• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs potkrovlje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje" pronađeno 1 862 nekretnina - prosečna cena 1.201 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 915 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, IRIG, 340.000 €, 526,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

U središtu banje Vrdnik, u mirnoj, okruženoj zelenilom, ulici, na svega 350 m udaljenosti od strogog centra (parka, pijace, javnog prevoza), 700 m od hotela Termal, a 550 m od manastira Ravanica, nalazi se parcela površine 840 m2 sa izgrađenim objektom spratnosti Su+P+Pk, siva faza.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 3.000 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se vertikala kuće sa ograđenim dvorištem, korisne površine 250m2. Objekat je troetažni, projektovan kao višenamenski poslovni prostor, a čine ga magacinski prostor u prizemlju, po tri kancelarije na 1. i 2. spratu i "open space" u potkrovlju. Svaka etaža ima kupatilo i deo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 171,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Porodicna kuca-N. Sad. Struktura 5.0, Novija, potpuno opremljena kuca stambene površine 200m2 u osnovi 96m2, izgradjena na placu površine 300m2, spratnosti PR I PK. U prizemnom delu su dve odvojene stambene jedinice sa posebnim ulazima i to garsonjera površine 25m2, i druga površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 99.950 €, 48,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, drugi nadozidani nivo. Lift ide do 8 sprata. Pravo sa ulaznih vrata, kombinovani prostor, kuhinjsko dnevni, spavaća soba i levo od vrata prostorija koja bi mogla da se pripoji kombinovanom prostoru i kupatilo. U celom stanu su krovni prostori. U....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 397.000 €, 254,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Rakovac, kuća 254m², plac 1.305m²++|++ Prodaje se kvalitetno građena kuća u Rakovcu na lepom placu od 1.305m². Kuća ima tri nivoa: suteren, prizemlje i potkrovlje. Uknjižena korisna površina 254m². Prodaje se kompletno nameštena i opremljena. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 196.000 €, 216,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo porodičnu kućuod 216m2 korisne, tj 260m2 građevinske površine , u odličnom stanju. Zidana je pre 14 godina.Odmah je useljiva. Uknjižena.Nalazi se na placu površine 4,5 ara koji je ograđen.Okružena je zelenilom. U prizemlju se nalazi kompletno opremljen....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 135.000 €, 180,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje prvoklasnu vikend kuću 180m2, u osnovi 98m2, sa bazenom, na placu od 553m2, u Velikoj remeti, 21km od Novog Sada, u blizini Čortanovaca i Sremskih Karlovaca, što je čini izuzetno zanimljivom i za rentiranje u komercijalne svrhe. Vikendica se nalazi na glavnom....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 200,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 950,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Predstavljmo renoviranu kuću koja se izdaje u svrhe poslovnog prostora. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope i ulice Cara Dušana. Ovaj prostor čine dva spojena prostora površine 950 m2, od čega prvi prostor čine prizemlje, sprat, međusprat i potkrovlje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 721.000 €, 631,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude dve nove porodične kuće izgrađene na jednom placu sa izlazima na dve ulice. Pozicionirane na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 89.500 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Žarkovo, Marine Veličković, 1.5 stan, potkrovlje (nivo VIII sprata), 32m2(T) + galerija (podne površine oko 20m2), nov, EG, lift. Izvanredan stan sa jako funkcionalnom rasporedom uprkos maloj kvadraturi, potpuno sređen, sa divnim pogledom. Zgrada je u postupku ozakonjenja (legalizacije).....