• GoHome Professional
nekretnine VRNJAČKA BANJA - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • nekretnine VRNJAČKA BANJA - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VRNJAČKA BANJA

  • Za upit "nekretnine vrnjačka banja" pronađeno 981 nekretnina - prosečna cena 1.765 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.696 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.000 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan površine 49m², koji se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole Popinski borci. Stan je smešten na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova, a zgrada poseduje lift i video nadzor, što dodatno doprinosi bezbednosti i udobnosti. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikend kućica sa apartmanima, koja se nalazi u borovoj šumi. Površina vikend kućice je 85m2. Vikend kućica se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju kućice se nalazi apartman koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i velikom terasom, okruženom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.280 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV STAN 39m² U LUKSUZNOJ ZGRADI NA ODLIČNOJ LOKACIJI U ponudi je izuzetno kvalitetan stan površine 39m², smešten u novoj luksuznoj stambenoj zgradi, na ravnom delu grada, idealnom kako za život tako i za investiciju i izdavanje. ???? Lokacija – jedna od najtraženijih u gradu Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.600 €, 33,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.401 €, 25,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno samo u Agenciji Mega House. Stanovi u izgradnji nedaleko od kruznog toka, ka naselju Dubrava. Razlicite kvadrature od 22 do 41m2 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 149.900 €, 39,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je luksuzan dvosoban apartman u kompleksu Zepterme, u centru Vrnjačke Banje, na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na II spratu zgrade od ukupno 6 spratova i ima površinu od 39,11 m². Apartman je potpuno opremljen i spreman za useljenje ili izdavanje odmah, bez dodatnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 189,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u Gračacu, udaljena 3km od magistralnog puta Kraljevo- Vrnjačka Banja. Površina kuće je 189m², a površina placa je 10,95a. Na prizemlju se nalazi ulazni hodnik, predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, ostava, i kupatilo, na spratu se nalaze tri sobe, iz....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 170.000 €, 3000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju tri parcele u blizini Aqva Parka Vrnjačka Banja, pogodne za gradnju. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.500 €, 31,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prelepog stana u srcu Vrnjačke Banje! Ovaj jednosoban stan nalazi se neposredno pored kružnog toka, na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Površina stana je 31.6m2, sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe i kupatila. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 99,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena dvoetažna kuća nedaleko od Vrnjačke banje na oko 1800m gradjevinske površine 99m2 na 3,80 ara placa u kucu je potrebno uložiti odnosno doraditi .Kuća je zidana blokom stabilne je gradnje u kući nema vlage,sastoji se od hodnika dve sobe i kupatilo, isti raspored....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 188,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke banje, naselje Metinske livade - Lipova (2-3 km od centra banje). Vrednost ovog imanja je u predivnom prirodnom okruženju. Na prodaju je zemljište površine od 1,41 ha uz mogućnost proširivanja za još 0,60 ha. Kroz samu parcelu prolazi potok.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 212,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prostire se se na 212 m2 neto stambene površine + 18m2 garažnog prostora , uknjižena sa upotrebnim dozvolama za oba objekta (kuća i garaža). .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prelepu garsonjeru na II spratu stambene zgrade kod Snežnika u mirnom delu grada, pružajući svojim stanarima privatnost i spokoj. Ova potpuno opremljena garsonjera prostire se na 24m2. Svaki detalj prostora je smišljeno postavljen, kako bi se iskoristio svaki deo stana,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 51.000 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno funkcionalna, veoma svetla i zanimljiva garsonjera na 1. spratu. Odličnog je rasporeda i strukture i maksimalno je iskorišćena. Interesantna i kao potencijalna investicija. Sastoji se od ulaznog dela, kupatila, kuhinje kao i komfornog dnevnog boravka i lođe. Fantastično je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 275.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 39m², idealno pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole u Vrnjačkoj Banji. Lokacija u mirnom i uređenom delu Banje, blizu škole, čini ga savršenim za porodice sa decom. Jednosoban stan se nalazi se na prvom spratu stambene zgrade i prodaje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.560 €, 29,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje, u blizini kružnog toka. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze prodavnice, autobuska stanica, vrtić i fakultet, dok je šetalište udaljeno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.870 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam jedinstvenu priliku da stvorite svoj dom iz snova u mirnom delu Banje i na samo 500m od pijace. Kvalitet izgradnje je na najvišem nivou, pridržavajući se najnovijih standarda gradnje i koristeći samo najkvalitetnije materijale. Ova moderna zgrada nudi vam sve što je potrebno....