• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat" pronađeno 62 nekretnina - prosečna cena 2.132 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 2.990 €, 180,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan na Savskom trgu sa terasom i parkingomIzdaje se luksuzan salonski stan površine 180 m2 na Savskom trgu, opština Savski venac, u neposrednoj blizini Pristaništa. Stan se nalazi na 1 spratu zgrade stare gradnje sa ukupno 6 spratova. Zgrada poseduje lift i interfon.Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.730 €, 65,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov neuseljavan dvosoban stan sa garažom spreman za prvo useljenje na Zvezdari.Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov i neuseljavan dvosoban stan površine 52m2 u Krfskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 5 spratova u kvalitetnoj novogradnji sa liftom.Enterijer....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 720.000 €, 640,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovno-stambeni objekat 640m2 na atraktivnoj lokaciji u Lazarevcu. U prizemlju se nalazi poslovni prostor površine 320m2, a na spratu je stambeni prostor. Lux stan od 220m2+100m2 terase. Stan je 6.0 sa 4 komforne spavaće sobe, dnevni boravak od 40m2, lux kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - Knez Mihailova, 300 m2 - IzdavanjeNa jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u Beogradu - u Knez Mihailovoj ulici - izdaje se kompletno opremljen i funkcionalan poslovni prostor površine 300 m2, smešten na prvom spratu poslovne zgrade sa liftom. Lokacija u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 583.888 €, 118,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima. Svaki stan u zgradi BW Victoria ističe se dizajnom enterijera i završnom obradom najvišeg kvaliteta. Višeslojni drveni parket pokriva....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200.000 €, 330,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jako retko u ponudi ekskluzivna nekretnina u parku Košutnjak, sa velikim uredjenim dvorištem, za odmor i užitak. Izolovana i zaklonjena od buke, guzve i gradske vreve, pruzice novom vlasniku potpuni mir, u srcu Kosutnjaka, jedinstvene oaze zelenila i predivne prirode. Na placu od....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Dorcolu. Novogradnja, 1 sprat. Projekat Live in Dorcol. Obezbedjenje 24/7. Stan opremljen najsavremenijim uredjajima. Moguce koristiti i kao poslovni prostor. OBEZBEDJENJE 24 H Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - Kings Residence Prodaje se izuzetan dvosoban stan od 56 m² u jednoj od najprestižnijih zgrada BW kompleksa – Kings Residence. Ovaj model stana je već godinama najpopularniji “one bedroom” raspored u Beogradu na vodi i pokazao se kao jedan od najboljih investicionih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 667.888 €, 118,00 m2 cca 5660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-62 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>