• GoHome Professional
nekretnine VRNJAČKA BANJA - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine VRNJAČKA BANJA - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VRNJAČKA BANJA

  • Za upit "nekretnine vrnjačka banja" pronađeno 981 nekretnina - prosečna cena 1.765 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 35,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANA – VRNJAČKA BANJA, NASELJE RAJ ✨ Prodaje se potpuno nov stan površine 35 m², smešten u mirnom i uređenom naselju Raj, jednoj od najtraženijih lokacija za život i odmor u Vrnjačkoj Banji. ???? Osnovne karakteristike: 35 m² perfektno iskorišćenog prostora Drugi sprat kvalitetne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.205 €, 38,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji kod Akva parka. Stan se nalazi na četvrtom spratu novije zgrade i ima ukupnu površinu od 77,82m², od čega je 38,91m² stambeni prostor, dok terasa zauzima dodatnih 38,91m². Terasa je izuzetno prostrana, sa otvorenim pogledom, idealna....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 100.000 €, 126,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u samom centru Vrnjačke Banje je pravi izbor za Vas ukoliko želite porodičan dom. Kuća se nalazi na poznatom Čajkinom brdu, u blizini banjske gimnazije. Sadrži 4 spavaće obe, dnevni borak i kuhinju sa trpezarijom. Grejanje je na gas. Kuća je površine 126m2 i prostire se na placu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 102.000 €, 34,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN STAN NA NAJPRESTIŽNIJOJ LOKACIJI U VRNJAČKOJ BANJI Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu nekretnine na apsolutno najtraženijoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – na samom šetalištu, u srcu svih dešavanja, okruženi prirodom, sadržajima i ekskluzivnim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 124.250 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Novo naselje na Raju, u blizini Akva Parka, i osnovne škole . Sastoji se od 4 kuće, dve su podeljene u dva dupleksa, a dve su podeljene u tri dupleksa, opremljenih troslojnom PVC stolarijom sa roletnama, i podnim grejanjem. Površina dupleksa je 71m², poseduje svoje dvorište, a na....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Vrnjačkoj Banji, nalazi se na 1km od samog centra i na samo 400m od akva parka Raj, u mirnoj ulici i na placu od 6 ari. Kuća je površine 220m2 i sastoji se od tri funkcionalne etaže plus potkrovlje. Prva etaža: letnja kuhinja i soba (koja može biti garaža). Druga....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 92.500 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepi luksuzni stan na I spratu u mirnom delu Banje, kod Slatine. Ovaj potpuno opremljeni stan površine 42m2, nudi savremeni komfor i eleganciju. Sa visokokvalitetnim nameštajem i pažljivo odabranim detaljima, ovaj stan je idealan kako za sopstveno uživanje, tako i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 74.000 €, 34,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, na odličnoj lokaciji blizu hotela Tonanti, što omogućava lako i brzo povezivanje sa svim delovima grada, sa površinom od 36m2 (uknjižen na 34m2), ovaj stan na II spratu nudi sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.280 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompleks smešten u najmirnijem i najlepšem delu banje, okružen parkom u kojem dominira izvorište Slatina. Blizina svih bitnih lokacija u banji. Kompleks se sastoji od 4 lamele u kojima se nalazi 76 stanova različitih struktura sa parking mestima. Zadovoljava najviše standarde gradnje:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.500 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforna garsonjera u blizini kružnog toka, površine 26m². Stan se nalazi u novoj zgradi i nikada nije useljavan, što Vam omogućava da ga uredite i prilagodite svom ukusu i potrebama. Sastoji se iz: dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 48,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je predivan stan koji se nalazi na I spratu blizu Vrnjačkih Termi, prave oaze opuštanja i wellness-a. Ovaj udoban stan sa površinom od 48m2 pruža savremenu udobnost i savršen prostor za udoban život. Stan se sastoji iz, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan, u novoj tek završenoj zgradi, udaljen samo 150m od Aqua Parka na Raj-u, što ga čini savršenim za ljubitelje rekreacije i zabave. Površina jednosobnog stana je 39m2. Stan je dizajniran s pažnjom na detalje, sa modernim enterijerom. Sastoji se od: prostranog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca tokom cele godine! Bilo da želite sigurno mesto za život, idealan stan za odmor ili investiciju koja se isplati već od prvog meseca –....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.800 €, 40,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukoliko se bavite izdavanjem apartmana lokacija stana u samom centru Vrnjačke Banje je idelana pozicija. Stan u blizini specijalne bolnice Merkur i glavnog šetališta. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.565 €, 34,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji u neposrednoj blizini „Vrnjačih Termi“. U modernom stambenom kompleksu sa ukupno 4 lamele ima 76 stanova površine od 33m2 do 59m² i ukupno toliko garažnih mesta. Lamela 1 i Lamela 2 sastoje se od: -suterenskih garaža, -prizemlja, -dva sprata i -povučenog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.655 €, 32,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 71,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks se nalazi u Dubravi na 750m od centra Vrnjačke Banje, u blizini marketa, i vrtića. Nalazi se u porodičnoj stambenoj zgradi, sa posebnim ulazom, površine 71m², sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila,dve terase, a na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 100.000 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni kompleks najviše klase, namenjen onima koji znaju da prepoznaju pravu vrednost. Spoj arhitektonske elegancije, besprekornog dizajna i najviših standarda gradnje. Ne pristajte na kompromise u kupovini Vaše nekretnine, odaberite najbolje i jedinstveno rešenje. Postanite vlasnik....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade, sa pogledom na hotel Vrnjačke Terme. Lokacija idealna za izdavanje turistima, ali i za život. Površina stana je 55m2 + terasa površine 6m2. Prodaje se sa nameštajem. Stan poseduje i sopstveni podrum. Zgrada ima parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 62,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 180.000 €, 44,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko ste zainteresovani za kupovinu apartmana u okviru hotelskog kompleksa, ovo je idealna prilika za Vas. Ovaj funkcionalno organizovan prostor idealan je za parove, poslovne putnike ili male porodice. Apartman je kompletno opremljen modernim nameštajem, ima svetao dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 62,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju montažna kuća u Novom Selu, smeštena na prostranom placu od 29 ari. Ukupna površina od 62m2 idealno je raspoređena kako bi se maksimalno iskoristio prostor, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Svi potrebni priključci su već dostupni,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov potpuno opremljen apartman, na 100m od šetališta kod izvora Snežnik. Okolina je zaista posebna, jer je okružena prelepim parkom i zelenim površinama. Takođe, izvor Snežnik je blizu, čime se pruža jedinstvena prilika da uživate u prirodnoj lepoti na svakodnevnoj bazi.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 110.580 €, 47,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u mirnom delu Vrnjačke Banje. Kompleks VB Residences se nalazi u blizini svih gradskih centara,ušuskan zelenilom, a opet blizu škole,pijace,Doma Zdravlja, Aqva Parka,Hotela Fontana i Pegaza i najpoznatijeg šetališta Promenade. Objekat poseduje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.950 €, 33,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan površine 33m² (31m² stan + 2m² terasa). Jednosoban stan je smešten u prizemlju stambene zgrade, u blizini bazena i vinarije Grabak, svega 500 metara od pijace. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izdvojenog prostora za spavanje,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.indomio.rs

Na samo 300 m od Vinarije i bazena Grabak, a 1 km od centra grada nalazi se kuća. Plac površine 6,26 ari, u dvorištu se nalazi pomoćni objekat površine 24 m² pored kog je voćnjak. Kuća je u osnovi površine 112 m² i sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoosoban stan sa izdvojenom sobom površine 36m2, nalazi se na drugom spratu zgrade.Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,kupatilom ,spavaćom sobom i terasom sa koje se pruža plelep pogled na šetalište,inače stan se nalazi na sto metara od šetališta. Prodaje....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 160.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća blizu hotela pogodna za izdavanje, ima pomoćni objekat, u prvoj zoni, blizina akva-parka. Cena 160.000 e. Ima grejanje. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 26,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Maydan Exclusive Savršeno mesto za miran i jednostavan život, bez žurbe. ”Maydan Exclusive” – graciozna i moderna. Njena prednost osim prelepog pogleda na Vrnjačku Banju je i blizina svih atraktivnih lokacija i dešavanja u Vrnjačkoj Banji. Stanovi će Vam pružiti dane nezaboravnog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.500 €, 25,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju apartman sa galerijom kod Jezera, i u blizini panoramskog točka. Površina apartmana je 25m2 + 9m2 galerija. Apartman je kompletno renoviran, bez dodatnih ulaganja, i pogodan za izdavanje turistima. Apartman se prodaje sa nameštajem. Cena apartmana je 46.500eura. Kupac ne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 95,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostran trosoban stan površine 95,28 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja-prodavnica, škole, vrtića i Aqua parka. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 57,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.500 €, 28,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je garsonjera površine 28m2, smeštena na visokom prizemlju zgrade, udaljena svega 800m od šetališta. Ova kompletno opremljena garsonjera sastoji se iz: komforne dnevne sobe, kuhinje, kupatilo, hodnik i terasa. Garsonjera poseduje i podrumski prostor, idealan za dodatno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 66,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini hotela Jezero i Slatina. Prednost ovih stanova je pogled na celu Vrnjačku Banju. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal u strogom centru , pogodan za sve delatnosti, najbolji za laboratorije, uknjiženo, cena 215.000. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 463)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>