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 159.600 €, 179,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena, novija kuća sa lepim dvorištem, u lepom delu Klise. Kuća ima u prizemlju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju i ostavu, kupatilo i terasu. Kuća ima poseban ulaz i spoljno stepenište za potkrovlje koje nije potpuno završeno, a kupac....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se troetažna porodična kuća u Konarevu, 12 km udaljena od centra grada. Kuća je površine 350 m², nalazi se na prostranom placu površine 14,65 a. Karakteristike kuće: Cena: 120.000 EUR Lokacija: Konarevo, 12 km od Kraljeva, u mirnom i lepom okruženju Površina kuće: 350 m² Površina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 125.000 €, 90,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi Porodičnu kuću površine 90 m2 /osnova 45m2/, spratnost:S+Pk, sa lokalom površine 32 m2, koja se nalazi u Prijepolje, potes Centar, ulica Sestara Minić br.2 u neposrednoj blizini Trezora, sa prilazom iz Valterove ulice. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 275.000 €, 600,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA, POVRŠINE 500M2, NA TRI ETAŽE, PLUS POTKROVLJE, SA SOPSTVENIM GREJANJEM. STRUKTURA KUĆE: TRI TROSOBNA STANA. NA PLACU JE IZGRAĐEN JOŠ JEDAN POSLOVNI OBJEKT, SA KUPATILOM, KUHINJOM, POVRŠINE 100M2, PREDVIĐEN ZA RADIONICU. KUĆA JE LEGALIZOVANA, BEZ ULAGANJA.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Vrlo interesantan, adaptibilan stan u Karađorđevoj ulici preko puta hotela Bristol. Stan se nalazi u zgradi pod zaštitom spomenika kulture i nalazi se u potkrovlju 3/3, površine 77,64 m2 a uknjižen je na 55 m2. Iznad centralnog dela napravljena je jedna galerija koja je pretvorena....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 265.000 €, 327,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Kuća sa tri zasebne stambene jedinice. U suterenu je dvosoban stan od neto površine 68kvm i zajedničke površine sa ostalim stanovima od 4kvm, u prizemlju je dvoiposoban stan neto površine 68,24 i zajedničke neto površine od 7.55, sprat ima četvorosoban stan 72kvm u čijem sastavu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 290.000 €, 82,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.indomio.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom predstavljaju prelep stan, na najprestižnijoj gradskoj lokaciji po izuzetno povoljnoj ceni za istu! Predratna zgrada fantastične arhitekture i dvorišta koje budi umetnički šarm Beogradskog Pariza je ambijet gde su smeštena ovaj stan. Stan u potkrovlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 380.000 €, 687,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

STAMBENO POSLOVNI OBJEKTI NA PUTNOJ KOMUNIKACIJI (322) ŠABAC - MAJUR- AUTOPUT Svi objekti novije i kvalitetne gradnje, izgrađeni pored važne putne komunikacije, nedaleko i od železničke. Poslovni objekti su višenamenskog karaktera pogodni za proizvodne i uslužne delatnosti sa izvesnim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Bagljaš - kuća (poslovni prostor - Hostel) površine 300m2 sa 6 soba (12 ležajeva i 6 kupatila) + potkrovlje od 100m2 sa 2 sobe (4 + 6 ležaja i kupatilo) + Apartman sa 2 spavaće sobe i garažom na placu od 4 ara. Hostel je u radu, CG na gas, 2 trofazna priključka, klimatizovano, sendvič....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 499.000 €, 384,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je odlična porodična kuća u Surćinu novije gradnje. Kvalitetno je izgrađena i uknjižena.Kuća ima garažu koja je također uknjižena i nalazi se u suterenu kuće i funkcioniše kao poslovni prostor.Na visokom prizemlju je trosoban stan . Na prvom spratu je isto trosoban stan.Oba....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 360.500 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u blzini Najlon pijace, Slana Bara, građena 2003. godine. Prizemlje i potkrovlje imaju ukupno 180m2, a nalaze se na placu od 767m2. Kuća ima solarne panele i toplotnu pumpu, a u kotlarnici još i kotlove na gas i struju. U prizemlju je podno grejanje a na spratu su....

