• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana" pronađeno 3 783 nekretnina - prosečna cena 1.240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 4000 eura
    • do 5000 eura (prosečna cena)
    • do 6100 eura
    • do 50 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • dvorište
    • polunamešten
    • useljiv
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 88.800 €, 37,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo novogradnja u završnoj fazi U ponudi su stanovi od 31m do 53m, pažljivo projektovani da maksimalno iskoriste prostor idealni i za život i za investiciju. Objekat se nalazi na lokaciji sa dobrom povezanošću ka gradu, uz blizinu gradskog prevoza i svih bitnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 191.269 €, 56,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan dvosoban stan – Pregrevica,55,36 m² POSEBNA POVOLJNOST: Za keš kupovinu u cenu stana je uračunato jedno parking mesto + još jedno parking mesto po ceni od 15000e + pdv. Može se ostvariti i dodatni popust na kupovinu preko 90% u kešu. Za kreditne kupce u cenu stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novogradnji, kompletno namešten (u stanu ima bračni krevet koji se otvara ) odmah useljiv. Spoljne parking mesto uz doplatu. Niski troškovi. Grefjanje i hlađenje na toplotne pumpe. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 400 €, 13,00 m2 cca 31 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kolar��eva, st/0, klima-Stvarna povr��ina-13m2 , ugovorna povr��ina-12.00m2, Retko u ponudi! Izdaje se lokal na odli��noj lokaciji u strogom centru Beograda, Stari grad. Lokal na prometnoj lokaciji, mo��e se koristiti za razne delatnosti. Agencijska provizija koju pla��a zakupac pri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 116,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

4.0,116m2( terasa 7.45m2 ), toplotna pumpa, lift, I/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u okviru kompleksa West 65, u novoj kuli West Tower, opremljen po najvišim standardima savremenog stanovanja. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan se nalazi na 10. spratu i odiše luksuzom, komforom i modernim dizajnom. Kompletno je namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1902 – 4-soban 103m2, Grbavica, ul.Danila Kiša parking mesto u dvorištu objekta 5.sprat (dupleks) dvorišno orijentisan nov inventar, stan kompletno renoviran 2 kupatila 2 klime Mesečni račun Informatika: oko 16.000 din. Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1200e + depozit....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zrmanjska ulica, jedna od najlepših ulica u donjem delu Banovog brda, pozicionirana između Ade Ciganlije i Košutnjaka. U neposrednoj blizini su Crkva Svetog Đorđa, Maksi, restorani i kafići, banke, Šumarski fakultet, Požeška ulica koja ispunjava sve zahteve urbanog života, tramvajske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Nova detelinara - Ilije Birčanina, izdaje se odličan jednoiposoban stan od 41m2, kompletno namešten novijim nameštajem i belom tehnikom. Uz stan ide i ostava u podrumu, biciklana, u dvorištu je parking za stanare. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, trosoban, funkcionalan komforan stan u Zemunu u ulici Joza Laurenčića, površine 77 m/2. Sastoji se od prostorija - predsoblje , dnevna soba, kuhinja+trpezarija, 2i spavaće sobe, hodnik, kupatilo. Stan je lepo namešten,poseduje svu neophodnu belu tehniku. Bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 60 €, 11,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u podzemnoj garaži u blizini Crvenog pevca, Doma zdravlja, Gradske bolnice, u ulici Dragiše Cvetkovića, površine 11m2 sa odličnim prilazom i rol vratima sa daljinskim upravljačem. Depozit je obavezan u visini kirije. Agencijska usluga je besplatna. Javite se.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.150 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prostran i svetao stan na u samom srcu Vračara u ulici Cara Nikolaja II u prekoputa Čuburskog parka. Stan se nalazi na IV. spratu i sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa odvojenom trpezarijom i kuhinjom, odvojenog spavaćeg bloka sa dve velike spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 63.000 €, 2100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac površine 20,71ar. Zemljište je u građevinskom području. U sklopu placa nalazi se objekat u izgradnji površine oko 100m2 u osnovi. Rađen je po građevinskoj dozvoli iz 1992. godine. Osim njega, na parceli je i pomoćni objekat - garaža površine 40m2. U sklopu objekta se....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 111.250 €, 31,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova, neuseljavana garsonjera na odličnoj lokaciji. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.810 € na 119.995 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 119.995 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 122.810 €
10.05.2026 - 119.995 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan površine 43m² nalazi se na 1. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici, nalazi se ovaj, potpuno renoviran, trosoban stan, merene kvadrature 50 m2. Prednost izdavanja za poslovni prostor (za kancelariju, ordinaciju, agenciju, salon..). Stan se izdaje polunamešten, a može biti I prazan. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući u mirnoj ulici na Banovom brdu. Stan je potpuno opremljen i po strukturi trosoban - sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom u jednom delu, prostranog hodnika, dve odvojene spavaće sobe i kupatila, dve terase. Pogodan za stanovanje, atelje ili....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 99.000 €, 700,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, uknjižen i ravan plac koji se prostire na 6 Ari. Plac je ušuškan i u potpunom je miru prirode, na tihom proplanku u blizini crkve. Od centra Banovog brda, kolima se stiže za 10.-tak minuta. Okruženje je veoma uređeno, kuće i dvorišta u ovom delu naselja veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116378, VPR/. Izdaje se odmah useljiva nameštena garsonjera na visokom prizmelju. Odlična lokacija, u blizini bluevara oslobođenja i železničke stanice. Mali psi dozvoljeni. Useljiva je od 15. juna a moze se pogledati od 20. maja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 205.800 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Bra��e Baruh, psut/4, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-84m2 , ugovorna povr��ina-66m2 U ponudi je funkcionalan stan sa lepim rasporedom. Na presti��noj lokaciji u mirnom delu donjeg Dor��ola, u blizini Kalemegdana, u zgradi koja je pod za��titom kao kulturno dobro. Prostor je kvalitetno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-824 (od ukupno 824)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>