• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 788.000 € na 749.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
25.03.2026 - 788.000 €
22.04.2026 - 749.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora , Americke ambasade , 170m2 ( 96m2 uknjizena kvadratura ) , lepo uredjeno dvoriste povrsine 1,1ar , cg / gas , luksuzna vertikala kuce , gradnja 2014. godine , viseslojni bukov parket 1. klase , Alu stolarija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 230.000 € na 210.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 210.000 €, 170,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 250.000 €
24.12.2025 - 230.000 €
08.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno renovirana porodična kuća od 170 m2. Nova unutrašnja vodovodna i kanalizaciona mreža, električni vodovi i instalacije, moderan gasni sistem centralnog grejanja i snabdevanja toplom vodom. Novi PVC prozori i vrata, automatska garažna vrata, toplotna izolacija krova i zidova.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 2.500 € na 2.300 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 2.500 €
17.04.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se duplex u kući, na prestižnoj lokaciji, u blizini Belog dvora. Kompletno namešten. Sastoji se od: predsoblja, komfornog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Kuću krase 2 prostrane terase, kao i zimska bašta. Pored toga ova izuzetna nekretnina ima 5 spavaćih soba, 3 m.č.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 795.000 €
22.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova Beograda, pa su se tu smestili rezidencijalni objekati, ambasade i luksuzne vile i stambene zgrade. Nepokretnost se nalazi u početnom, vrlo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 1.550 € na 1.499 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.499 €, 170,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.650 €
19.04.2026 - 1.550 €
24.04.2026 - 1.499 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal je predviđen i radio kao servis za promenu ulja i brzih intervencija na vozilima. Opremljen je sa 3 radna mesta koja uključuju kanale po celoj dužini objekta i rolo vrata za sva tri kanala i za ulaz i za izlaz tako da na jednom kanalu mogu biti 2 (ili 3 kraća vozila) a da ne....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 200.000 €, 169,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 230.000 €
10.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena spratna kuća od 169m2 na 6 ari placa. iza kuće se nalazi kotlarnica, a ispred garaža i jedno veće parking mesto. Kuća ima centarlno grejanje na pelet U prizemlju kuće se nalazi trosobnan stan, a na spratu je 4,0-soban stan, iznad garaže se nalazi velika terasa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430.000 € na 399.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 430.000 €
13.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U blizini Saobraćajnog fakulteta nudimo izuzetno prostran i pažljivo organizovan stan koji pruža savršen balans komfora i praktičnosti. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka koji je povezan sa kuhinjom sa direktnim izlaskom na terasu, dve prostrane spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 620.000 € na 590.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 172,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 620.000 €
20.03.2026 - 590.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dupleks koji svojim položajem, lokacijom i kvalitetom izgradnje opravdava epitet porodičnog doma, zgrada je izgrađena 1960 godine a dupleks je dozidan 2005 godine, objekat je visine Po+P+1+PK. Uknjižen je na površinu od 83 kvm u građevinskoj dozvoli upisana je površina....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 170 m2 pala cena (118)
  • www.indomio.rs jacuzzi pala cena (1)
  • www.indomio.rs jacuzzi 170 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>