• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan 60 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan 60 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan 60 m2 parking

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan 60 m2 parking" pronađeno 161 nekretnina - prosečna cena 2.394 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan 2. 0 stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim delom i opremljene kuhinje. Uz stan ide i jedno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. Garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan 60 m2 parking'
166.860 €
125.000 €
208.000 €
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 60m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u naselju Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.555 €, 60,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ukazana nam je prilika da predstavimo izuzetno kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom objektu, smeštenom na odličnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor spaja urbanu dinamiku i savremeni dizajn, pružajući idealne uslove za udoban i luksuzan život. Prostran i elegantan, stan odiše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.200 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, duplex stan, kod Čaira. Nalazi se na prizemlju i visokom prizemlju u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim stvarima, kako nameštajem tako i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 12, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno namesten stan apartmanskog tipa sa parking mestom u Elitnom Naselju Novog Beograda "Belville". Odmah useljiv. Stan se izdaje na duzi vremenski period ozbiljnim zakupcima. 063-8211 760 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Sa ponosom predstavljamo odličan nov stan na prestižnoj lokaciji u Bloku 65 u okviru kompleksa ZepTerra koje je jedno od najpoželjnijih lokacija za život u Beogradu. Poslovno-stambeni kompleks ZepTerra, u novobeogradskom bloku 65, predstavlja mirnu oazu sa savršenim uslovima za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111101. Izdaje se odličan, luksuzno opremljen dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade u Centru, u blizini Futoške pijace. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan poseduje parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 327.000 €, 60,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2,0 Stari Grad , Novi Dorcol , Venizelosova , blizina Bajlonija , Skadarlije , 60 m2 ( u postupku uknjizena ) , 1/ 7 , cg /kalorimetri , dva lifta , luksuzna novogradnja 2022. godine , svetao , orijetisan istocno , visina plafona 2,7m , Smart-Home sistem , Alu stolarija , motorne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m² u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije. Sadrži: Dve komforne spavaće sobe Otvoren dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 269.000 €, 60,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85439, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan luksuzno namešten 2.0 stan, posebne energije i šarma, tih i prijatan, na par minuta hoda od Hrama Svetog Save. Smešten je u ekskluzivnom stambenom objektu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvoiposoban stan sa privatnim parking mestom - Centar !!! Ulica Augusta Cesarca, 60m2, 750e odmah useljiv mogu stranci pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 150Eura. Izdaje se na duži vremenski period. Kucni ljubimci NISU dozvoljeni! Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru kompletno renovirana. Vlasnik 1/1. Prvi sprat 30 kvadrata dnevna soba, kuhinja trpezarija kupatilo. Gornji sprat spavaća soba i ostava 30 kvadrata. Luksuzno opremljen. Parking mesto u dvorištu. U dvorištu još jedna ostava i podrumski prostor. Strogi centar. Pešačka zona....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 222.100 €, 60,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.200 €, 59,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 195.700 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu. U pitanju je trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji, na Alibegovcu. Zgrada je useljena 2025. godine i nalazi se u sklopu zatvorenog kompleksa. Stan je luksuzno opremljem i dodatno je rađen, a prodaje se kompletno namštene.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi West 65-Lux stan sa garažom. Luksuzan 2. 0 stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 214.500 €, 61,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 225.218 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 61,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen, luksuzan komforan dvosoban stan sa sopstevnim parking mestom, odmah useljiv. Odlična zgrada,stan i oprema u samom stanu, zaista na visokom nivou+++Agencijska oznaka stana 1099512, Novi Sad, Telep, 61 m2, dvosoban, treći sprat ( ne i poslednji). Dvosobna nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu West 65 nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn. Stan je po strukturi dvosoban , luksuzno opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu 100eur. Stan je useljiv i izdaje se na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na petom spratu, u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 61 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.999 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 DIREKTNA PRODAJA STANOVA U BEOGRADU NA VODI-Bez provizije za kupca (dinamika plaćanja u 7 rata) NAPOMENA: Maxis group doo Beograd je partner BELGRADE WATERFRONTA-a od 2024. godine vršimo direktnu prodaju stanova BW na rate bez provizije sa dinamikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.200 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRATIS uz stan: OSTAVA 7 m2 u suterenu zgrade i PARKING MESTO! Luksuzna urbana vila u srcu Severnog Telepa budućim stanarima nudi kvalitet, udobnost i mir. Porodično stambeni objekat spratnosti Su+P+1+Pk nalazi se u mirnoj ulici nadomak bitnih saobraćajnica Futoški put i Bulevar Patrijarha....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 161)

<< <1 2 3 4> >>