• GoHome Professional
nekretnine VOJVODINA - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine VOJVODINA - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VOJVODINA

  • Za upit "nekretnine vojvodina" pronađeno 76 147 nekretnina - prosečna cena 2.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19. 3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 230.000 €, 318,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, prodaje se porodična spratna kuća površine 318m² na placu površine 2.265m². Kuća je građena od čvrstog materijala, struja je trofazna, ne poseduje gradsku infrastrukturu, ali postoji mogućnost priključka na istu. Sastoji se od pet soba od kojih su četiri spavaće,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.400 €, 27,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Grbavica,odlična garsonjera na Grbavici bez ulaganja (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052990 .

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Mali Bajmok, prodaju se tri sređene kuće na jednom placu ukupne površine 160m² na placi od 752m². Sve kuće su građene od čvrstog materijala, te na podovima imaju laminat, a na plafonima beton ploču. Grejanje je na osam klima uređaja, struja je monofazna sa dva strujomera,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.270 €, 30,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi od investitora u novom, moderno projektovanom stambenom objektu koji se gradi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - na Telepu. Objekat je osmišljen sa posebnim akcentom na kvalitet gradnje, funkcionalnost prostora i savremen izgled, kako bi budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.600 €, 56,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052277. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 56m2. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji, koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj i savremenoj izgradnji, kao i upotrebi proverenih materijala. Stan sadrži hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u mirnom i uređenom naselju Nova Misa u Pančevu, idealna za porodicu koja želi funkcionalan dom i lepo dvorište. Kuća je ozakonjena, površine 136 m, na parceli od 5,4 ara. U prizemlju se nalaze dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, dok sprat sadrži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053301. NOVI SAD, STANICA, DVOSOBAN, 53M2 .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.447 € na 86.238 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 86.238 €, 47,91 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 81.447 €
24.04.2026 - 86.238 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Materijal: Termo-blok+demit; pregradni zidovi od pune opeke .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 281.600 €, 80,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054554.. SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN 80M2, SA PDV-OM Izaberite svoj dom na ekskluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini strogog centra grada - u ponudi je nov, neuseljavan porodični stan, u ulici Jovana Cvijića. Prestižna lokacija i premium projekat izgradnje, savršeno uklopljen....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 150.000 €, 174,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2022.,

www.gsigma.rs

Kuća u neposrednoj blizini centra grada, nedaleko od parka. Kuća je prizemna. Uknjižena na 174 kvadrata. Renovirana je pre oko deset godina. Veoma je svetla, prozračna. Sa tri različite strane je moguće da se uđe u kuću. Samim tim postoje različite mogućnost korišćenja ove nekretnine.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šumice – trosobna spratna kuća sa kafićem u prizemlju površine u osnovi 111m2 + pomoćne prostorije od 11m2 na placu od 2,44 ara. Kuća je uknjižena u celosti kao stambeno-poslovni objekat. U prizemlju se nalazi garaža, potpuno opremljen kafić sa dva toaleta i ostavom, poseban ulaz....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 44.000 €, 90,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća površine 90m2 na placu od 2,89ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, 80-ih godina, renovirana pre nekoliko godina. Kuća nije uknjižena, monofazna struja, grejanje na čvrsta goriva, nova septička jama, kolski ulaz, ograđen plac, jedan vlasnik. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 50.000 €, 115,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na placu u Melencima. Starija kuća potpuno opremljena i odmah useljiva. Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila + toalet zasebno. Grejanje na gas i čvrsto gorivo. Na podovima keramika, laminat Video nadzor, internet Nova kuća treba da se završi, osposobljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja,uknjiženog,održavanog,dvoiposobnog dupleksa na Grbavici.Na donjoj etaži su dnevni boravak,kuhinja i kupatilo a gornjoj dve sobe i drugo kupatilo.Stan je dvorišno orjentisan pa je zaklonjen od buke i ima lep pogled.Uknjižen je na 60 m2 ali u stvarnosti ima više. 60m2 133500e....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 20.000 €, 149,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.agencijapragma.com