 
 
 
  Kuća, LAJKOVAC, 37.000 €, 184,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Ćelijama, opština Mionica. Plac površine 20 ari, u netaknutoj prirodi, pod nagibom, ograđen. Kuća na tri etaže, ukupne korisne površine 184 m2, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi soba, kuhinja, kupatilo, ostava,....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.750 €, 36,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Novo Naselje,dvoiposoban u potkrovlju . Najniža kosina 1.20m. prostran svetao ima 60m2 podne površine ali je uknjiženo na 36m2.Stan je bez ulaganja. U blizini škola i vrtić(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051836 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5.0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju stan u kući sa odvojenim ulazom, dupleks, u ulici Bulevar Patrijarha Pavla. Sastoji se od donje etaže (na prvom spratu): ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 216,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - petosobna kuća površine 216m2 + zaseban dvosoban stan na placu površine 3,85 ara sa garažom i kolskim ulazom. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava, kupatilo i toalet. U potkrovlju su tri sobe i kupatilo. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 378.000 €, 126,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje – komforan četvorosoban stan sa velikom terasom i garažom Na mirnoj i zelenoj lokaciji u elitnom delu Dedinje, u blizini KBC Dragiša Mišović, prodaje se prostran i svetao stan u potkrovlju kvalitetne zgrade sa 3 sprata, uvučene od glavnih saobraćajnica i okružene zelenilom.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna kuća sa potkrovljem površine 190kvm na placu površine 1151kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju: kuhinju, trpezariju, dnevnu i spavaću sobu, hodnik, kupatilo, dok se u potkrovlju nalaze: nedovršene tri spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 260.000 €, 271,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje ukupne bruto površine 271m2 Plac površine 385m2.Odlična lokacija .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.700 €, 96,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini Kule i hotela Marica. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana. Prva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.980 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1067884--Odmah useljiv dvosoban stan na Telepu u novijoj zgradi iz 2008. godine, odvojena kuhinja sa trpezarijom, treci sprat, potkrovlje. .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica u osnovi 55m2, podrum, prizemlje i potkrovlje na Budžaku, Kupusina sa mladim voćnjakom, dunja, bresaka, jabuka, kruška, šljiva. Zalivni sistem kap po kap, tri bunara. Kuća od tvrdog materijala sa PVC stolarijom, termoizolacija. Podrum sa CG na čvrsto gorivo, prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen balans između mira i dostupnosti – u neposrednoj blizini se nalaze tržni centar, akva park, restorani, prodavnice i brojne turističke atrakcije.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVILOVO, 195.000 €, 215,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 164.000 €
19.01.2026 - 200.000 €
21.01.2026 - 210.000 €
09.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u blizini centra Borče. U prizemlju 3.0 stan sa 2 spavaće sobe,kuhinjom, trpezarijom, dnevnom sobom i stanom u potkrovlju dvosoban po strukturi sa kosinama. Grejanje je TA. Kuća ima parking mesto u dvorištu. U neposrednoj blizini se nalaze banka,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 143.000 €, 143,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Prodaje se kuća u širokoj lepoj ulici u Somboru.Poseduje u prizemlju dve spavaće sobe,kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.U potkrovlju se nalazi soba sa izlaskom na terasu.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena,vodovod gradski,kanalizacija septička....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 70.000 €, 292,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam porodičnu kuću koja se nalazi na mirnoj i porodičnoj lokaciji u Mijatovcu. Kuća je građena kvalitetno i promišljeno, sa jasno definisanim etažama koje nude odličan raspored. Objekat se sastoji iz tri nivoa: suterena, prizemlja i potkrovlja. SUTEREN – 56 m² Suteren....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 210.000 €, 320,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Kuća sa visokim potkrovljem i suterenom, ukupne površine 320 m2, na placu od 4,2 ara. Struktura prostora: suteren: predsoblje, kupatilo, dve ostave i garaža; Prizemlje: predsoblje, kupatilo, ostava-vešeraj, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, dve sobe, terasa; unutrašnje stepenište;....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVIN, 25.000 €, 31,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u staroj autobuskoj stanici , u potkrovlju, preko puta osnovne škole, u blizini pijace. Pogodan za adaptaciju u stan. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: PP1 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 820)