• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 108.000 €, 190,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 110.000 €
30.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Boleč, stan u kući 190 m2, broj soba 6. Kuća je priključena na trofaznu struju, gradski vodovod i kanalizaciju. U pomoćnom objektu, smešten je kotao za grejanje (pelet). Stan je na tri nivoa. Podovi su obloženi parketom. Lokacija stana obezbeđuje mir i tišinu. Stanu pripada deo dvorišta,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 190,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2025 - 125.000 €
10.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 58.000 € na 54.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 54.000 €, 190,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 58.000 €
13.05.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima u Debeljači, Opština Kovačica. Kuća je u izvornom stanju, ukupne površine 190m2, a prostire se na placu od 21 ara. Kolski ulaz, podrum, 2 mokra čvora. Nalazi se na dobroj poziciji. Deo placa iza kuce bio u funkciji bašte. Vredi pogledati. Agencijska....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 295.000 € na 290.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 290.000 €, 190,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 295.000 €
03.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i toalet. Unutrašnjim stepeništem se ulazi na prvi i drugi sprat, na obe etaže je po jedan trosoban stan. Na prvom spratu se iz dnevne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 116.390 € na 106.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 106.000 €, 190,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 116.390 €
30.03.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Vila nekretnine vam predstavlja potpuno renoviran salaš na obali reke Krivaje, na putu Srbobran - Subotica. Salaš je gradjen od čvrstog materijala i sastoji se od tri posebne stambene celine, a moze sve funkcionisati i kao jedna celina. Salaš je sada renoviran, uradjen je nov krov....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 109.000 € na 102.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 102.000 €, 189,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 118.000 €
29.03.2026 - 109.000 €
03.05.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonska kuća u širem centru Srbobrana, na uglu dve ulice. Visina plafona 3m, kuća je lepo održavana i deljiva na dve stambene jedinice. Retko u ponudi. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 105.000 € na 99.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 191,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2024 - 140.000 €
24.08.2025 - 120.000 €
22.02.2026 - 105.000 €
05.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.indomio.rs

Kuća od 191 m² sa podrumom od 120 m², smeštena u mirnoj jednosmernoj ulici u strogom centru, nudi savršen spoj elegancije, udobnosti i privatnosti. Karakteristike kuće: Nesvakidašnji stil – Kuća građena u etno duhu od prirodnih materijala, odiše toplinom, originalnošću i neponovljivim....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 170.000 € na 150.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
14.11.2025 - 170.000 €
10.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična dvoetažna kuća u Centru II. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja i kupatilo sa kadom. Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kuhinja, dnevni boravak, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. U dvorištu se nalazi zidani roštilj, veća....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 3.000 € na 2.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 2.500 €, 192,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 3.000 €
20.02.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Zasebna kuća , na placu od 700kvm, sa pokrivenim parkingom za dva putnička vozila. KUća poseduje 4 spavaće sobe, veliku dnevnu sobu, sa prostranom trpezarijom koje izlaze na balkonski prostor od oko 35kvm i izlazom na baštu. Tri kupatila, podrumski prostor za skladištenje, prostorijom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 183.000 €
16.11.2025 - 170.000 €
19.12.2025 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se sedmosobna prizemna kuća sa potkrovljem od 192 kvm na placu od 211 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je etažno na gas, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom, voda i kanalizacija su gradske. Na podovima su laminat i keramičke pločice. Kuća se sastoji iz predsoblja,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 190 m2 pala cena (114)
  • www.indomio.rs jacuzzi pala cena (1)
  • www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>