• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 783 nekretnina - prosečna cena 1.240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 4000 eura
    • do 5000 eura (prosečna cena)
    • do 6100 eura
    • do 50 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • 4.sprat
    • za studente
    • prizemlje
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Kanarevom brdu, uknjižene površine 49m2 , renoviran i polunamešten. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade i sastoji se od: Odvojene spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila, male terase. Stan je funkcionalan i svetao, idealan za život ili kao....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 230 €, 19,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 250 €
08.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Limanu 4 – odmah useljiva---Agencijska šifra 9112640.Izdaje se kompletno nameštena garsonjera na Limanu 4, u ulici Banovića Strahinje. Stan se nalazi na 6. spratu u zgradi sa liftom. Funkcionalan i uredan prostor, spreman za useljenje.Depozit obavezan u visini 1. mesečne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 57,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Ceraku nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan, smešten na drugom, ujedno i poslednjem spratu manje stambene zgrade. Ovaj deo naselja poznat je po mirnom okruženju, dosta zelenila i prijatnoj atmosferi za život, dok se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.800 €, 250,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i neuseljavan poslovni prostor na vrhunskoj lokaciji, u neposrednoj blizini pešačke zone i Zmaj Jovine gimnazije. U pitanju je prizemna kuća sa 10 zasebnih porostorija u prizemlju, dve kuhinje i tri toaleta kao i suterenskim delom od oko 50m2 koji se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 27.000 €, 74,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa od 10 ari iza Madone na petrovačkom putu sa neuknjizenom kućom -solidne gradnje,potrebno završiti kuću na placu struja trofazna,voda gradska,bunar mogucnost da se dokupi jos 10 ari placa pored cena 27,000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Plac, SIĆEVO, 11.000 €, 2305,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta -Ostrovica(Ostrovica)Prodaja zemljišta u okolini Niša-Ostrovica.parcela se nalazi u ataru sela Ostrtrovica, oko 20 km od Niša, izmenju vikend naselja i sela na putu ka Banjici. Lep pogled na okolinu,voda na placu(prikljucak na vodovod plus bunar)Struja u blizini.Vredi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, POŽAREVAC, 36.000 €, 34,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 34m2 u Kostolcu u krugu pijace mogucnost prosirenja lokala za 31m2 cena 40.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam reprezentativan poslovni prostor za izdavanje, smešten u širem centru Beograda , u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte Jevremovac . Ova lokacija spaja sve ključne prednosti centralne gradske zone odličnu saobraćajnu povezanost, blizinu glavnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.010 €, 108,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična poslovna zgrada u poslovnom okruženju u prometnoj ulici. Lak pristup auto-putu i ostalim delovima grada, kao i neposredna blizina stajališta javnog prevoza čine ovu adresu lako dostupnom iz svih delova grada. Zgrada je građena prema visokim standardima gradnje; kompletno tehnički....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog šetališta. Kuća je u osnovi 62m2 i nalazi se na placu od 223m2. Sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje kuće je uknjižene neto površine....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je apartman u izgradnji u Sokobanji. Površine je 40m2 i postoji mogućnost izbora spratnosti. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Ovaj apartman nudi savršen spoj udobnosti i prirode, idealan za odmor ili kao investicija....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BELE VODE, 2.900 €, 319,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici na Julinom brdu nalazi se lux kuća na 4 nivoa. Na nivou jedan površine 80m2 nalazi se garaža, kupatilo, perionica, ostava, kuhinja, dnevni boravak i izlaz u prelepo dvorište. Na nivou dva je glavni ulaz, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak i terasa ukupne površine 95m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 250 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bulevar Mihajla Pupina ulica, 0.5,23kvm,namešten,dvorišno orjentisan pa nema buke, cg (info stan do 6000din),nema veš mašina , useljiv,parking oko zgrade, 250e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.900 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan troiposoban stan u novoj zgradi spratnosti Po(G)+P+5 u blizini parka Čair. Površine je 82,80m2, nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SURČIN, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan stan u kući sa posebnim ulazom, u visokom prizemlju, u mirnom delu Surčina. Stan ima 55 m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom po open space konceptu, odvojene spavaće sobe, kupatila i velike zajedničke terase. Stan je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lion, 850.000 €, 210,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Radoja Domanovi��a , sut+pr+I,-Ugovorna povr��ina ku��e je 76m2. Izuzetno lep, porodi��an dom u mirnoj ulici na Zvezdari, u blizini Bulevara kralja Aleksandra, sportskog centra Olimp i Zvezdarske ��ume. Kraj ima odli��nu infrastrukturu, u blizini su dve osnovne ��kole, dve srednje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 750 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, dvoiposoban stan za izdavanje u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u prizemlju, koje je zapravo u visini prvog sprata, a sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe od kojih jedna takođe ima izlaz na terasu, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 7.500 €, 643,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Klisa. Predstavljamo višenamenski, poslovni objekat u izgradnji, projektovan kao moderan i funkcionalan prostor za različite poslovne namene. Nalazi se na atraktivnoj i dobro povezanoj lokaciji sa odličnim pristupom glavnim saobraćajnicama. Objekat je spratnosti prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten, dvosoban stan u okolini Trga Slavija. Odmah useljiv. Aleksandar Jovanović 062240144 ID: 8610 