• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji" pronađeno 1 228 nekretnina - prosečna cena 2.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 450,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

480611-Jedinstvena LUX vila u centru Sremske Kamenice, odlična za miran porodičan život! Nova, nikad useljavana kuća, bez ulaganja. Ova nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri spavaće sobe, takođe, u svakoj sobi postoji i posebno kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 450,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux vila u centru Sremske Kamenice od 450m2! Nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri savaće sobe sa sopstvenim kupatilom. Takodje, kuća ima 4 terase sa predivnim pogledom na Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. U sklopu kuće je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3046461, Tatarsko brdo.Prodajemo lux vilu na eksluzivnoj lokaciji. Blizu Instituta Sremska Kamenica, okruženo borovom šumom, veliko uređeno dvorište,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, Tatarsko brdo.Prodajemo lux vilu na eksluzivnoj lokaciji. Blizu Instituta Sremska Kamenica, okruženo borovom šumom, veliko uređeno dvorište, miran....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 720.000 €, 144,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 144 m², koji se nalazi na 4. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 700.000 €, 338,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna Vila u elitnom naselju Tatarsko Brdo– Mir, Priroda i Ekskluziva na 8 min od Centra. Na prodaju luksuzna vila u najelitnijem delu Novog Sada – Tatarskom Brdu. Kategorizacija 4 zvezdice, za izdavanje lux apartmana. "Diplomat Haven Novi Sad 4*" Smeštena u mirnoj, slepoj ulici,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 699.900 €, 348,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U elitnom kraju Sremske Kamenice, na jednoj od najtraženijih lokacija Popovice, sa fascinantnim pogledom na Novi Sad i Dunav, nalazi se ova luksuzna porodična kuća na placu od 30 ari za prodaju. Vodi se kao građevinski plac. Odličan izbor za sve ljubitelje prirode, kako za miran i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 699.900 €, 131,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, stambeno - poslovnom kompleksu West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 699.000 €, 113,00 m2 cca 6190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi – Stan sa najlepšim pogledom! Na prodaju luksuzno renoviran stan u Beogradu na vodi, kompletno namešten i odmah useljiv. U cenu su uključena dva parking mesta. Ne propustite priliku da živite u srcu grada, uz jedinstven pogled i vrhunski komfor. Agencijska provizija:....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 689.600 €, 258,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu lux kuću u Sremskim Karlovcima. Kuća je građena najkvalitetnijim materijalima. Nalazi se na blagom uzvišenju i pruža se predivan pogled na Dunav. Na prizemlju se nalazi garaža za dvoje kola, vešernica i prostor za teretanu. Na visokom prizemlju nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.400 €, 149,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzna novogradnja u jednom od najprestižnijih delova Beograda, u samom srcu gradskog jezgra. Arhitektoski zamišljena izgradnja savršeno se uklapa sa arhitekturom 19. veka. Ova nekretnina je građena i opremljena na visokom nivou samim tim omogućava visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 685.000 €, 110,00 m2 cca 6230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan na 14. spratu u zgradi Aria u sklopu ekskluzivnog kompleksa Beograd na vodi, površine 110m², pažljivo dizajniran do najsitnijih detalja. Enterijer je u potpunosti rađen po meri, sa vrhunskim stolarskim radovima, italijanskom keramikom i prestižnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 677.600 €, 242,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNO U PONUDI, luksuzna kuća u nizu u obezbeđenom kompleksu. Stan se nalazi blizu škole Ruđer Bošković i Košutnjaka. Oaza mira, za idealan život nadomak Banovog brda. Površine 242m2, sa rampom za vozila koja dovodi do kuće. Struktura: četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 670.000 €, 270,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI - Na prodaju luksuzna kuća sa dvorištem na Zlatiboru Nalazi se u Zovi, jednom od najlepših naselja na Zlatiboru, blizu centra i jezera, a opet izdvojena od gužve U neporsednoj blizini kompleksa Zlatiborske terase, okružena prirodom i zelenilom Savršeno za odmor i beg....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 669.500 €, 258,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U srcu Novog Sada nalazi se čarobna kuća koja će vas ostaviti bez daha. Prostor od 250m2 koji može da se transformiše po vasoj želji i u zavisnosti od vaše kreativnosti. Ulaz sa ulice uvodi vas u prijemnu sobu popločanu mermerom, a zatim kroz ogromna, tapacirana vrata, u salon sa....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 669.500 €, 258,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu lux kuću u Sremskim Karlovcima. Kuća je gradjena najkvalitetnijim materijalima. Nalazi se na blagom uzvišenju i pruža se predivan pogled na Dunav. Na prizemlju se nalazi garaža za dvoje kola, vešernica i prostor za teretanu. Na visokom prizemlju nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten lux petosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar Oslobođenja. Na prvom spratu pet prostorija dok je sprat niže teretana sa saunom kao i solarijum. Ispod teretane stepenice vode u garažu. Stan dvostrano orijentisan. Veoma retka prilika! