• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs potkrovlje - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje" pronađeno 1 860 nekretnina - prosečna cena 1.202 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 915 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • interfon
    • 2.sprat
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 159.000 €, 235,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, cela. Za sve oni koji hoće da imaju kuću van Beograda a da je blizu saobraćajna infrStruktura i civilizacije,a da ima blizinu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 600,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo odličnu spratnu kuću u Sremskoj Kamenici,čvrsta gradanja,kuća ima četiri etaže, prizemlje 170m kao garaža,I sprat 190m, II sprat 135m, potkrovlje 100m. Kuća ima komplet centralno grejanje na gas.Mogućnost kupovine i placa pored od 585m. .

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 199.900 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.indomio.rs

Funkcionalna, porodična kuća u mirnom delu Jakova u neposrednoj blizini centra. Objekat kvalitetno građen 1975. godine. Potrebna određena ulaganja u estetskom smislu. U zadnjem delu dvorišta je uknjižen pomoćni objekat površine 65 kvm sa sanitarnim čvorom. U sklopu dvorišta je voćnjak....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Preporuka - Centar - Ograđen plac 17.2 ara sa natkrivenim parking prostorom, baštom, cvećem, bazenom i voćkama - Luksuzna zidana kuća 3 etaže 400 m2 sa 3 stambene jedinice (dvoetažni stan na prvom spratu i potkrovlju 180 m2; dvosoban stan u prizemlju 65 m2 i garsonjera 40 m2) i veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nesvakidašnja nekretnina u samom centru grada sa velikim potencijalom, za poslovne i stambene namene. - Prizemlje cca 98m2 - Potkrovlje cca 45m2 - Uknjiženo kao stan, na 80m2 - Salonska visina prisutna u obe etaže (3,8m+3,8m) - Izuzetno prometna lokacija - Prizemlje: ulazni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 22.000 € na 21.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 21.000 €, 74,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 22.000 €
05.04.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke sa porodicom i prijateljima. U pitanju je legalizovana kuća površine 74 kvadratna metra. U prizemlju vas dočekuje prijatan dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradnulica - sedmosobna kuća sa potkrovljem površine 250m2 + garaža i ostava na placu površine 3,65 ara sa kolskim ulazom. U prizemlju se nalazi kuhinja sa velikom trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, toalet i predsoblje. Na spratu četiri spavaće sobe. Centralno grejanje na....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
24.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 56m2 na petom spratu u potkrovlju zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.800 €, 186,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 2.199 €
23.03.2026 - 2.000 €
24.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan duplex u centralnom delu Vračara, blizu Vukovog spomenika, Kalenić pijace, više fakulteta, . Petosoban stan na prestižnoj lokaciji, pogodan i za porodično stanovanje i za poslovni prostor. Atraktivan stan koji pruža punu udobnost i poseban ambijent koji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo građena kuča od čvrstog materijala. U suterenu se nalazi garaža sa radionicom i pomočnih prostorija. Prizemlje i potkrovlje su stambeni deo sa 5 spavačih soba, velikim dnevnim boravkom, kuhinjom i sanitarnim čvorovima na svakoj etaži. Na svakoj etaži sa obe strane postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 172.101 €, 54,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji, sa dve spavaće sobe, dva mokra čvora, dvostran. Stan je u potkrovlju sa minimalnim kosinama. Ukupna površina stana 54,12m2 sa lođom (0,51m2), grejna površina 53,61m2. Rok završetka decembar 2026. Postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 22.000 eura sa....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ZRENJANIN, 900 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Bagljaš - kuća površine 300m2 sa 6 soba (12 ležajeva i 6 kupatila) + potkrovlje od 100m2 sa 2 sobe (4 + 6 ležaja i kupatilo). CG na gas, 2 trofazna priključka, klimatizovano, sendvič zidovi, kolski ulaz, uknjižen 1/1. Cena zakupa je na mesečnom nivou bez komunalnih troškova. .

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 85.000 €, 122,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo novu, spratnu kuću u Kremnima, naselje Dugi Do. Spratnosti je prizemlje + potkrovlje. U prizemlju se nalazi hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Unutrašnjim stepenicama se izlazi na sprat gde su smeštene 2 spavaće sobe,dnevni boravak kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 117.940 €, 47,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u modernom višeporodičnom stambenom kompleksu (P+P+3+S+S), na odličnoj lokaciji, idealnom za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Zgrada....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 93.000 €, 103,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće sa posebnim ulazom, svojim ogradjenim delom dvorišta od 2,5 ara i dodatnim objektom na istom placu. Deo kuće za stanovanje je komforan trosoban stan u izvornom stanju sa svojim stepenišnim prostorom izuzetno funkcionalan , jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 78,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 230.000 €
17.09.2025 - 220.000 €
16.01.2026 - 215.000 €
13.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Bežanijske kose, nalazi se ovaj trosoban stan površine 78m2. Stan se sastoji iz dva nivoa. Na prvom nivou površine 56m2 nalaze se dnevna soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo, zastakljena lođa i terasa. U potkrovlju su još dve spavaće sobe. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129120, PK/II, izvorno stanje, stara gradnja. Šarmantan stan u potkrovlju zgrade na ivici Zvezdarske šume. Mirna lokacija. Stan je polunamešten i sastoji se od većeg ulaznog hodnika adapriranog u kuhinju, manjeg dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Niski režijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji, u jednoj od najtraženijih ulica, prodaje se prelepo organizovan i prostran dvosoban stan od 64 m², smešten na 2. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Već na ulazu dočekuje vas funkcionalan hodnik iz koga se sa desne strane ulazi u veliki, svetao dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 280.000 €, 321,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Novom Sadu, u naselju Klisa, u mirnoj ulici bez saobraćaja, na svega nekoliko minuta od Sentandrejskog i Temerinskog puta. Objekat je izgrađen 2002. godine i sastoji se od suterena, prvog sprata, drugog sprata i potkrovlja. Trenutno je uknjiženo 112 m², dok ukupna....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj simpatičan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jugo-zapadno), nalazi se u stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Zgrada je rekonstruisana 2016. godine. Na odličnoj je lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i svih sadržaja neophodnih za život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman 2,funkcionalan trosoban stan u potkrovlju sa terasom. STAN JE UMEĐUVREMENU KOMPLETNO RENOVIRAN,I SDA IMA OKO 100M2,OVO SUFOTOGRAFIJE PRE RENOVIRANJA. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052101 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 21.900 €, 450,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA U ponudi je gradsko-građevinsko zemljište za izgradnju stambene porodične kuće površine 130m2 sa građevinskom dozvolom   LOKACIJA BARAJEVO- GUNCATI Stambeno naselje u zoni izgrađenih porodičnih kuća. Nedaleko od Osnovne škole "Knez Sima Marković",....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Zemun polje, na 5 min hoda od autobuskog stajalista i na 2 minuta voznje od auto puta. Formirano naselje istim zgradama sa dva stana po ulazu, od kojih svaki stan ima dve etaže: nisko prizemlje i prizemlje i sprat i visoko potkrovlje. Stan koji ovog puta nudimo je na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 92,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Popovici, sa otvorenim pogledom ka Sremskoj Kamenici, nalazi se ova fina i ušuškana kuća idealna za porodični život ili kao investicija nadomak grada. Nekretnina je smeštena na prostranom placu od 999 m², blago nagnutom, što dodatno doprinosi osećaju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-823 (od ukupno 823)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>