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 380 €, 20,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najtraženijih i najšarmantnijih ulica starog grada – Kapetan Mišinoj, smešten je ovaj funkcionalan i lepo uređen stan koji predstavlja idealan spoj gradske energije i udobnog života. Donji Dorćol već godinama važi za jednu od najautentičnijih beogradskih lokacija – kraj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ratnih vojnih invalida, 1/1, podno-Stvarna povr��ina-45m2 , ugovorna povr��ina-45.00m2, Lux dizajnerski opremljen stan, izuzetno svetao i komforan, sa velikom prostranom terasom sa otvorenim pogledom. Stan je neuseljavan, sve je novo i u garanciji. Grejanje centralno, podno koje ulazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljena garsonjera u stambeno-poslovnom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 5 spratu. Stan je površine 38m2 i sastoji se ulaznog dela, jedne višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i prostrane terase. Moderan dizajn....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 365.000 €, 155,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

155m | porodična kuća | 2 etaže | centralno grejanje | uređeno dvorište | kompletno opremljena. Na prodaju porodična kuća površine 155m, smeštena na dve etaže, u mirnom delu Velikog Mokrog Luga, na oko 8 km od centra grada. Kuća je funkcionalno organizovana i pruža odličan balans....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Novoj Detelinari u ulici Kornelija Stankovića od 01.06. izdaje se kompletno namešten stan od 41m2. Sastoji se od ulaznog predoblja, dnevnog boravka, radnog dela kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Dvorišno je orijentisan i nalazi se na prvom spratu. Centralno grejanje,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 147,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, opština Barajevo, nova 4-sobna kuća, razvedene instalacije za vodu i struju, fasadna stolarija-aluminijum. Kuća se nalazi na placu od 900m2, ima septičku jamu. Prodaje se u ovoj fazi, a može i ključ u ruke. Cena za ključ u ruke je 190.000 eura. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalna i prostrana garsonjera u mirnom delu Zvezdare – Učiteljsko naselje. Nalazi se u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra, Olimpa i svih važnih sadržaja, uz odličnu povezanost sa ostatkom grada. Stan ima 30 m², vrlo je dobro organizovan i pruža mogućnost izdvajanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan apartman u kući na prvom spratu u ulici Babičkog odreda. Apartman je površine 20m2 i ima sopstveno kupatilo, kao i kuhinju, a na istom spratu je zajedničko kupatilo sa veš mašinom, kao i kuhinja sa elektičnim šporetom i kombinovanim frižiderom, koji su na raspolaganju....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 387.000 €, 300,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNO - NA PRODAJU RAZRAÐENI BIZNIS - “VIKENDAJA” Vikendica za dnevno izdavanje na Fruškoj gori - na potezu izmedju Alibegovca i Bukovca sa višegodišnjom tradicijom. Biznis koji funkcioniše godinama, sa brojnim rezervacijama i za 2026. godinu. Površina placa iznosi 1022m2 (širina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 230 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO SREĐEN I NAMEŠTEN STAN POVRŠINE 30m2 U UŽEM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je svetao, funkcionalan i spreman za useljenje. Kvadratura: 42 m² Sprat: 1. sprat. Struktura: dvosoban. Cena: 500€ Stan se sastoji od: dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 226.000 €, 51,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u Bulevaru Zorana Đinđića. Stan je ukupne površine 62m², od čega je 51m² uknjiženo, uz prostranu terasu od 11m². Veoma je svetao, funkcionalnog rasporeda i bez potrebe za dodatnim ulaganjima – useljiv odmah.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 95,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Tina Ujevi��a, spratna, uknji��ena,-Stvarna povr��ina-95m2 , ugovorna povr��ina-87.00m2, Na prodaju porodi��no stambeni objekat (ku��a), uknji��en kao objekat i dvoeta��ni ��etvorosobni stan povr��ine 87m2 i uknji��ena gara��a povr��ine 8m2, u sastavu objekta sa pravom kori����enja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 165,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sokobanjska, I+II+ptk, ta, uknji��ena, odli��na lokacija, zasebno dvori��te-Vertikala ku��e, za renoviranje.Agencijska provizija 2% -4ari .

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 495.000 €, 160,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka. Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji. Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 290 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA Namešten stan sa zasebnim ulazom,terasom i dvorištem,u mirnom kraju, u neposrednoj blizini pijace, pošte i sličnih sadržaja se izdaje. Stan je takođe u blizini autoputa i zato je dobro povezan sa raznim delovima grada. Stan se izdaje za najviše dve odrasle osobe. Stsn je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno renoviran i potpuno namešten dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Dedinju, u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici Đorđa Radojlovića, u neposrednoj blizini Dedinjske ulice. Nalazi se u izuzetno prijatnom i tihom okruženju, idealnom za miran i kvalitetan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan, na odličnoj lokaciji. Svetao, sunčan, funkcionalnog rasporeda. Centralno grejanje. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Garažno mesto uključeno u cenu zakupa. Dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo organizovan i kompletno namešten stan površine 44m u jednoj od najtraženijih ulica u Beogradu Birčaninovoj, kod Britanske ambasade, nadomak Slavije i centra grada. Stan je funkcionalan, prijatan i svetao, idealan za jednu osobu, par ili kao miran poslovni prostor odnosno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, površine 54m2, na četvrtom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u mirnom delu grada, u samoj blizini Bogoslovije. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na Starom Gradu, u blizini Narodnog pozorišta. Stan je površine 31m2 (27kv je uknjiženo), nalazi se na šestom, poslednjem spratu u zgradi iz 60-tih godina. Potpuno je renoviran, jugozapadno orijentisan, osunčan i prozračan. Ima odvojenu spavaću sobu, dnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 824)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>