• GoHome Professional
nekretnine VOJVODINA - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine VOJVODINA - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine VOJVODINA

  • Za upit "nekretnine vojvodina" pronađeno 76 154 nekretnina - prosečna cena 2.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 187.900 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran dvosoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, ulično orijentisan stan sa prostranom dnevnom sobom sa kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom i zastakljenom terasom. Odlična investicija kako za izdavanje, tako i za život, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 46.200 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Okolina Cara Dusana- TOP lokacija. Garsonjera u izgradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta na fantastičnoj lokaciji u blizini medicinskog i farmaceutkog fakulteta.Odlicna za izdavanje.Cena je sa PDV. Kontakt Milan 0638288377, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051993 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.790 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, vrhunskog kvaliteta. Idealnog rasporeda sa dva kupatila, predivnom terasom. Sobe su komotne, kao i dnevni boravak. Stan je južno orjentisan, bez ikakvog ulaganja. U cenu uračunata ugradna kuhinja, kao i ugradni orman, klime. Što se tiče ostalog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine vojvodina'
18.000 €
91.980 €
140.100 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 151.200 €, 84,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113438, VPR/, izlog, uknjižen, novogradnja. Sjajan poslovni prostor/lokal u visokom prizemlju i delom u suterenu. Poseduje odvojenu kancelariju, kuhinju, kupatilo, velik prostor za dodatnu delatnost i prostor u suterenu. Poseduje i izlog.84 kvadrata, sprovedena struja....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci - Beogradska 3. 0, 92m2, 3/6, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju luksuzno opremljen stan sa prelepim pogledom na Dunav u zgradi novije gradnje. Stan se prodaje namešten i nije useljavan. Nalazi se u mirnom okruženju sa svim pratećim sadržajima....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 68.000 €, 44,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odlične stanove u izgradnji, koji se nalaze na svega 150m udaljenosti od samog centra Inđije Novi projekat renomiranog investitora koji posluje preko 20 godina U ponudi stanovi kvadratura od 29m2 do 65m2 Odličan kvalitet gradnje i završnih radova Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.600 €, 63,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Grbavica, Fantastičan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen (1/1), prazan, useljiv, bez ulaganja i idealnog rasporeda. U blizini pijace, škole, fakluteta, Spens-a, Promenade, itd. Uz stan ide i parking mesto . Sadrži kupatilo i odvojen WC sa prostorom....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 133,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.gsigma.rs

Petosobna kuća sa potkrovljem u širem centru grada. Potkrovlje nije istaknuto. Kuća je uknjižena na 133 m2, u prirodi je veća na placu od 660 m2. Trofazna struja, plin, kanalizacija, podrum, parket, laminat, prostrana terasa, dve kuhinje, dva kupatila, toalet. Ajnfor kapija - nema....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.300 €, 45,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan od 45m2 na prizemlju manje zgrade, koja se nalazi u dvorišnom delu objekta i koja ima 3 stana i dve garaže. Solidno stanje, grejanje na gas, manji prozori u spavaćim sobama., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053091 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 163,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Lesnina. Na placu od 564 m2, nalazi se kuća od čvrstog matetijala - trosobna i dve garsonjere. U dvorištu postoje pomoćni objekti (letnja kuhinja) Odlična lokacija Može biti zanimljiva investicija za život i pokretanje biznisa Grejanje CG Klima Stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.500 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 5 spratova, u objektu sa liftom, i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje. Stan ima funkcionalan i dobro organizovan....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 120.000 €, 277,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2024.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem i dvosoban stan u dvorištu naselje Zeleno polje. Kuća sa potkrovljem površine 216 m2 - u prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju koje treba da se završi (podovi, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 79.000 €, 73,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan visoko prizemlju stambene zgrade u naselju Dunavska. Lep raspored u stanu, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno, dve terase, kupatilo, hodnik i dve spavaće sobe. Stan je uknjižen na 73 m2 Grejanje na TA pećiLokacija....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 118.000 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, u samom centru grada prodaje se dvoiposban stan na petom spratu od ukupno šest u zgradi sa liftom. Stan je površine 59m² i sastoji se od predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i terase. Zgrada se gradi od bloka+demit izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan na Limanu 4, odličnog rasporeda. Prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, iz hodnika u sve prostorije. Jedna soba je prostrana oko 10m2 dok je druga soba dovoljna za krevet samac. Iznad stana nalaze se delovi drugog stana i ostave. Dvorišno orjentisan, prema....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu trosobnu kuću na Sajlovu. U mirnom kraju grada a opet blizu svega bitnog u gradu. Plac kuće je fizički odvojen žicom od drugih kuća, nema zajedničke prolaze tipične za gradske kuće. Naravno, moguć je i ulaz kolima, kao i parking. Plac ima 500m2 i kvadratnog....

 
 
 
  Plac, BAJMOK, 630.000 €, 18494,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Mali Bajmok, preko puta Industrijske zone“Mali Bajmok“ prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 18.494m². Građevinsko zemljište se nalazi na uglu dve ulice, duž lokalnog puta sa frontom od 143m. Shodno urbanističkim dokumentima ova lokacija je idealna za komercijalne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 68,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji, centar - Žitni trg. Uknjižen na 68 m2 plus dve terase, tako da lako može da se pretvori u dvoiposoban - trosoban stan. Stan se nalazi na drugom spratu. Lep raspored u stanu. Po ulasku u stan pruža se hodnik koji vodi u sve prostorije. Komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 116.052 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 2. spratu, severno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, kuhinje, vešernice, dnevne sobe sa trpezarijom, predsoblja, kupatila, 2 spavaće sobe i terase.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 136,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Karađorđev trg – kuća u nizu u tri etaže od po 68m2 na placu površine 2,7 ara. Visoko prizemlje – dnevni boravak, kuhinja i toalet. Sprat – tri spavaće sobe i kupatilo. Suteren – garaža, dve ostave i kotlarnica. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, potrebno renoviranje.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 145.000 €
02.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054245…SAJMIŠTE, DVOSOBAN,54M2…., Na odličnoj lokaciji prodajemo komplet opremljen dvosoban stan.Dobro organizovan,lepog rasporeda. Kuhinja izdvojena. Više informacija uskoro. Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca....

 
 
 
  Kuća, NOVA CRNJA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2023.,

www.gsigma.rs

Aleksandrovo je selo u opštini Nova Crnja. Nalazi se na oko 50 km od grada Zrenjanina. Prodaje se prizemna kuća, zidana od cigle. Kuća je uknjižena na 60 m2, u prirodi je veća, - sa baštom koja se prostire na 2960 m2 tj 29.60 ari u dvorištu postoje pomoćne prostorije Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 900.000 €, 680,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Benzinska pumpa/Pumpna stanica na putu Beograd - Zrenjanin, Idealna prilika za biznis investiciju! Preporuka! .

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 200.000 €, 53558,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Poljoprivredno zemljište, 5,35 ha - Salaš Noćajski, Sremska Mitrovica .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.363 €, 52,37 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Radijalac, prodaje se dvosoban stan površine 52.37m² na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Rok završetka izgradnje predviđen je za septembar 2027.g. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 128.750 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 139.000 €
17.03.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

****Odličan porodični stan*** Povoljno ! Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 107.910 € na 102.300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 102.300 €, 66,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 131.900 €
27.02.2026 - 118.602 €
06.03.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 107.910 €
15.05.2026 - 102.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 180,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 180 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz dva objekta u uličnom 80 m2 se nalazi razrađen Lokal i garsonjera od 38 m2 sa mokrim čvorom koji su u zakupu dok je u dvorištu poseban spratni objekat od 112 m2....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 323.400 €, 196,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Teslino naselje prodaje se dvoetažna kuća od 196 m² , upotpunjena najsavremenijim sistemom pametne kuće koji će Vam pojednostaviti svakodnevne kućne poslove i omogućiti više slobodnog vremena.Poseban radni prostor olakšava moderan način života, tako da možete nesmetano....

 
 
 
  Plac, VRBAS, 600.000 €, 29134,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.adventisrealestate.com

Odlična investicija! Zemljište pored autoputa, sa mogućnošću višenamenske gradnje. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastican stan u novogradnji na odlicnoj lokaciji, odlican kvalitet gradnje i opreme, odmah useljiv, pozovite. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Dudova Šuma, 188.000 €, 208,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Dudova šuma, na samo 10 minuta od centra grada u blizini škole, vrtića, pijace i marketa prodaje se porodična spratna kuća površine 208m² na placu od 204m². Kuća je građena 1993.g. u potpunosti je renovirana, izolovana, poseduje etažno grejanje na gas i struju, te gradsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 74.600 €, 20,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, prodaja novog, uknjiženog lokala u blizini socijalnog. Okrenut je ka manjoj, ali prometnoj ulici. Ima veliki stakleni portal, mokri čvor, centralno gradsko grejanje. Pogodan za raznorazne tihe delatnosti. Cena je sa uračunatim PDV-om. Trenutno je pod zakupom sa odličnom....

 
 
 
  Kuća, BAČ, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Stambena površina kuće iznosi 100 m², dok je ukupna kvadratura objekta 200 m², a površina placa 4,5....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 149.500 €, 80,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Idealna lokacija, par minuta vožnje do mosta Slobode ! Urbana vila Predstavljamo Vam prodaju novog, neuseljavanog četvorosobnog stana koji se nalazi na nekolika minuta vožnje do Novog Sada, TC BiG, SPENS-a, Merkatora, Limanske pijace i mnogih drugih sadržaja. - Dnevna soba i trpezarija....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 44.000 €, 611,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevisnko zemljište ukupne kvadrature 6,11 ari, sa izlazom na Carski put u širini 15 m, uknjiženo. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 978.500 €, 476,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična Čarda na Dunavu sa 14 Bungalova-Apartmana,Bazenom i Razrađenim Biznisom u Raju na Zemlji *NAŠA PREPORUKA*EKSKLUZIVNA PRODAJA RESTORANA NA DUNAVUProdajemo Čardu-Restoran na samo dvadesetak minuta od centra Novog Sada, pogodno je mesto za Porodične izlaske tako....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 155.000 €, 130,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Makova Sedmica, prodaje se prizemna kuća sa potkrovljem površine 130m² na placu od 1.445m². Kuća je građena od cigle, poseduje izolaciju, grejanje je etažno na gas (postoje i TA peći), prozori su drveni, na podovima su keramika i parket, voda je gradska (poseduje i dva bušena....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 230.000 €, 318,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Palić, prodaje se porodična spratna kuća površine 318m² na placu površine 2.265m². Kuća je građena od čvrstog materijala, struja je trofazna, ne poseduje gradsku infrastrukturu, ali postoji mogućnost priključka na istu. Sastoji se od pet soba od kojih su četiri spavaće,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 835)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura