• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 2.500 €, 180,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 3.000 €
06.02.2026 - 2.700 €
11.03.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

#46567, Izdavanje, Kuća, Beograd, GOLF, 180 m. .

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 230.000 € na 162.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BANJA, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 230.000 €
03.04.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116376. Uknjiženo kao poslovni prostor bez posebne namene. Odlična lokacija, na 29m od stanice 35, 202. Iz ulice Slanački put (ulica prvog prioriteta) direktno se ulazi na službeni prilaz koji poseduje rampu, prostran za kamion i parkiranje automobila. Osim ovog kolskog....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 2.200 € na 1.800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.800 €, 180,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.000 €
27.03.2026 - 2.200 €
24.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

#23301, Izdavanje, Stan, Beograd, KRUNSKA, 180 m. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 405.000 € na 350.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 350.000 €, 180,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 405.000 €
01.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su dva poslovna lokala u prizemlju, ukupne površine 180 m, smeštena na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, Blok 61, u ulici Jurija Gagarina. Lokali se nalaze jedan pored drugog, sa direktnim izlozima ka ulici, što obezbeđuje odličnu vidljivost i prirodno osvetljenje tokom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 285.000 € na 260.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELI POTOK, 260.000 €, 180,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 285.000 €
05.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena 1/1 Kuća 180m2, osnove 90m2, na dva nivoa, VPR +1 na 10 ari placa za porodični život, sa svom infrastrukturom. VPR - ulazni hodnik, ogromna dnevna soba sa kuhnjskotrpezarijskim delom, jedna spavaća soba, kupatilo… Iz dnevne sobe se izlazi na prostranu terasu duž cele kuće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 3.000 € na 2.700 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.700 €, 180,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 3.000 €
13.03.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

U samom srcu rezidencijalnog Senjaka, u mirnoj i prestižnoj ulici Vladete Kovačevića, nalazi se ovaj luksuzni dupleks koji pruža izuzetnu udobnost i povezanost sa svim ključnim tačkama grada. Stan se nalazi na prvom spratu male, ekskluzivne stambene zgrade i raspolaže površinom od....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 2.990 € na 1.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.900 €, 180,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 2.990 €
06.05.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Savamale, u ponudi je raskošan četvoroiposoban stan površine 180 m², smešten u istorijskoj zgradi iz 1926. godine. Potpuno renoviran i otmeno dizajniran, ovaj stan uspešno spaja duh prošlih vremena sa najkvalitetnijim savremenim materijalima. Prostran i funkcionalno organizovan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 150.000 € na 138.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 138.000 €, 180,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 150.000 €
06.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalna kuća za porodicu ili vikendicu. Podrumski deo nije kompletno završen. Miran kutak sa prelepim pogledom na 20 ari placa. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 3.800 € na 3.600 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.600 €, 181,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 3.800 €
08.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Kod Zelenog venca u Brankovoj ulici izdaje se u poslovnoj zgradi prostor od 210m2 pozicioniran je na drugom spratu, 5 kancelarija, velikom terasom sa pogledom na grad, polunamešten, sa svom infrastrukturom, Internetom, 2 mokra čvora, opremljenom čajnom kuhinjom i trpezarijom, etažno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 272.950 € na 262.650 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 262.650 €, 179,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.11.2024 - 262.500 €
16.01.2026 - 272.950 €
04.03.2026 - 262.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom vapredstavlja, bajkovitu kuću u novosadskom naselju Adice. Kuća je površine 179m2 i nalazi se na placu od 4 ara (403m2). Smeštena je u mirnu, asfaltiranu ulicu, idealnu za život porodice. Sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 180 m2 pala cena (102)
  • www.indomio.rs jacuzzi pala cena (1)
  • www.indomio.rs jacuzzi 180 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>