• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska što skuplji" pronađeno 1 228 nekretnina - prosečna cena 2.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo fantastičan LUX petosoban stan u prelepom delu Novog Sada. Adamovicevo naselje kao predstavnik idealnog porodičnog a dovoljno urbanog dela grada. Stan se nalazi u prelepoj novoj zgradi, zidanom od strane jednog od odlicnog investitora. Stan je dvostrano orjentisan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 298.888 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA TRECEM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan na mirnoj lokaciji, na svega par minuta do centra grada. U sklopu cene uračunata i garaža. Roletne imaju svoj sistem podizača, grejanje je podno, pa su samim time i troškovi niski. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu luksuzno sređenog stana na prestižnoj lokaciji Liman 3. Ova nekretnina, površine 89 m², pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život u srcu grada. Detalji Stana: Stan je trosoban sa mogućnošću proširenja za dodatnu sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 298.700 €, 89,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj luksuzan stan kod Somborske rampe. Ako tražite mirnu lokaciju za život sa porodicom, a da ste na samo par minuta autom u centru grada onda je ovo idealna nekretnina za vas, jer još i uz stan dobijate i garažu u sklopu cene. Stan ima tri odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 298.284 €, 112,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luxuzan stan u novogradnji! Cena:298284€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica Površina: 112,56m2 Struktura: četvorosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka, - kuhinje, - trpezarije, - terase, - tri spavaće sobe, - dva kupatila i - toaleta. OPIS: Zadovoljstvo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 293.550 €, 57,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FENOMENALNA nekretnina u samom centru Novog Sada. Stan je kompletno renoviran, lux sredjen, sve radjeno po meri, prodaje se komplet namešten. Predivan pogled na Zmaj Jovinu, idealan kako za život tako i kao investicija. Ovakav stan se retko pojavljuje u ponudi i vredan je svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 292.090 €, 90,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zadovoljstvo nam je da vam predstavimo izvanrednu priliku za kupovinu stana u savremenoj novogradnji. Ovaj stan smešten je u naselju Slavujev venac, na teritoriji opštine Palilula. Prostire se na prostranih 90,5m2 i zauzima najviši, četvrti sprat stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na prodaju – Beograd na vodi 📍 Lokacija: Beograd na vodi, Savski venac 🏢 Sprat: Drugi sprat 🛋️ Struktura: Dvosoban stan 🏢 Zgrada: Savremena zgrada sa recepcijom 💰 Cena: 290.000,00 EUR Opis: Ovaj luksuzni dvosoban stan nalazi se na drugom spratu prestižne zgrade....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, luksuzan, potpuno nov stan, na odličnoj lokaciji, orijentisan ka reci. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, povezani na sistem centralnog daljinskog grejanja i sa multi-split sistemom za klimatizaciju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 265,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća bez ulaganja, strukture P+II, koja se nalazi na jednoj od trenutno najtraženijih lokacija u neposrednoj blizini parka Čair, Hitne pomoći, Kliničkog centra i ostalih vitalnih objekata koji olakšavaju svakodnevni život. Kuća se nalazi na placu površine 3 ara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 289.999 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA. STAN JE IZDAT NA GODINU DANA od 01.06.2025. godine za 1300 evra. Postoji mogućnost kupovine stana sa zadržvanjem zakupca. Luksuzan stan u BW King’s Park Residences – Savršen spoj prirode i urbanog života Predstavljamo vam izvanredan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 288.240 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 127 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten luksuzan četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 287.000 €, 169,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 169m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 286.000 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN PORODIČAN 4,0 STAN NOVOGRADNJA ! MOGUĆNOST KUPOVINE I PARKING MESTA-GARAŽE Prodaja stana od 111m², koji se nalazi u Branka Bajića . Ušuškan, a istovremeno luksuzan - ovaj stan odličan je izbor za sve porodice. Odlična nekrentina na veoma dobroj