• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 2.675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

BW TERRACES je ekskluzivna zgrada unutra projekta BW Waterfront-a, koja Vam nudi sve što ste oduvek želeli. Smeštena je na prvom redu do reke i poseduje luksuzan sadržaj za savremeni život. Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan, dvostrano orientisan na visokom 1 spratu, ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 120 m2'
191.700 €
377.999 €
309.000 €
  Stan, BEOGRAD, 583.888 €, 118,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima. Svaki stan u zgradi BW Victoria ističe se dizajnom enterijera i završnom obradom najvišeg kvaliteta. Višeslojni drveni parket pokriva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 667.888 €, 118,00 m2 cca 5660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 291.400 €, 124,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

URBANA VILA POPOVICA — TRI LUX STANA ZA KUPCE KOJI IGRAJU NA NEXT LEVELVisina plafona 3.10 m. Orahovina. Antracit aluminijum. Panoramski pogled. Krovne terase. Master zone. Premium lifestyle.Ovo nisu obični stanovi - ovo je high-end living na Popovici, za kupce koji žele....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Voždovcu - luksuz, komfor i savršena lokacija! U ponudi je izuzetno prostran stan u mirnom delu Voždovca, idealan za porodičan život. Ovaj elegantan dom na prvom spratu nudi savršenu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti. Stan obuhvata prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 413.000 € na 416.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 416.500 €, 65,00 m2 cca 6410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 413.000 €
24.04.2026 - 416.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u zgradi BW Victoria, smeštenoj u prvom redu do reke. Na 5. spratu ove prestižne zgrade, nalazi se nekretnina površine 65 m koja nudi savršen balans između luksuza i privatnosti. Stan je pažljivo pozicioniran, ušuškan i potpuno izolovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.730 €, 65,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 178.500 €, 62,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ova ekskluzivna ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, pri čemu svaka poseduje po četiri stana i garažu, smeštene na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Karaburmi. Moderan arhitektonski izraz i vrhunski kvalitet gradnje izdvajaju ovaj projekat kao retkost na tržištu nekretnina. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - Kings Residence Prodaje se izuzetan dvosoban stan od 56 m² u jednoj od najprestižnijih zgrada BW kompleksa – Kings Residence. Ovaj model stana je već godinama najpopularniji “one bedroom” raspored u Beogradu na vodi i pokazao se kao jedan od najboljih investicionih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 157.500 €, 55,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – SAMO KOD NAS! ✨ U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, maltene nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov neuseljavan dvosoban stan sa garažom spreman za prvo useljenje na Zvezdari.Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov i neuseljavan dvosoban stan površine 52m2 u Krfskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 5 spratova u kvalitetnoj novogradnji sa liftom.Enterijer....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan od 52m² u novoj zgradi na traženoj lokaciji u Krfskoj ulici. Stan nikada nije useljavan i namenjen je prvom zakupcu koji želi vrhunski kvalitet stanovanja bez kompromisa. Enterijer je pažljivo projektovan sa fokusom na estetiku, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kraljev trg, centar Zlatibora!! Preporuka Investicija! Ekskluzivan enterijer. Prilaz - asfaltirani ,Projektna dokumentacija ,Zasebni ulaz u objekat.. U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA - Na prodaju dvosoban stan – Bulevar evrope. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji nadomak Bulevara Evrope u Veselina Masleše, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je površine 40m² i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom.. Južno je orjentisan ka šetalištu i borovoj šumi, celodnevno osunčan, što pruža potpuni užitak i hedonizam.. Mogućnost opremanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Dorcolu. Novogradnja, 1 sprat. Projekat Live in Dorcol. Obezbedjenje 24/7. Stan opremljen najsavremenijim uredjajima. Moguce koristiti i kao poslovni prostor. OBEZBEDJENJE 24 H Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte!....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 27,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA-GARSONJERA U KNEŽEVOM PARKU. Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru u Kneževom parku, Novo Naselje, Novi Sad. Na prodaju moderno opremljena, nova garsonjera od 27m2 u Kneževom parku, u zgradi renomiranog investitora Galens. (zgrada stara godinu dana)....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.900 €, 27,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom.. Južno je orjentisan ka šetalištu i borovoj šumi, celodnevno osunčan, što pruža potpuni užitak i hedonizam.. Mogućnost opremanja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,