• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji" pronađeno 1 228 nekretnina - prosečna cena 2.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 464.900 €, 86,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan 3.0 lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi na drugom spratu u Kosovskoj ulici, nadomak Skupštine. Ima odličan raspored i sastoji se od dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, gostinjskog toaleta, prostranog kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 464.270 €, 157,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban . Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 463.500 €, 130,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo ovaj izuzetan stan koji vam pruža savršen spoj udobnosti, luksuza i praktičnosti. Nalazi se na privilegovanoj lokaciji u Novom Sadu, s predivnim pogledom na Frušku Goru i Dunav, pružajući vam sve što vam je potrebno za vrhunski životni stil. Stan od 130 m2 sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 462.470 €, 163,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 148,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Golf - prodaja stana - lux novogradnja. Izuzetan četvorosoban stan sa prelepom terasom od 9m2 na izuzetnoj lokaciji u maloj trospratnoj zgradi, sa malim brojem stanova. Na svakom spratu po jedan stan. Stan je četvorostrano orjentisan. Sastoji od: dnevnog boravka sa trpezarijom i dodatnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 460.000 €, 96,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 458.000 €, 100,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,5 Savski venac , Senjak , Simiceva , rezidencijalna zona , 100m2 merena kvadratura , 85m2 uknjizena kvadratura , 1 / 3 , cg / gas , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , Alu stolarija , parket Hrast 1. klase , sanitarije Geberit , Hans - Grohe , Italijanska keramika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 455.000 €, 151,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan sa 3 spavaće sobe, dnevnom, kupatilom, toaletom, ostavom i prelepom terasom. STOP pozivi agencija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 451.000 €, 74,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u prestižnom naselju Novi Dorćol, u samom centru Beograda, koje nudi savršen spoj urbanog života i mira. Kompleks uključuje spa centar, teretanu, restorane, kafiće i prodavnice, čime stanari imaju sve potrebne sadržaje na dohvat ruke. Stan na četvrtom spratu ima prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPEKTAKULARAN STAN - BW SKALA! Cena: 450000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski Venac, BW Površina: 81,22m2 Struktura: Trosoban stan u čiju strukturu ulaze: - hodnik - dnevni boravak - trpezarija - kuhinja - dve spavaće sobe - dva kupatila - vešernica - ostava - terasa OPIS:....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 450.000 €, 168,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 450.000 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa, luksuzna kuća sa lokalom i podrumom, na odličnoj lokaciji u centru Leskovca. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Plac je površine 360m2, a potpuno renoviran lokal je površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 450.000 €, 114,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 450.000 €, 219,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika, na prodaju dve prelepe vikendice u samom srcu Divčibara U neposrednoj blizini ski staze Centar, na samo 550m od centra, a opet izdvojeni od bilo kakve buke i okruženi prirodom Na savršenoj poziciji za aktivan odmor tokom zimskih meseci na samo 250m od ski staze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj penthaus na sedmom spratu ima 5 soba, 3 kupatila, luksuzno opremljen. Mogućnost kupovine garaže. 3 velike terase. Agencijska provizija 2% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 450.000 €, 209,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vertikalu luksuzne kuće smeštene u mirnoj zoni Beograda, na Kanarevom brdu. Ova moderna porodična kuća izgrađena je po najvišim građevinskim standardima, idealna za one koji traže udobnost, privatnost i vrhunski kvalitet života. Kuća je uknjižene površine 209 m2, sve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 169m2 stambene površine + 120m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 157,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan, komforan duplex u zgradi novije gradnje sa samo 5 stanova, u neposrednoj blizini Beograda na vodi, kompleksa Sky line, strogog centra grada, idealan za višečlanu porodicu, koji kombinuje prostranost, udobnost, pogled prema Kuli Beograd, bez buke u mirnoj ulici,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 449.888 €, 97,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SNIŽENA CENA do 25.jula-stan se prodaje po kupoprodjnojo ceni koja je sada niža od cena Belgrade Waterfront-a (koji u slobodnoj prodaju nemaju više u ponudi stanove ove strukture). CENA 450000 EVRA STANA i doplata za garažu 42 000 evra DINAMIKA PLAĆANJA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 110,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Juzni Bulevar , 110m2 uknjizena kvadratura , 115 merena površina , 1 / 7 , lift , eg / toplotna pumpa + podno grejanje , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan , juzno orijentisan , suncan i svetao , Hrast parket 1. klase , stolarija Alu drvo , sanitarije Geberit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 449.000 €, 82,00 m2 cca 5480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan četvorosoban LUX stan na odličnoj lokaciji! Sa posebnom pažnjom projektovan, dizajnerski uređen i opremljen u ekstra klasi. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama. Prostire se na dve etaže: u donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak povezan s trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 440.000 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude ekskluzivan stan u samom srcu Beograda, u ulici Majke Jevrosime, u epicentru Starog grada, gde se prošlost i sadašnjost spaja u skladnu celinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez lifta (nije potkrovlje – bez kosina), u potpunosti luksuzno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 435.000 €, 128,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Luksuzan petosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak srednje i osnovne škole, a u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, četiri spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn, dvostruko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 433.000 €, 110,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, svetao, funkcionalan stan u lux novogradnji u blizini Specijalnog suda. Stan je sastoji od open space-a kuhinja-trpezarija i dnevna soba, 2 kupatila i 3 spavaće sobe. Stan je useljiv do Nove godine, moguća kupovina na kredit. U cenu stana je uključeno garažno mesto. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 432.600 €, 130,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551483-Predstavljamo Vam fenomenalan stan na Bulevaru patrijarha Pavla.Luksuzno opremljena nekretnina,vrhunski kvalitet.Prostran dnevni boravak,3 spavaće sobe,2 kupatila,70m2 pripadajućeg dvorišta.U ceni su i garažno mesto i ostava u suterenu.Retko u ponudi!Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 432.000 €, 88,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Osvetljen tokom celog dana. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 431.520 €, 147,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 430.000 €, 104,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Dorcol , blizina crkve Aleksandar Nevski , Zorza Klemansoa , 104m2 uknjizena kvadratura , 2 / 7 , lift , cg, , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , Hrast parket 1. klase , Alu stolarija , sanitarije Geberit , Grohe , Italijanska keramika ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 430.000 €, 94,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Crveni krst , 94m2 , 3 / 6 , lift , cg , perfektan , luksuzan stan , novogradnja , juzno orijentisan , izrazito svetao , odlicne strukture , uknjizen. Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni 20000e. Struktura - antre , prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 429.640 €, 158,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao 44,32m2. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 425.700 €, 129,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 129m2 , smart - house , 1/ 3 , lift - direktan ulaz u stan , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 425.650 €, 145,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 95,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

----- Bez Provizije----- Extra Lux stan u blizini zvezdinog stadiona u mirnom delu grada u ulici koja nije prometna, a na par kilometara od autokomande i veze sa svim delovima grada kao i autoputem. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se marketi, skole, autobuska stajališta, sportski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 414.000 €, 90,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🟦 Luksuzan stan na 7. spratu – Beograd na vodi 🔹 Lokacija: Beograd na vodi 🔹 Spratnost: 7/24 🔹 Lift: Da 🔹 Pogled: Savršen pogled na 🔹 Cena: [414.000 EUR.] ✅ Novogradnja ✅ Savremeni enterijer ✅ Blizina tržnog centra, restorana i kafića ✅ Odlična povezanost sa javnim prevozom....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 412.000 €, 141,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi na svega 6-7 minuta peške od centra grada. Ono što svakako izdvaja ovu nekretninu jeste krovna terasa fantastičnog pogleda! Terasa ima 40m2, u sklopu koje se nalazi i mala kuhinja. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, visokog kvaliteta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 653)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>