• GoHome Professional
nekretnine VOJVODINA - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine VOJVODINA - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VOJVODINA

  • Za upit "nekretnine vojvodina" pronađeno 76 261 nekretnina - prosečna cena 2.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • potkrovlje
    • renovirano
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća u slankamenačkim vinogradima od 92m2 na placu od 10 ari, u mirnom i zelenom okruženju, u blizini Dunava i plaže za kupanje. Kuća je organizovana na dve etaže i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Poseduje PVC stolariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.820 €, 56,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.indomio.rs

Stan u izuzetno kvalitetnoj zgradi! Prodaje se polunamešten. Stan poseduje i podrum. Uknjižen na ime vlasnika. Pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.750 €, 107,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan trosoban stan na top lokaciji. Senzori u hodniku i kupatilu, sigurnosna ulazna vrata, vrhunska oprema. Bez ulaganja. Vredi pogledati! Stan je dosta svetao. Postoji mogućnost kupovine garaže od 28m2! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 178.950 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i komforan stan na idealnoj lokaciji, uvučena zgrada, blizu keja, Riblje pijace, pešačke zone. Miran kraj, idealan za život kao i izdavanje. Kompletno je renoviran, od vodovoda i strujne instalacije, hrastov parket, odlična keramika. Bez ikakvog ulaganja. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 99.910 €, 34,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

TOP lokacija! Odličan uknjižen jednoiposoban stan sa savršenim pogledom na dvorište sa puno zelenila. Sve je kompletno renovirano, od poda do plafona. Postavljen je nov hrastov parket, ulazna sigurnosna vrata, odlična keramika, pvc-stolarija sa roletnama, nove vodovodne i elektro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.760 €, 39,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Samo kod nas u ponudi četvorosoban stan-dupleks izuzetnog rasporeda. Uknjižen stan, u prirodi ima oko 82m2. Prodaje se potpuno namešten. Na donjoj etaži poseduje spavaću sobu, stepenište iz hodnika za gornju etažu, a na gornjoj etaži su još dve spavaće sobe. Ne zahteva ulaganja -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstvljamo vam renoviran trosoban salonski stan. Stan se nalazi u neposrednoj blizini centra, na svega nekoliko minuta hodanja. Stan je kompletno renoviran, dvostrano je orijentisan. Visina plafona je 3 metra, tako da je stan pogodan kako za život, tako i za vid neke doktorske ordinacije.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 257.500 €, 171,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Poželjnom delu Petrovaradina Uknjiženu Porodičnu kuću na TIP-TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Četvorosobna 171 m2, čvrste je i kvalitetne starije gradnje,svetla je i funkcionalna,ima tri spavaće sobe,Dnevnu sobu,trpezariju sa kuhinjom,terasu,laminatigrejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan trosoban stan. Zgrada se nalazi u veoma mirnoj ulici, a opet vrlo dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Blizina autobuske stanice, škole, vrtića. Na manje od 1km od Limana 4. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji se nalazi ova nekretnina, ugaoni, izuzetno svetao stan. Po projektu je bio komforan dvosoban, gde su sadašnji vlasnici od trpezarije napravili dečju sp.sobu, moguće vraćanje u prvobitno stanje, ali i sadašnje prostorije imaju svaka svoj komfor! U toku gradnje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, u samom centru Subotice, prodaje se trosoban komforan stan na prvom spratu u zgradi bez lifta, površine 86m². Stan je dvostrano orijentisan, a sastoji se od predsoblja, velike kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 69.120 €, 39,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo elitni stambeno poslovni objekat,koji se nalazi u samom centru Inđije na šetalištu. Savršeno mesto za život u blizini pošte,škole,vrtića,velikih marketa i Doma Zdravlja,mesto na kom ćete osetiti privilegiju savremenog života,koji podrazumeva pametnu zgradu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 120.000 €, 183,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Aleksandrovo, prodaje se porodična kuća površine 183m², na placu površine 367m². Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi hodnik, kuhinja sa tpezarijom, dnevne soba, garderober, spavaća soba i ostava, te sprata u na kom se nalaze kupatilo, dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 139,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Žitni trg – četvorosobna kuća površine 139m2 + pomoćne prostorije od 42m2 + neistaknuta garaža od 50m2 na placu od 5,82 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, odlična lokacija, širina placa je oko 19,5m, jedan vlasnik. Kuća je u lošijem stanju i potrebna je ozbiljnija restauracija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2024.,

www.gsigma.rs

Na prodaju sambeno - poslovni objekat koji se nalazi u samom centru grada u pešačkoj zoni. Grejanje CG - gas Klima Stolarija PVC.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2022.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se dupleks u strogom centru grada površine 94m². Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. U donjem delu stana nalaze se hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostrani dnevni boravak, dok se u gornjem delu nalaze dve spavaće sobe. Stanu....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 250.000 €, 175,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 175m2, Po+Pr+1, EG, telefon, podrum, parking, struja, voda Kuća sa pogledom na Dunav na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i ostava, a na spratu četiri spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom suterenu zgrade, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima odvojenu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju i mokri čvor grejanje je centralno OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, Novi Grad, 70.000 €, 750,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Novi Grad, prodaje se plac – gradsko građevinsko zemljište površine 750m². Nalazi se na asfaltu, mogući su priključci za vodu, struju, kanalizaciju i gas. Ulični front iznosi 21m. .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 23.000 €, 200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Elemiru, površine 200 m2 na prostranom placu od 12.08 ari. Građena od mešanog materijala. Potrebna adaptacija. Sastoji se od tri sobe. Kupatilo nema. Nalazi se na uglu dve ulice. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.410 €, 40,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Telepu, ulica Laze Lazarevića, površine 51m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Zgrada poseduje lift. Stan ima francuski balkon. U cenu stana je uračunata agencijska provizija.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 65,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Kamenjar, Novi Sad, 60000€, 65m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Kamenjar, Novi Sad Kamenjar.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 119.000 €, 138,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - SELENČA, KUĆA 138 M2 NA PARCELI OD 1.081 M2 Prodaje se porodična kuća na lepoj lokaciji.Sastoji se iz tri spavaće sobe, predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i kupatila.Ispod cele kuće je podrum.Podovi su patos i keramika.Trofazna struja, dva brojila, voda.Grejanje preko kaljevih....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika kuća u Aleksandrovu pogodna za izdavanje. Sastoji se od glavnog objekta koji se sastoji od hodnika, kuhinje, kupatila, velikog dnevnog boravka, i tri zasebne sobe. Ispod dela kuće je podrum. U dvorištu je još jedan objekat koji se sastoji od jednog stana u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 240.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Veternika kuća površine oko 450m2. Struktura: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Ima zajedničko stepenište i svaka etaža je zasebna. Kuća je za kompletnu rekonstrukciju, postoji mogućnost da se prilagodi kao stambena - urbana vila sa više stanova, pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 221.067 €, 61,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Centar grada, 60.90m2, trosoban stan, moguća kupovina garažnog mesta i ostave. Ova nekretnina je dvorišno i bočno orijentisana i nalazi se na četvrtom(potkrovlje prvi nivo-nema kosina) spratu zgrade. Ova fantastična nekretnina, nalazi se u neposrednoj blizini: Pravoslavne crkve, Srpsko....

 
 
 
  Stan, KULA, 53.000 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, lep dvosoban stan u centru Crvenke. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi, koji je lepo održavan, parket , klima. Stan ima funkcionalan raspored prostorija. Stan ima lepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, odvojenu spavacu sobu, kupatilo, predsoblje....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 19.000 €, 2649,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 2649kvm. Na placu nema objekata, struje ni vode. Red. br. Z-63 .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 280.000 €, 102,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vikendica na odličnoj lokaciji na Banstolu. Na 1000m2 placa nalazi se vikedica od 102m2 u tri etaže. Kapacitet smeštaja za 8 osoba. Bazen 6m x 10m Spoljna natkrivena kuhinja sa roštiljem. Idealna nekretnina za rentanje na dan tokom cele godine. Cena je bez uključene agencijske....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 83.000 €, 2516,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen građevinski plac na Liparijama. Plac ima 2516 m2. Front: 60 m2 Građevinsko zemljište van granica GGZ. Udaljen od glavnog puta 110m. Kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na: www. status-nekretnine.com A57-20670 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 154.500 €, 1783,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fenomenalan plac na Popovici.Uslov je kupovina oba placa, nalaze se jedan do drugog. Oba placa su većinom ravna i mogu se maksimalno iskoristiti. OD infrastrukture ima struja, voda, gas, telefon kanalizacija par ulica dalje uskoro se priključuju. na oba placa postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.300 €, 44,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam izuzetno atraktivan stan na top lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Stan je luxuzno opremeljen i dodatno sređen. Prodaje se kompletno namešten i u ceni je uračunato parking mesto u dvorištu zgrade i podrumska ostava od 15m2. Zgrada je završena u Maju mesecu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan četvorosoban stan na par minuta šetnje od centra grada. Stan se nalazi u starijoj, veoma dobro održavanoj zgradi. Poseduje jedno kupatilo i odvojen wc, veliki dnevni boravak i tri komforne spavaće sobe. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 118.500 €, 78,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41604, 063 547 298 Branka, Na prodaju komforan trosoban stan na Podrbari. Stan je u izvornom ali odrzavanom stanju, u zgradi staroj oko 20 godina. Nalazi se na svega 10-ak minuta od centra grada. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji. Stan je bez ulaganja, nalazi se na trećem spratu od četiri. Stan je odlično povezan autobuskim prevozom sa ostatkom grada. U blizini se nalazi sve potrebno i neophodno za život, od marketa, kafića, menjačnice, igraonica.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE ODLIČAN KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU, ŠONSI--- Agencijska šifra 1001406. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.500 €, 28,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Grbavica, stan na extra lokaciji- 5min od centa, fakulteta, Promenade. Namešten, spreman za izdavanje i stanovanje..(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053323 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.470 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji! Odličan kvalitet gradnje. Vrhunska lokacija Telep, blizina Limana! Stan se nalazi na 2 spratu iznad stana nalazi se stan, tako da nije pod krovom. Mogućnost povrata PDV-a, oslobađanje od poreza za kupca prvog stana. Rok kraj 2022.godine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 107.640 €, 76,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40749, 063 555 832 Zoran, Prodaje se komforan stan u okolini Sajma od 76m2 i terasom od 10 m2. Sastoji se od predsoblja, 2 kupatila, 3 spavace sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i izuzetno prostranom terasom. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Terasa je zasticena sestokrilnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.737 €, 55,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u lepom delu Telepa. Stan ima povrat PDV-a za kupce prvog od 10%. Investitor je renomiran, pouzdan i sa tradicijom visoko kvalitetne gradnje objekata.Stan ima lep raspored prostorija, ulično je orijentisan i nalazi se na - 10 minuta vožnje od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 834)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>