lokaciji,u blizini svih dešavanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predstavljamo fantastičan lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom nadomak Slavije. Odlična struktura stana, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u prostrani dnevni boravak, spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, kuhinje sa trpezarijom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 284.820 €, 89,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 283.250 €, 111,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran, svetao i funkcionalan stan u samom centru grada. Stan je četvorosoban 111m2+14m2 ostava, luksuzno opremljen, graniti + marazzi + willeroy boch,Saga hrast podovi. Pogodno kako za porodično stanovanje tako i za poslovnu delatnost. Više informacija na br. 065 385....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 281.888 €, 73,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIZENA CENA DO 15.JULA : 3800 cena evra/m2 📌 Specijalna ponuda: samo 281 888 evra 305 000 evra sa garažom / cena garaže 24.000e Luksuzan 3.0 stan u BW Nota – Izvanredna prilika!STAN SE NALAZI BUKVALNO PREKO PUTA TC GALERIJE- POGLED NA REKU....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 281.600 €, 128,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux kuća na Gardošu sa prelepim dvorištem. Poseduje 4 spavaće sobe i dnevni boravak, kao i posebni pomoćni objekat koji je konstruisan kao garsonjera. Grejanje je na toplotne pumpe. Kuća ne poseduje parking mesto. Useljiva od 15.oktobra. Agencijska provizija je 50% od ugovorene....

 
 
 
  Apartman, KAMENICA, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Apartman nov nameštaj 140m2. Prizemlje odvojen ulaz. Elitno naselje. Najam može dugoročno ili kratkoročno. Cena može da se koriguje u zavisnosti od dužine najma. Kategorizovan sa 4 zvezdice " Diplomat Haven Novi Sad" Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno retko dostupan trosoban stan površine 62 m² u prestižnoj zgradi BG Rima, smeštenoj u samom srcu luksuznog kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na 15. spratu, sa fantastičnim pogledom i odličnim rasporedom prostorija. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju kod Belog dvora nalazi se ovaj lux stan četvorosoban po strukturi. Kompletno namešten posebnim komadima stilskog nameštaja , umetničkih slika. Odlično organizovan sastoji se iz antrea , gostinjskog toaleta , dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 279.340 €, 98,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji! Rok izgradnje početak 2025 godine. Odlična lokacija - potez Bulevara patrijarha Pavla. Izuzetna oprema - odlična keramika, alu stolarija. Grejanje izuzetno ekonomično - podno grejanje na gas. Luksuzan stan na dve etaže! Na donjoj etaži dnevni boravak, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 279.340 €, 113,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji! Rok izgradnje kraj 2024 godine. Odlična lokacija - potez Bulevara patrijarha Pavla. Izuzetna oprema - odlična keramika, alu stolarija. Grejanje izuzetno ekonomično - podno grejanje na gas. Luksuzan stan na dve etaže! Na donjoj etaži dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 176,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, potez Alibegovac površine 99,75m² plus terasa oko 100m2. Stan je Penthouse. Poseduje prelep Bazen. Nalazi na mirnoj lokaciji sklonjen od buke i saobraćaja. Cena stana sa pdv. Moderan koncept stanovanja. Parking mesto uz stan. Mogučnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 278.100 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan . Prodaje se namešten kompletno, kao na slikama. Enterijerski radovi u toku. Renderi pokazuju pravu sliku ovog LUX stana ! Useljiv sa PDV-om. Ima svoje parking mesto. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Prodajemo stan u kvalitetnoj novoj zgradi, kompleks na Keju na veoma lepoj lokaciji nedaleko od Dunava i centra grada. Stan je po strukturi četvorosoban, sa odvojenom kuhinjom i dve terase i tri spavaće sobe, odvojenim degažmanom. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 276.280 €, 85,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.720 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na Crvenom Krstu, smešten u mirnoj ulici iza doma zdravlja. Stan je odmah useljiv, luksuzno namešten i pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Velika dnevna soba sa trpezarijom Dve spavaće sobe (druga manja – pogodna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 653)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>