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 180,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o ulaganju novca u nekretninu koja će Vam se višestruko isplatiti? Mi imamo pravu priliku za Vas. U prilici smo da vam ponudimo nepokretnost u predgrađu Vrnjačke Banje na odličnoj lokaciji. Nepokretnost se sastoji od stambenog objekta spratnosti prizemlje i dva sprata....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.328 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Raj, u neposrednoj blizini Aqua parka i na samo nekoliko minuta hoda od centra Vrnjačke Banje! U pitanju su dve moderne lamele koje se grade po savremenim standardima, sa akcentom na kvalitet materijala i izrade.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.800 €, 38,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 38m2 (uknjižena na 34m2). Funkcionalan raspored čini ovaj stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.660 €, 37,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera površine 36m² u izgradnji na odličnoj lokaciji u Vrnjačka Banja. Stan se nalazi u novom stambenom objektu u izgradnji i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju i izdavanje tokom cele godine. Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.030 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji, koje tokom cele godine beleži odličnu posetu. Bilo da tražite nekretninu za udoban život, vikend stan za opuštanje ili investiciju koja....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 93.960 €, 47,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 94.735 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 180.000 €, 413,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u mirnom i atraktivnom naselju Novo Selo, u neposrednoj blizini Vrnjačke Banje. Objekat se nalazi na parceli na kojoj se nekada nalazio restoran, što ovom imanju daje veliki investicioni potencijal. Na glavnom objektu, nalazi i 5 započetih apartmana, idealnih....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 110,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrano imanje smešteno u Gračacu, na 7km od Vrnjačke Banje, sa ukupnom površinom od 95ari. Na imanju se prostiru tri objekta: -Porodična kuća površine 110m2, gde je uradjena fasada, postavljena PVC stolarija, ugrađen kotao i povezano grejanje kroz celu kuću. -Starija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju predivan stan smešten u samom srcu grada. Nudi savršen spoj udobnosti, modernosti i praktičnosti na površini od 40,24m2. Stan je smešten u samom centru Vrnjačke Banje, što znači da su vam svi važni sadržaji i atrakcije lako dostupni: marketi, restorani, kafići i parkovi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 164.000 €, 82,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran trosoban porodični stan na Batinom Zabranu — idealan za pregradnju u 2 stana (izdavanje + stanovanje) Opis: Na odličnoj lokaciji u Batinom Zabranu prodaje se svetao trosoban stan površine 82² (mogućnost prilagođavanja). Stan ima funkcionalan raspored koji se lako....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.500 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Vrnjačkoj Banji u naselju Gorvil. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojena spavaća soba , jednim kupatilom i terasom sa lepim pogledom na povučenom spratu. Površine je 45 m2. Cena je 85.500 evra. .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 83,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo kucu koja se nalazi u Lipovi, smeštenu na prostranom placu površine 10,52 ara. Glavna kuća ima građevinsku površinu od 83m², dok je korisna površina 67m². Pored kuće, na placu se nalazi i pomoćni objekat sa građevinskom površinom od 43m², od čega je 38m² korisne površine.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 111.320 €, 44,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila Prodaje se zgrada u samom centru Vrnjačke Banje . Lokacija sa lakim pristupom glavnim atrakcijama Banje, kao što su parkovi, banjski centar i šetalište. Zgrada je moderno dizajnirana, sa visokim standardima gradnje i savremenim materijalima. Sastoji se od više spratova, sa stanovima....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 112.000 €, 34,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 34m2 sa odvojenom spavacom sobom i prelepom terasom sa pogedom na istocnu stranu u samom centru kod hotela Merkur na 30m od setalista , zavrseni , uknjizeni , na drugom spratu , u cenu je uracunat pdv-e .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 76.050 €, 39,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforan i moderno opremljen jednosoban stan u novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji, gradu koji je broj jedan za turizam u Srbiji i atraktivan tokom cele godine! Ova nekretnina je idealna za: Stabilnu i brzu investiciju kroz izdavanje Udoban život u mirnom okruženju Vlastiti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljena garsonjera u blizini centra, osnovne škole, i svih ostalih sadržaja. Odlična lokacija za izdavanje, dobra investicija. Nalazi se na drugom spratu od tri, ima lift. 0628966003 Veljko .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 38m², sa dodatnom terasom od 2m². Stan je na izuzetnoj lokaciji kod Snežnika, u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i prodaje se potpuno opremljen. Prostor je praktično raspoređen i idealan za boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 463)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>