Klek – trosobna kuća od mešanog materijala površine 149m2 na placu površine 7,52 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, uknjižena 1/1. Kuća zahteva ozbiljniju sanaciju. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Srpski šor, u blizini Master plasta prodaje se vikendica na gradsko građevinskom zemljištu, površine 2.315m2, sa zasađenim voćnjakom sa navodnjavanjem. Na njemu se nalaze dva legalizovana objekta površine 50m2 (vikendica) i 23m2 (pomoćni objekat), pecara, i dva nelegalizovana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 247.200 €, 96,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan četvorosoban stan na Limanu IV. - Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, 3 spvaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta, hodnika i dve prostrane terase - Stan je dobro očuvan, uz sitna estetska ulaganja - Prodaje se namešten - Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 110.250 €, 36,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica oblikovana je tako da pruži neuporedive standarde gradnje, estetike i udobnosti – bez kompromisa. Ponuda stanova Strukture 2.0, 3.0 i 4.0 Kvadrature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 110245 - Cena je 230 000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan na Telepu - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana i dve terase. Grejanje je centralno gradsko sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 175.000 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – četvorosoban stan u novogradnji površine 103m2 sa dve terase, na drugom od tri sprata u stambenoj zgradi bez liftom. Podno grejanje i hlađenje preko toplotnih pumpi, pvc stolarija sa roletnama, kupatilo i toalet, sigurnosna vrata, natkriveno parking mesto koje pripada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.000 €, 103,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054496, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, ČETVOROSOBAN, 103m2 .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 262.650 € na 226.600 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 226.600 €, 250,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 262.650 €
16.05.2026 - 226.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Veternika Fantastičnu Porodičnu kuću 250 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Sedmosobna, kvalitetne gradnje, kompletno je Renovirana, ima tri kupatila, Terasu nalazi se na Lepom Zelenom Placu od 400m2 grejanje je Centralno na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.210 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam troiposoban stan, odličnog rasporeda, na samom početku Adica, bliže Telepu, na svega 10tak minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla. Zgrada je iz 2018. godine, kvalitetno rađena – grejanje je podno, na toplotne pumpe! Stan je trostrano orjentisan, zgrada poseduje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 133,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.gsigma.rs

Petosobna kuća sa potkrovljem u širem centru grada. Potkrovlje nije istaknuto. Kuća je uknjižena na 133 m2, u prirodi je veća na placu od 660 m2. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, prostrana terasa, dve kuhinje, dva kupatila, toalet. Ajnfor kapija - nema....

 
 
 
  Poslovni prostor, ELEMIR, 69.000 €, 218,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.gsigma.rs

Stambeno - poslovna zgrada na veoma atraktivnoj lokaciji u Elemiru. Površine 218 m2. Sastoji se od dva lokala koji izlaze na dve ulice - obezbeđen parking sa obe strane. Dva sanitarna čvora. Podrumski prostor. Pored poslovnog prostora nalazi se plac od 4.30 ari (okvirnih dimenzija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 309.000 €, 122,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan penthause od 144m2. Kompletno namešten sa prelepim pogledom na Frušku goru i Bul. Cara Lazara. Ima 4 spavaće sobe i svaka ima izlaz na terasu. Stan ima prelepu dnevnu sobu sa portalnim prozorima. Kuhinja je fizički odvojena. Dva kupatila plus toalet. Dve terase. Dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 87,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Telepu Lokal 87 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija, pogodan je za raznu delatnost Grejanje je Podno useljenje Novembar 2024 Posebno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 32,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Makovoj sedmici daleko od gradske gužve prodaje se vikendica površine 32m2 na placu površine 2536m2. Sastoji se od kuhinje i manje sobe dok je kupatilo u odvojenom pomoćnom objektu. .

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 215.000 €, 1747,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac u Rakovcu, naselje Salaksije, 1. 747m2. Na placu postoji kompletna infrastruktura ( struja, voda, gas, kanalizacija), asfaltni prilaz. Na placu se nalazi izgrađeni objekat. Na cenu se dodaje posrednička naknada 3%. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poluetažna kuća površine 120m2, na placu od 6ari. Veoma lep raspored, u centralnom delu nalazi se dnevni boravak iz koga se kratkim stepeništem odlazi u dve sobe do ulice i kupatilo. Iz dnevnog boravka se također odlazi u veoma prostranu kuhinju sa trpezarijom odakle stepenište vodi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 129.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – četvorosobna kuća površine 200m2 + zatvorena terasa + letnjikovac na placu od 3,5 ara. CG na plin (nov protočni kotao), dve nove klime, trofazna struja, kanalizacija, 2 kupatila, 2 kuhinje, parket, Demit fasada, garaža u sklopu kuće, bez dodatnih ulaganja, jedan vlasnik.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan penthouse 4.0 u centru Stare Pazove. Ćirila i Metodija, Stara Pazova, Srbija ; Stara Pazova, Ćirila i Metodija, 95m2.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.000 €, 50,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Futoški put, Novi Sad, 117000€, 50m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Futoški put, Novi Sad Futoški put.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 412.000 €, 150,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Šafarikova, Novi Sad, 412000€, 150m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Šafarikova, Novi Sad Šafarikova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN nov i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika, laminat. Grejanje je na toplotne pumpe,....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 280.000 €, 273,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, prodaje se stambeno poslovna zgrada sa četiri stambene jedinice. Prva jedinica se sastoji od suterena kojeg čine hodnik, kuhinja, trpezarija, vešernica i ostava, zatim prizemlja gde se nalaze tri sobe, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo i terasa, te potkrovlja gde se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 800.000 €, 270,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Kralja Aleksandra, Novi Sad, 800000€, 270m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Kralja Aleksandra, Novi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 29.500 €, 56,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – jednosobna kuća od mešovitog materijala površine 56m2 + velika stolarska radionica i letnja kuhinja na placu površine 8 ara (dimenzije 6,5x125m) na beogradskom putu. Trofazna struja, vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 838)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>