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 650.000 €, 206,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Luksuzan stan u pešačkoj zoni. Funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice. U donjem stanu površine 127m2 veliki dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,dva kupatila,dve terase. U gornjem stanu površine 79m2 dnevna soba sa kuhinjom,velika terasa,kupatilo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan četvorosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 131 m², koji se nalazi na 2. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 152,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzni penthaus stan, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan nudi savršen spoj moderne arhitekture, vrhunskog kvaliteta i udobnosti. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade novije gradnje i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa velikim staklenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 650.000 €, 140,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najlepših naselja, u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini Belog dvora i američke ambasade, nalazi se ovaj luksuzan četvorosoban stan. Smešten je u mirnom i zelenilom okruženom kraju, u novoj zgradi iz 2024.godine. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 645.000 €, 215,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Belog Dvora , Aleksandra Tirnanica Tirketa , 215m2 merena kvadratura , 119m2 uknjizena kvadratura , plac 3 ara , cg / gas plus eg / struja , luksuzna kuca- vertikala , Alu stolarija , hrastov parket prve klase , italijanska keramika , sanitarije....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 635.000 €, 300,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzna kuća na Telepu ✨ Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu, u rezidencijalnom delu Telepa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla , prodaje se luksuzna kuća površine 300 m² , izgrađena na placu od 574 m² . 🏡 Struktura kuće : Suteren....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 630.000 €, 100,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Centar , Vracar , Krunska , vrhunska lokacija , autentican , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , merena kvadratura 100m2 ( uknjizen opisno , bez kvadrature ) , 2 / 3 , bez lifta , cg - podno grejanje , uredna , lepo odrzavana dvorisna zgrada , gradnja 1928.godine ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 620.000 €, 120,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stana u Beogradu na vodi – bez provizije za prodavca! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔹 Specijalna ponuda – snižena cena do 15. jula: 620.000 € 🔹 Stambeni kredit moguć – stan je uknjižen 🔹 AKCIJA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 620.000 €, 122,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,5 Centar , Kalemegdan , Rige od Fere , 122m2 uknjizena kvadratura , 130m2 merena kvadratura , 1 / 3 , eg / struja , lift , autentican , raskosan , kompletno renoviran , luksuzan salonski stan , savrseno pozicioniran i lociran - na uglu dve ulice , sa lepim , otvorenim pogledom na....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 618.000 €, 246,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje! U najlepšem delu ovog istorijom bogatog gradića prodajemo lux kuću novije gradnje sa pogledom na reku. Kuća je građena kvalitetno , „sedvič“ zid, prvoklasna pvc stolarija, parket,prvoklasna keramika, grejanje centralno na gas. Sastoji se od pet spavaćih soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzno neobičan stan na prestižnoj lokaciji. Stan je jedini na spratu što budućem kupcu omogućava dodatnu privatnost, dvostran sa otvorenim pogledom. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku u srcu Vračara gde Vam lokacija pruža mir i dovoljno gradske energije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 604.999 €, 136,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 600.000 €, 126,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 599.999 €, 384,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kuća na Avali, od 384m2 i 30 ari placa, sve to za 600 000 evra (sto je oko 1500e/m2.) Kuća je građena u najmodernijem stilu gde su kolrišćeni najkvalitetniji materijali, prodaje se sa nameštajem. Kupatila sa djakuzijem, centralno grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthaus od 134m² u kompleksu Airport Garden – Novi Beograd Predstavljamo vam izuzetno komforan i luksuzan penthaus površine 134m², smešten u prestižnom stambenom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban LUX stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,u ceni stana je i garaža,stan je uknjižen,odmah useljiv. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 591.999 €, 131,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju četvorosobnog lux stana 135m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu, modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 138,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja se svim električnim uređajima. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila. Stan ima predivnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 168,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, blistav penthouse na tri nivoa .Stan ima 138m2+100m2 terasa. Smešten u srcu šume u Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine, u perfektnoj zgradi u nizu, sa tri ulaza. Ukupna površina koja pripada stanu je 270m² od čega je uknjiženih 138 m²,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 572.748 €, 130,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan na Vračaru , u Lozničkoj ulici na četvrtom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, veoma prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, hodnika, dva kupatila i toaleta, dve terase, ukupne površine 130,17m². Stan je orijentisan jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 570.999 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs