• GoHome Professional
nekretnine Dedinje BEOGRAD - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine Dedinje BEOGRAD - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Dedinje BEOGRAD

  • Za upit "nekretnine dedinje beograd" pronađeno 361 nekretnina - prosečna cena 3.959 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 550.000 €, 100,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

Veoma lep komforn stan. Trostrano orijentisan sa velikom terasom i garažom u zgradi. Temeljno i kvalitetno renoviran. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Dedinju, u ulici Mihaila Avramovića. Stan se nalazi u autentičnoj i arhitektonski upečatljivoj zgradi koja odiše starogradskim šarmom, elegancijom i diskretnom dozom romantike, što je čini posebno privlačnom za kupce koji traže više od standardne novogradnje.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.199.000 €, 396,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.indomio.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , blizina Soline , 396m2 , 3,75 ari , perfektna vila na sjajnoj lokaciji , u jednoj od najlepsih Dedinjskih ulica , odlicno pozicionirana , na lepom placu kvadratnog oblika , 4 nivoa , garaza , dva parking mesta postoji opcija kupovine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dedinje beograd'
650.000 €
290.000 €
650.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130393, IV/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4. 0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Odlično pozicioniran, pogled ka svim delovima grada, četvorostrano orijentisan! Prostorije: ulazni deo, ogroman dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan, lux namešten stan od 145m2 na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan se nalazi u novoj zgradi (2022g). Trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen, komforan i luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem, delu Dedinja, pri vrhu padini ka Lisičjem potoku. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu četvorosobnu nepokretnost koja se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. Stan se sastoji se od dva nivoa. Na prvom se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u ekskluzivnom naselju Dedinje. Stan je površine 90m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od samo šest stanova. Izuzetno komforan i lepo ušuškan. Po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 623.012 €, 124,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 510,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Neznanog junaka kuća, 510m2, PO+PR+I+PTK, EG, podrum, parking, garaža Prodaje se kuća na Dedinju, sa četiri stana i garažom. Kuća, sa prostranim placem od 5 ari, nalazi se u ulici Neznanog junaka, pa je pogodna i kao poslovni prostor (klinika , kancelarija),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa dve spavaće sobe u kompleksu BW Aurora nudi premium komfor i visok nivo udobnosti. Spavaći blok je pozicioniran tako da je zaštićen od buke sa saobraćajnice, dok su prozori spavaćih soba okrenuti ka unutrašnjem dvorištu. Prostrana dnevna soba sa kožnom automatskom ugaonom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 350.000 € na 340.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €
20.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.000.000 €, 520,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo ekskluzivnu kuću na Dedinju, sa nesvakidašnjim pogledom i izlazom na dve ulice, nova, kvalitetne gradnje ,dvospratnica, nameštena, odmah useljiva. Grejanje je moguće i kao cg, električno a takođe i na gas, sa prelepim kaminom u centralnom delu kuće. Oličan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 445.000 €, 89,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Bez provizije za kupce, prodajemo lokal od 89 m2 sa izlogom na ulicu Koste Racina na samom uglu sa Neznanog junaka. Po strukturi je podeljen u dve prostorije na prizemlju. U sivoj fazi, pogodan za razlicite delatnosti, visina plafona 2.95m. Neznanog junaka, Beograd, Srbija ; Savski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 135.72 m2, ostava, garaza u ceni stana, novogradnja iz 2022. godine. Prelepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 871.000 €, 134,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Dedinje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 227.733 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 209.94 m2, ostava, parking mesto u garazi u ceni stana, novogradnja iz 2022.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, lux.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 288,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Diane Budisavljevic, 5.0 kuca u nizu, 288 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + PTK, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, useljiva po dogovoru, uknjizena na 199 m2 (130 m2 kao stan i 61.02 m2 kao garaza i 7.87 m2 pomocne prostorije),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Odličan 4.0 stan kod Belog Dvora, opremljen najsavramenijom tehnikom, luksuznim namestajem, organizovan za porodični život u prirodnom okruženju. Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 660,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo porodičnu vilu na Dedinju u blizini više ambasada, na veoma mirnoj i atraktivnoj lokaciji sagradjena 1999 godine. Sastoji se od četiri etaže ukupne uknjižene površine 660m2. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 191.285 €, 57,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 300,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux kuca na Dedinju, 300m2 (terasa 50m2), PR+PTK, EG, telefon, interfon, alarm, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 13ari. Izdaje se nameštena kuća na dve etaže ukupne površine od 300m2 na Dedinju. Kuća se nalazi u tihoj, vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na Dedinju, u ulici Mihaila Avramovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 369.000 €, 81,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan trosoban stan u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i nije okrenut ka ulici. Nekretnina se nalazi u lepoj, kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva veća ulaganja. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 550,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 7 ari U ponudi je izuzetna kuća, novije gradnje. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom. Uknjižena na 326m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space - svetao dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu i dvorište 2.5a, kuhinja i trpezariju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan šestosoban stan u mirnoj ulici na Dedinju, u zgradi novije gradnje iz 2022. godine. Lokacija je izuzetno tiha i prestižna, u neposrednoj blizini Belog dvora, škola, internacionalnih institucija i svih sadržaja koji čine svakodnevni život komfornim i sigurnim. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 357)