• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • duplex
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 950 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan namešten stan u centru grada, na drugom spratu zakonom zaštićene zgrade romantičnog izgleda. Sastoji je od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 sobe, toaleta, zasebnog kupatila, terase i hodnika. Stan ima sve potrebno za porodični život. U neposrednoj blizini je škola i vrtić,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 299.900 €, 375,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano i odmah useljivo. Ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U dnevnoj sobi je funkcionalni kamin, koji upotpunjuje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 88,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na tržištu: bez prolaznih soba i sa pametnim rešenjima za odlaganje stvari u svim kosinama. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs potkrovlje zadnjih 7 dana'
219.900 €
299.000 €
200.000 €
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.000 €, 85,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 25, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Ulici Dobropoljska. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 376,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja u mirnoj ulici, u blizini restorana Kovač prodaje se plac i kuća. Plac sa izlazom na dve ulice. Na placu od 7 ari placa su 3 kuće. Jedna kuća je novijeg datuma iz 2000-te godine 282m2 i dve starije kuće od 57m2 i 37m2....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 560.000 €, 228,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi u mirnom delu naselja Bezanijska kosa 1. u blizini SC 11. april. Sastoji se od 4. etaze: suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Uknjizena je na 96m2 (prizemlje i sprat) a stvarna povrsina etaza (sa terasama i garazom) je 228m2, plus dvoriste od 20m2. SUTEREN je povrsine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 234.000 €, 81,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 26, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Dvorištu sa direktnim pogledom na Hram . Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 350.000 €, 769,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Staroj Misi - sa pomoćnim objektima i bazenom, u odličnom stanju - bez dodatnih ulaganja. Kuća je novije gradnje (2015. godine), ima upotrebnu dozvolu, ukupne površine od 338m2. Kuća ima ajnfort površine od 30m2, i sastoji se od prizemlja+potkrovlja, i to: -prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 101.000 €, 62,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na četvrtom spratu (potkrovlju) etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 245.000 €, 83,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 23, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Ulici Dobropoljska. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan broj 21, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Dvorištu sa direktnim pogledom na Hram . Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 424,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji na Dedinju nalazi se prostrana porodična kuća površine 424 m², smeštena na placu od 3,6 ari. Kuća je raspoređena na tri nivoa i okružena uređenim dvorištem od oko 130 m², koje pruža privatnost i prijatan prostor za boravak na otvorenom. Prizemlje je koncipirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u mirnom i zelenom delu Miljakovca, smeštena u potkrovlju kvalitetne i održavane zgrade. Stan je svetao i prijatan za život, idealan za jednu osobu, studente ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se u lepom porodičnom kraju okruženom zelenilom, sa dovoljno parking prostora....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 210.000 €, 297,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U pilici smo da Vam ponudimo kuću,samu na placu ,koja je zidana za potrebe višečlane porodice ,deljiva je na dve stambene celine, i sastoji se od prizemlja,sprata i potkrovlja, na placu od 5.04ara.U prizemlju kuće se nalazi: prostrano predsoblje,velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.600 €, 206,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u Vasinoj ulici, u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija. U pitanju je dupleks poslovni prostor ukupne površine 206m², koji se prostire na dva nivoa – osnovni sprat i potkrovlje. Prostor se nalazi na 6/7....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 128.000 €, 120,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća sa potkrovljem u MZ Novo Selo, na parceli od 80 m². Kuća ima 120 m² i građena je od mešanog materijala. Kuća je bez dvorišta. Sastoji se od ulaza, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila, dok se na potkrovlju nalaze hodnik, spavaća soba i velika....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kuća na četiri nivoa idealna za porodično stanovanje ili kao investicija. Karingtonka od crvene fasadne cigle. Prvi nivo se sastoji od velikog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na veliku terasu, trpezarijskog dela, sobe, kuhinje, ulaznog hodnika i toaleta. Drugi nivo:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 167,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem petosoban stan kod parkića Svetog Save u Nišu(Bulevar Nemanjića)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaje se petosoban stan kod parkića Svetog Save uknjižene površine 122kvm a ukupne 167kvm. Stan je triplex i nalazi se na IV, V, i VI spratu zgrade. Na prvoj etaži se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>