• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking" pronađeno 161 nekretnina - prosečna cena 2.394 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje stanova Beograd-A blok-Lux stan sa garažom. Izuzetan, luksuzan stan, na ekskluzivnoj lokaciji u najlepšem delu Novog Beograda- A blok . Lux stan , kompletno opremljen. Dvosoban, 56m2, terasa, klimatizovan, internet konekcija, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lux stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na trinaestom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima, komplet posuđem i do sada neuseljavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 325.000 €, 55,00 m2 cca 5910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno namešten dvosoban stan u novoj zgradi BW Kings Park. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo, terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Stan će biti kompletno opremljen 1. Maja. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking'
600 €
1.100 €
1.000 €
  Stan, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, u izgradnji je arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, lepo osvetljen stan u bloku 63, preko puta Immo centra, sa pogledom na zelenilo, što ga čini savršenim spojem urbanog života i mirnog okruženja. ✅ Odlična osvetljenost – stan je svetao tokom celog dana ✅ Centralno grejanje sa kalorimetrom – plaćate samo onoliko....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 119.350 €, 55,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 55,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 55m2 . 55m2, 3.0, 3/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban moderan Lux stan u centru Niša, na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 55 m2. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOSTOLAC, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem luksuzno sređen lokal u centru Kostolca Lokacija: Strogi centar Kostolca, neposredno uz gradski park Osnovne informacije: Kvadratura: [55 m²] Tip prostora: Lokal / poslovni prostor ,Stanje: Lux sređen – useljiv odmah Karakteristike prostora: Kompletno opremljena kuhinja, Sanitarni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan u novogradnji u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Djeram pijace. Garaza ukljucena u cenu zakupa. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Idealan stan za par . Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA: SNIŽENA CENA . Kupac navedenog stana plaća 2% agencijsku proviziju od ugovorene kupoprodajne cene stana. Na prodaju odmah useljiv stan u zgradi BW ETERNA, od 55.42m2, na 4. spratu 4/8. U ponudi je komforan dvosoban, luksuzan stan u kompleksu....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.999 €, 56,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva cena stana biće veća. 📌 Cena: 4.300 €/m² ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO – USKORO USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan,u centru Vračara. Odlične strukture,blizu svih infrastrukturnih objekata. Stan veoma svetao. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 264.180 €, 56,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100585 - Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, dve komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i moderan stan u novoj zgradi proverenog investitora, na prvom spratu. Površine 56m2, dvoiposoban, funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban gradski život. Stan se nalazi u mirnom delu zgrade i poseduje prostranu terasu orijentisanu ka dvorištu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje – Gundulićev venac, luksuzan stan Izdaje se potpuno renoviran, luksuzan stan u srcu Beograda, u mirnoj i urednoj zgradi. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je ka unutrašnjem dvorištu, što obezbeđuje potpunu tišinu i pogled na zelenilo. Stan poseduje dve odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548821-Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan, kompletno, luksuzno renoviran i kompletno opremljen novim nameštajem i novom tehnikom. Veoma svetao i prijatan, za udoban i opušten život. Fizičko obezbeđenje zgrade 24/7. Izdaje se sa parking mestom u podzemnoj garaži zgrade. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović Tel....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, kompletno namešten stan u lux novogradnji u na Cvetanovoj Ćupriji, ul Svetozara Radojčića, u neposrednoj blizini autobuske i trolejbuske okretnice, marketa, škola i vrtića, te pogodan za porodično stanovanje, koliko i za izdavanje. Površine 57 m², dosta svetao i vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 253.000 €, 56,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u zgradi Quartet 1 – Beograd na vodi. Prodaje se moderan i luksuzno opremnjen stan u zgradi BW Quartet 1 sa garažnim mestom i pogledom na Palatu Pravde u samom srcu Beograda na vodi. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, novije gradnje, sa urednim ulazom i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX opremljen I neodoljiv stan u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada,stan za uživanje na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe. Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji traze mir i tišinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

A blok- Dvosoban lux stan sa garazom. Odmah useljiv stan. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: (Whats App, Viber, Call) +381(0) 63 82 11 760 , +381(0) 60 66 89 686 , www. elite. rs Agencijska provizija u skladu sa uslovima poslovanja. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.600 €, 56,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

hitno hitno hitno -NAJJEFTINIJI DVOSOBAN STAN U BDOGRADU NA VODI -SA DVA GARAŽNA MESTA MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.000 €, 56,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 56m2 --------------------------------------------- 56m2, 2.0, 4/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen Kvalitetna novogradnja u novom delu naselja Ledine. Stambeni objekat je u građevinskoj dozvoli i sastavni je deo novog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 228.888 €, 56,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO 15. JULA! Useljiv za dva meseca! Kako se bude približavalo useljenje i primopredaja ključeva, cena stana će rasti. 💰 CENA I USLOVI Akcija traje do 15. jula 2025.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 57,34m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.500 €, 57,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121567, V/, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan od 57 m² u jednoj od najlepših i najširih ulica u naselju – Piva Karamatijeviča, okruženoj zelenilom i sa velikim parking prostorom ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula. Karaburma, Pera Ćetkovića, 57m2 . 57m2, 2.0, PR/4, na struju, podrum, interfon, parking, lux, renoviran Prodaje se stan bez ulaganja sa nameštajem, odmah useljiv. Sastoji se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 161)

<< <1 2 3 4> >>