• GoHome Professional
nekretnine VRNJAČKA BANJA - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • nekretnine VRNJAČKA BANJA - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VRNJAČKA BANJA

  • Za upit "nekretnine vrnjačka banja" pronađeno 981 nekretnina - prosečna cena 1.765 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • ekskluzivan
    • potkrovlje
    • parking
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 103.400 €, 47,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera površine 47m² u izgradnji na odličnoj lokaciji u Vrnjačka Banja. Stan se nalazi u novom stambenom objektu u izgradnji i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju i izdavanje tokom cele godine. Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji u jednoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 112.200 €, 34,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno samo u Agenciji Mega House! Vila u starom Banjskom stilu Stanovi na Ekskluzivnoj lokaciji kod samog Hotela Merkur. Zgrada vrhunskog kvaliteta a još lepšeg dizajna sa 17 stambenih jedinica rasporedjenih na 3 sprata. Vila Vetka svojom pozicijom nudi dosta mogućnosti, a neke....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.420 €, 32,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih i najmirnijih lokacija Vrnjačke Banje – poznate po celogodišnjem turističkom prometu i lekovitim izvorima. Stan je odličan izbor za sve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 179.200 €, 112,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veliki komforan i porodičan stan-dupleks koji se moze pregraditi u tri stana radi izdavanja. Stan ima svoj lift i prodaje se polunamesten. Ima 112 m2 u katastru do visine 1.5m , dok ukupno u podovima 165. Ima dva ulaza, velika galerija, velika terasa koja gleda na reku....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – Vrnjačka Banja, naselje Batin zabran Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan stan površine 40m², smešten u mirnom i sve traženijem naselju Batin zabran – poznatom po jednoj od lokacija sa najčistijim vazduhom u Vrnjačkoj Banji. Stan je u dobrom i očuvanom stanju,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.500 €, 25,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Snežnika. Stan je kompletno opremljen savremenim nameštajem i osmišljen kao funkcionalan open space, u kojem su kuhinja, trpezarija i dnevno-spavaći deo skladno povezani,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.580 €, 34,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompleks smešten u najmirnijem i najlepšem delu banje, okružen parkom u kojem dominira izvorište Slatina. Blizina svih bitnih lokacija u banji. Kompleks se sastoji od 4 lamele u kojima se nalazi 76 stanova različitih struktura sa parking mestima. Zadovoljava najviše standarde gradnje:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan stan površine 56m², smešten u blizini izvora Snežnik, na trećem spratu stambene zgrade. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i tesare. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Prostor....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u blizini banjskih termi potpuno opremljen na prvom spratu kvadrature 48m2 po strukturi jednoiposoban stan se sastoji od dnevne sobe, trepezarije , izdvojene kuhinje , hodnika , kupatila i dve terase lodje koje gledaju na parking i sumicu . .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 24,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen apartman u Vrnjačkoj banji, površine 24m2 i terasom od 8m2, u prizemlju u ulici Bore Vasiljevića Vrnjačka banja Apartman je je kompletno sređen i namešten.Kategorizovan sa 3* Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom, kupatilom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

u ponudi stan sa dve spavace sobe na drugom spratu stambene zgrade koja u svom sklopu ima predivno dvoriste sa bazenom, letnjkovcima rostiljom. Dodatni sadrzaji se koriste sa svim stanarima a i trosak održavanja se deli na sve stanare. Stan se prodaje kompletno opremljen sa namestajem....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 31m², smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, u blizini osnovne škole. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.688 €, 28,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 2.000.000 €, 12000,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa od 120 ari u blizini šetališta i Snežnika . Dozvoljena gradnja . Prodaje se gradsko gr5adjevinsko zemljište. 31 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 152.000 €, 7600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradjevinska parcela udaljena 1 km od pijace, pogodna za vile i apartmane, cena izuzetno povoljna 2000 evra po aru. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.370 €, 36,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 96.800 €, 71,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 36,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan jednoiposoban stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima u savremenoj zgradi moderne arhitekture.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.300 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 132.500 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.750 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANA – VRNJAČKA BANJA | NASELJE RAJ | BLIZINA AKVA PARKA U ponudi je izuzetno funkcionalan i atraktivan stan površine 45m², smešten u jednom od najtraženijih delova Vrnjačka Banja – u mirnom i uređenom naselju Raj, na samo nekoliko minuta hoda od Aqua Park Raj. Lokacija Stan....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 432,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 45m², smešten u kvalitetnoj novogradnji. Stan je pažljivo projektovan kako bi obezbedio maksimalnu funkcionalnost i udobnost, idealan je kako za život, tako i kao investicija. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 8: 27.58m2 8.1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.675 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih zona Vrnjačke Banje – destinacije koja beleži turiste tokom cele godine. Bilo da tražite svoj novi dom u okruženju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA STANOVA – PREMIUM KONCEPT ŽIVLJENJA U VRNJAČKOJ BANJI Doživite luksuz svakog dana! U srcu najlepše banjske destinacije, na svega nekoliko koraka od Vrnjačkih termi i atraktivnog panoramskog točka, nastaje stambeni kompleks jedinstvenog koncepta, kreiran za život....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.574 €, 32,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, spavaće sobe, kupatila i terase. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep stan u mirnom delu Vrnjačke Banje, u centru grada, na samo 100 metara od opštine, Doma zdravlja i Vrnjačkih termi. Stan površine 47,13 m² nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga kvalitetna gradnja i pažljivo osmišljen raspored. Struktura 1.5 pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.800 €, 43,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – NOVA ATRAKTIVNA LOKACIJA U OAZI MIRA ???? U ponudi su stanovi na jednoj od najlepših i najperspektivnijih lokacija u naselju Batin zabran, na mirnoj periferiji Vrnjačke Banje – idealnoj za sve koji žele beg od gradske gužve, a opet blizinu svih sadržaja. Ova....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

HITNA PRODAJA PLACA – VRNJAČKA BANJA, NASELJE RAJ Na prodaju plac na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Vrnjačkoj Banji – naselje Raj. Idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicionog objekta za izdavanje. Plac se nalazi u mirnom i uređenom delu, okružen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 128.000 €, 106,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Solaris povrsine 106m2 od cega je 52m2 terasa.Stan je tipa Penthouse i kompletno je opremljen. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavace sobe, prelepe terase, zasebne kuinje i kupatila. Uknjizen je i bez ikakvih tereta. Stvoren za uzivanje a po potrebi i izdavanje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 174.500 €, 78,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 24,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bilo da gledate prostor za kapitalnu dobit ili prihod od najma istog, lokacija za poslovni prostor u okviru Slatinskog venca je idealna investicija obzirom da je u neposrednoj blizini šetališta kao i svih bitnih institucija u Vrnjačkoj Banji. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 44.566 €, 23,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prestavljamo vam stan od 23,58m 2 po strukturi garsonjera- studio sa pogledom na park , grejanje norveski radijatori, recepcija, visok kvalitet gradnje. Cena bez PDV - sa popustom za uplatu 50% vrednosti stana. Useljenje Septembar 2025. .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 114,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ravnom delu banje, u naselju Duboki potok. Kuća je udaljena svega 1 km od pijace u Vrnjačkoj Banji. Ukupna površina kuće iznosi 114m², od čega je 57m² potpuno završeno i useljivo, dok je drugi deo od 57m² u nezavršenom stanju. Pola kuće ima fasadu, dok druga polovina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 463)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>