i privatnost, idealna za one koji žele luksuzan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 135,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju četvorosobnog lux stana 135m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu, modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lux,top stan za izdavanje ,duplex,opremljen i namesten,ne useljavan, Od prostorija poseduje u prvom nivou,ulazni hodnik,dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,kupailo,terasa,ostava Drugi nivo,tri spavace sobe,kupatilo,cajna kuhinja,hodnik sa garderoberom Mesecno placanje,depozit,na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 374.500 €, 134,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, duplex na odličnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, cg sa kalorimetrima. I nivo: kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaća soba, kupatilo, gostinski toalet i ostava. II nivo: tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Objekat je rađen visoko kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 617.727 €, 134,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na prvom spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Prostrani stan se prostire na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthaus od 134m² u kompleksu Airport Garden – Novi Beograd Predstavljamo vam izuzetno komforan i luksuzan penthaus površine 134m², smešten u prestižnom stambenom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA ZA KEŠ KUPCE POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE. TAKOĐE PORED OVOG STANA IMAMO JOŠ DVA PENTHAUSA NA BULBULDERU OD 109m2 i 125m2 po ceni 2900evra plus PDV, koji će za dva meseca biti useljivi novo LUX, PENTHAUS cetvorosoban stan 133,02m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 520.000 €, 132,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan u Lozničkoj ulici na Vračaru. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, toalet i 2 terase. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 40000€. Konstrukcija: Temelji i podovi zaštićeni su....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 204.445 €, 132,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 131,90m2, u izgradnji u centru Temerina, stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila , terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 591.999 €, 131,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 699.900 €, 131,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, stambeno - poslovnom kompleksu West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan Četvorosoban Stan na Vračaru, Blizu Hrama Tip: Četvorosoban stan, 131 m² Sprat: Drugi sprat u ekstra luksuznoj zgradi, odmah useljiv Izvanredna Lokacija i Moderni Dizajn: Lokacija: Najbolja lokacija na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan četvorosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 131 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 463.500 €, 130,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj izuzetan stan koji vam pruža savršen spoj udobnosti, luksuza i praktičnosti. Nalazi se na privilegovanoj lokaciji u Novom Sadu, s predivnim pogledom na Frušku Goru i Dunav, pružajući vam sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Stan od 130 m2 sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 598.000 €, 130,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara, na jednoj od najmirnijih i najekskluzivnijih lokacija u neposrednoj blizini Kalenić pijace, smeštena u diskretnoj, jednosmernoj ulici sa minimalnim saobraćajem, nudi se luksuzna nekretnina za najzahtevnije kupce. Stan od 130 m², koji se nalazi na trećem spratu moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je spratu od četiri, zgrade novije gradnje sa liftom, i dva mokra čvora. "Smart home" sistemom se kontroliše podno grejanje, svetlo I roletne.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 585.000 €, 130,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, luksuzan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2014.godine. Zgrada lepo održavana sa liftom. Stan je svetao, dvostran, otvorenog pogleda. Sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila - jedno sa jakuzzi kadom, a drugo sa tuš kabinom. Postoji i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 566.000 €, 130,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95451, II/III, klima, lift, terasa, uknjižen, u izgradnji, fasada nova, garaza. U prilici smo da vam ponudimo lux stanove u srcu Dedinja u mirnoj ulici. Blizina Maksija vrtića internacionalnih skola. Zgrada vrhunskog kvaliteta Stolarija troslojni staklopaket, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 572.748 €, 130,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan na Vračaru , u Lozničkoj ulici na četvrtom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, veoma prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnika, dva kupatila i toaleta, dve terase, ukupne površine 130,17m². Stan je orijentisan jugozapadno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 2.100 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u kvalitetnoj novogradnji , sam na spratu, potpuno opremljen, komforan. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila ,terasa, video nadzor, garažno mesto u sklopu zgrade + parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, Na upit, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzni poslovni prostor u samom centru grada površine 130m2. Nalazi se u mirnoj ulici na VII spratu stambene zgrade koja ima lift. Sastoji se od dva nivoa: donjeg nivoa koji ima 80m2 i gornjeg koji ima 50m2, ima dve manje prostorije, dva kupatila, 4 terase i opremljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 425.700 €, 129,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 129m2 , smart - house , 1/ 3 , lift - direktan ulaz u stan , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 435.000 €, 128,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Luksuzan petosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak srednje i osnovne škole, a u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, četiri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 236.280 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+ P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu.U ponudi komforan četvorosoban stan 127.2m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo nov, delimicno namešten poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje i opreme. Raspored prostorija je odlično organizovan što omogućava višenamensko korišćenje prostora. Ovaj svetao prostor čine "open space" deo i tri zasebne kancelarije,dva luksuzna kupatila,dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 367.490 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! NAJLEPŠI STAN U ZGRADI S TROSTRNOM ORJENTCIJOM (SEVER, ISTOK, ZAPAD) 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj i tihoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 600.000 €, 126,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 386.500 €, 125,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZNA URBANA VILA u mirnoj ulici. Predstavljamo vam stan u izgradnji u zgradi sa svega 4 stambene jedinice na najatraktivnijojj lokaciji za porodični život. Nalazi se u blizini hotela Šeraton, a u najužem okruženju je obdanište, osnovna škola, muzička škola, prodavnice, drogerije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.999 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 665)