• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.800 €, 290,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje – Ekskluzivna kuća sa dvorištem U ponudi za izdavanje je prostrana, samostalna kuća površine 290 m², smeštena u mirnoj i prestižnoj ulici na Dedinju, u opštini Savski venac. Nekretnina se nalazi na ograđenom i lepo uređenom placu, pružajući visok nivo privatnosti, bezbednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Voždovcu - luksuz, komfor i savršena lokacija! U ponudi je izuzetno prostran stan u mirnom delu Voždovca, idealan za porodičan život. Ovaj elegantan dom na prvom spratu nudi savršenu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti. Stan obuhvata prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

BW TERRACES je ekskluzivna zgrada unutra projekta BW Waterfront-a, koja Vam nudi sve što ste oduvek želeli. Smeštena je na prvom redu do reke i poseduje luksuzan sadržaj za savremeni život. Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan, dvostrano orientisan na visokom 1 spratu, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA - Na prodaju dvosoban stan – Bulevar evrope. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji nadomak Bulevara Evrope u Veselina Masleše, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je površine 40m² i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kraljev trg, centar Zlatibora!! Preporuka Investicija! Ekskluzivan enterijer. Prilaz - asfaltirani ,Projektna dokumentacija ,Zasebni ulaz u objekat.. U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>