• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji" pronađeno 1 228 nekretnina - prosečna cena 2.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, 275.000 €, 190,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma atraktivnu nekretninu na Kosmaju. U modernom stilu a u netaknutoj prirodi ova kuća predstavlja potpuni užitak. Na samo 30 min od Beograda u zdravom okruženju, ova nekretnina predstavlja idealno mesto za zdrav život. Kuća se prostire na 190m2 , koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Crvenom krstu! Nalazi se u mirnoj ulici, odmah iza Doma zdravlja. Stan je odmah useljiv i potpuno luksuzno namešten. Prostran i svetao, sastoji se od: velike dnevne sobe sa trpezarijom dve udobne spavaće sobe prostranog hodnika velikog kupatila Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 274.925 €, 78,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Provizije !!! Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo izvanredan stan na Crvenom krstu, u mirnom porodičnom delu sa predivnim pogledom. Na četvrtom spratu moderne zgrade s ukupno šest spratova, nalazi se ovaj elegantni trosoban stan u fazi izgradnje. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 272.700 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Beograd prodaja stana. Kompletno lux sredjen stan u dobroj zgradi. Za lift je obezbedjen investitor i trenutno se pribavlja dokumentacija potrebna za lift. Parking u dvorištu zgrade. Stan je na dva nivoa, (četvrti i peti sprat). Stan je izuzetno svetao. Kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 272.000 €, 89,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ovaj 3.5 stan na četvrtom spratu u lux zgradi sa liftom. Stan je jedini na spratu sa predivnim pogledom. Prostorije: predsoblje, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Alu stolarija, italijanska keramika, sigurnosna vrata. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, Lux stan u jednom od najlepših krajeva Beograda, naselje Stepa Stepanović. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, velike open space dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 270.000 €, 146,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran Luksuzni Stan u Heroja Pinkija - Telep – 145 m² Na prodaju je izvanredan stan u novoizgrađenoj zgradi na početku Telepa. Ovaj luksuzno opremljen stan površine 145 m², od čega 96 m² čini stambeni prostor i predivna terasa od 50m2, nudi savremeni i udoban način života u jednom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u luksuznoj Vili "Fantast", izuzetne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 269.999 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzni duplex u mirnom kraju – prostran, svetao i idealan za porodični život Predstavljamo vam izuzetan duplex stan na drugom i trećem spratu novije zgrade, smešten u mirnom i zelenom delu Beograda, u ulici Luke Vojvodića. Ovaj prostran i svetao stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 269.000 €, 54,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, luksuzno opremljen stan u zgradi Metropoliten, u neposrednoj blizini promenade i velikog broja ugostiteljskih objekata. U okviru objekta nalazi se i veliki Maxi market. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, vešernice, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.800 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom ambijentu Sremske Kamenice, u modernoj novogradnji vrhunske kategorije, prodaje se luksuzan stan od 100 m², koji pruža izuzetan komfor i savremen način života. Prostrane i svetle prostorije dodatno ističe visina plafona od 2.80 m, dok panoramski pogled pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 267.800 €, 131,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, BANJA, 266.900 €, 106,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višnjička Banja je jedinstvena lokacija za stanovanje i jedno od retkih naselja u neposrednoj blizini centra grada. Iako je od Trga republike udaljena svega nekoliko kilometara, Višnjička Banja obiluje zelenilom i parkovima, uz odličan kvalitet vazduha. Obala Dunava je deo Beograda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.999 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 265.000 €, 203,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 265.000 €, 274,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - Košutnjak Stan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.710 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 264.710 €, 274,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centralnom delu Temerina kuću 137m2 u osnovi + sprat. Kuća je luksuzno opremljena stilskim nameštajem, tako se i prodaje. Ono što je još izdvaja je prelepo uređeno dvorište i natkrivena terasa koji su smešteni u zadnjem delu dvorišta kuće, te su mir i privatnost zagarantovani.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 263.000 €, 105,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux cetvorosoban stan ,kompletno namesten i kvalitetno namesten,zajedno sa svom tehnikom.Nalazi se na odlicnoj lokaciji,kod kruznog toka,blizu Limana i Grbavice.Sastoji se od ulaznog hodnika,velike dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,a u gornjem delu su tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 262.650 €, 57,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FENOMENALNA nekretnina u samom centru Novog Sada. Stan je kompletno renoviran, lux sredjen, sve radjeno po meri, prodaje se komplet namešten. Predivan pogled na Zmaj Jovinu, idealan kako za život tako i kao investicija. Ovakav stan se retko pojavljuje u ponudi i vredan je svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 260.060 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 260.000 €, 360,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA. . . . . Oglašavamo prodaju , i početak izgradnje Stambenog Objekta Su+Pr+1+Povučena etaža u Novom Sadu - Veterniku, Dunavska 8 , neposredna blizina osnovne škole i vrtiće, Futoškog puta. Grade se dve lamele, jedna pored druge sa dva ulaza. Po svakom ulazu biće tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo neuseljavan trosoban stan u okviru novoizdgrađenog kompleksa BIG Residences. Stan je orijentisan prema mirnom delu, iz kojeg se pruža prelep pogled na reku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0628978186 Na prodaju potpuno nova kuća u Surduku sa bazenom, završena u junu 2025. godine. Kuća je kompletno opremljena novim luksuznim nameštajem i tehnikom – spremna za useljenje, bez dodatnih ulaganja! 🏡 Karakteristike nekretnine: Privatno ograđeno dvorište Moderan bazen sa opremom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na Vračaru. Stan se nalazi u Južnom Bulevaru, na prvom spratu nove, luksuzne zgrade iz 2022. godine i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznoh hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 258.390 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 257.500 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje, atraktivnog izgleda, ukupne površine 270m2, P+1+Pk, sa zasebnim ograđenim dvorištem u kojem se nalaze 3 parking mesta. Enterijer kuće je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 257.500 €, 117,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 257.500 €, 75,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 254.790 €, 86,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

zgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. Šifra agencije: 487868 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.320 €, 73,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 253.095 €, 169,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 169,73m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 653)