• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji 60 m2 parking" pronađeno 164 nekretnina - prosečna cena 2.394 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.800 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 412 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 307.888 €, 63,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno uz stan BW KINGS PARK – Ekskluzivan dvosoban stan uz Savski park 📍 Beograd na vodi – BW....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 203.840 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo, garazno mesto u zgradi uz doplatu od 100Eura. Stan je odmah useljiv i izdaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Uknjižen na 58m2 od toga 55m2 grejne površine i 8m2 lođe koja je zastakljena. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi čvrste stabilne gradnje sa 4 sprata. Vrlo funkcionalan stan, dvostrano orijentisan, sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznog stana West 65, oaza udobnosti i komfora u Bloku 65. Nov luksuzan dvosoban stan, apartmanski opremljen. Komforan dnevni boravak u sklopu trpezarije I kuhinje, spavaća soba sa garderoberom, terasa, garažno mesto u sklopu zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom. Trpezarija sa velikim stolom za 6 osoba....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 140.800 €, 63,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban,luksuzan stan u kompleksu "Cvijićeva Palata" Cena:399900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Cvijićeva Struktura; trosoban Opis: Stan u kompleksu "Cvijićeva Palata" predstavlja primer luksuznog života u centru grada.Ovaj kompleks nudi stanovanje visokog standarda,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.999 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan u okviru kompleksa Central Garden. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na Lionu. Renoviran,lux. Posrednička naknada 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2. Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN, UKNJIŽEN, ODMAH USELJIV – NOVI BEOGRAD Prodaje se luksuzno renoviran dvoiposoban stan (62 m² uknjižen, 64 m² mereno) u prizemlju na odličnoj lokaciji – mirna ulica blizu Geneks kule i autoputa. Stan ima dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan renoviran koa nov, uknjizen, trosoban stan, u staroj dobroj gradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u gradu Lion kod teatra Zvezdara, na uglu sa Batutovom, blizu VI gimnazije i gradske bolnice Zvezdara Veoma kvalitetna zgrada sirokim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.100 €, 64,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno sređen stan tipičan za kvalitetnu gradnju 60-ih godina sa svim karakteristikama i saržajima potrebnim za udoban porodičan život. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade sa urednim ulazom i novim liftom. Sastoji se od open space koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Luksuzno namešten stan u potpuno novoj zgradi. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kompletnom kuhinjom,kupatila,terase dve spavaće sobe sa francuskim ležajem. Dormeo dušek prve klase, izuzetno udoban. Takodje, Bosch rerna i indukciona ploča,mašina za sudove,mašina za pranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban lux stan. Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju, u mirnom i prestižnom delu grada, izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 65 m² koji se nalazi u prizemlju i poseduje sopstvenu baštu površine 30 m². Stan odiše elegancijom i udobnošću, pažljivo uređen do najsitnijih detalja, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 110.640 €, 65,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux izgradnja u Futogu, od proverenog i renomiranog investitora. Svaki stan poseduje svoj kotao za grejanje/gas, spoljna stolarija će biti izvedena kao šestokomorna PVC stolarija. Svaki stan poseduje velike portale,koji vam daju dodatnu svetlost i uživanje u vašoj budućoj nekretnini.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 177.550 €, 65,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, blizu Dunava i mirnom delu Gornjeg grada u Zemunu gradi se lux stambeno-poslovni kompleks, odlično povezan sa svim delovima Beograda. Sastoji se od dve lamele sa podzemnom garažom. Cep kompleks će biti izolovan od okolnih saobraćajnica i gužve jer će biti okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zelena avenija - novoizgrađeni kompleks. prodaje se luksuzan stan kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Veliki open space i dve spavaće sobe sa garderoberom, 2 sanitarna čvora. U cenu stana ulazi i parking mesto. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.528 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Lekinom brdu, u jednoj od najlepših urbanih zona grada, prodaje se stan u objektu čiji je kvalitet gradnje zasnovan na savremenoj formi moderne arhitekture i pažljivo biranim materijalima najvišeg kvaliteta koji su trenutno dostupni na tržištu. Već na prvi pogled jasno je da je....

 
 
 
  Stan, BANJA, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstven luksuzan trosoban stan u naselju Sunnyville – premium deo Višnjičke banje, poznat po modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Nalazi se na prvom spratu i već na prvi pogled odiše toplinom, funkcionalnošću i luksuzom. Prostran hodnik vodi ka dve komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban luksuzno namesten stan u bloku 65 zgrada Zepterra sa dva kupatila. 24 casa fizicko obezbeđenje . Pametna zgrada. Garazno mesto uz doplatu. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX trosoban stan na Podbari !!! odmah useljiv Ulica Temerinska , 65m2, 800e Niski troskovi , grejanje gas samo po potrosnji U cenu stana uracunato parking mestom 2 spavace sobe , 2 kupatila, nova zgrada ... Pozovite 069 5888 200 !!!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.500 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u savršeno dizajniranom prostoru koji pruža osećaj topline, harmonije i maksimalnog komfora. Svaki detalj stana pažljivo je odabran kako bi obezbedio luksuzan ambijent za život i porodično uživanje. Prednosti stana: Mali broj stanara – miran i ekskluzivan ambijent Izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMEŠTEN LUX TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U KOMPLEKSU “PALATA CVIJIĆEVA”! 👉 Kontakt: +381668091211 👉 Cena: 1.200€ 👉 Lokacija: Beograd, ul. Cvijiceva-Dorćol, sprat 1/8 👉 Površina: 65m2 👉 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-164 (od ukupno 164)

<< <1 2 3 4> >>