• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2" pronađeno 1 314 nekretnina - prosečna cena 232 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • duplex
    • lift
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.indomio.rs

Dedinje, trosoban stan sa parkingom koji je uračunat u cenu. Odmah useljiv. ID: 9471 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u centru Ćuprije, idealno smešten u blizini opštinske zgrade. Lokal je pogodan za razne namene, uključujući kancelarije, prodavnice, kafić i druge poslovne delatnosti. Karakteristike: -Odlična lokacija sa visokom frekvencijom prolaznika -Blizina svih važnih institucija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, prostran stan - spreman za useljenjeIzdaje se veliki i svetao stan u mirnom naselju, idealan za porodice. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, prodavnica, pekara i autobuske stanice (linije 27 i 27e). Stan je kompletno renoviran i opremljen ima msinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten trosoban stan nalazi se na šestom spratu na Crvenom Krstu, u Golubačkoj ulici. Stan površine 90 m² sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta za goste. Moguće je iznajmljivanje garažnog mesta uz doplatu od 100 € mesečno, koje nije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This exclusive flat includes the breathtaking temple views! .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 71.000 €, 85,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Prodaje se kuća,uknjižena na 85 kvm,za rušenje i izgradnja nove.Struja, gradska voda,gas su na ulici.Blizu mesne zajednice.Cena nije fiksna. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Including a refreshing swimming poll and lovely spa this brand new exclusive flat is a true paradse to live in! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 1.000 €, 85,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo prizemni poslovni prostor od 85 m2 (trenutno je oftalmološka ordinacija) - ul. 8. marta (Prozivka). .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep trosoban stan, renoviran u celosti, LUX, u strogom centru grada, s pogledom na ulicu Vožda Karadjordja. Stan se izdaje isključivo kao poslovni prostor i to za bilo koje predstavništvo ili kancelarije bilo koje vrste. Nalazi se na drugom je spratu i odmah je useljiv. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 600 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126183, IV/V, klima, telefon. Izdajemo duplex stan koji se nalazi u blizini Farmaceutskog Fakulteta i prostire se na 85 m2. Stan se nalazi na četvrtom i petom spratu zgrade bez lifta. Donji nivo ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu. Na pomenutom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.700 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

#47703, Izdavanje, Stan, Beograd, BEOGRAD NA VODI, 85 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elegant and refined this one of a kind flat includes the parking space! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 750 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u zgradi, 80 m od Bulevara, kod Đeram pijace. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 800 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo salonski stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Stan je pogodan za tihu delatnost, ordinacije, škole, kancelarije. U sklopu stana postoje obezbeđena dva parking mesta. Odmah useljiv. Za više informacija kontaktirajte nas. 066/8442266 Vaše Gold Nekretnine. Reg.posrednika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U CENTRU, STARI GRAD--- Agencijska šifra: 9106794.  Izdaje se namešten stan na najatraktivnijoj lokaciji u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Stan ima visoki plafon i sastoji se od 3 sobe, odvojene trpezarije i kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se divna prostrana mansarda sa posebnim ulazom u porodičnoj kući. Ima odvojeno strujno brojilo i aparat za etažno grejanje. Smeštena u mirnoj ulici u koju se dolazi iz kumodraške(kod Darvinove pošte), a izlazi kod Vera u V. Stepe. Poseduje veliki dnevni boravak sa, šankom odvojenom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 900 €, 85,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#21871, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, CENTAR, 85 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, moderno opremljen trosoban stan u Mokranjčevoj ulici u blizini okretnice. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 85m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, pultom odvojene trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 85m² ++|++ Izdaje se potpuno namešten trosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se na jednoj od najprestižnijih lokacija – idealno za one koji žele da budu u centru zbivanja. Dvostrano orijentisan. Pogodno za poslovne ljude, parove ili porodice koje žele kvalitetan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 370 €, 85,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran poslovni prostor na odličnoj lokaciji kod Suda, smešten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Prostor je svetao, funkcionalan i idealan za različite delatnosti kao što su kancelarije, agencije, saloni, ordinacije, i slično. Karakteristike prostora: Površina: [upiši....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 900 €, 85,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u Centru Nekretnina se nalazi u Stražilovskoj ulivi na visokom parteru stambene zgrade, poseduje 3 prostorije, 85m2. Nekretnina se izdaje u poslevne svrhe, pogodna je za tihe delatnosti. Pripadajuća prostorija oko 6m2. Kontakt-0668442270 Vaš siguran partner....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Brankova ulica, strogi centar grada, mesto gde se ukrštaju stari salonski Beograd i moderna novogradnja Beograda na vodi. Na samo par minuta pešačenja od Knez Mihajlove ulice, renomiranih restorana i kafića, ekskluzivnih butika, šetačke zone i brojnih drugih urbanih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This bright and spacious apartment is fully furnished and ready to move in! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan odličnog rasporeda, trenutno funkcioniše kao kancelarijski prostor sa 4 kancelarije. Internet mreža razvedena po celom prostoru, server-room. Lokacija izuzetna, za svaku preporuku. Obavezan depozit, mesečno plaćanje. Prostorije: četiri sobe, kuhinja, kupatilo, lođa. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 85m2 na trećem spratu u zgradi sa dva lifta u blizini DIF-a i Apelacionog suda. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELE VODE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.07.2024 - 98.000 €
21.07.2024 - 100.000 €
31.07.2024 - 104.000 €
28.08.2024 - 95.000 €
11.09.2024 - 89.000 €
06.11.2024 - 88.990 €
01.12.2024 - 79.000 €
27.04.2025 - 79.100 €
11.05.2025 - 74.000 €
01.06.2025 - 73.900 €
18.06.2025 - 78.900 €
23.06.2025 - 73.900 €
22.08.2025 - 79.000 €
20.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namešten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

#27159, Izdavanje, Stan, Beograd, VOŽDOVAC, 85 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan u najlepšem delu Dorćola u neposrednoj blizini Trga Republike, cena stana uključuje sve troškove. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Miodrag Resanović br. licence 2009 “Art nekretnine“....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan kod Slavije - 85 m2Lokacija: Vračar - Kralja Milutina, Slavija Površina: 85 m2 Struktura: 3.0 (dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblje, dva kupatila/toaleta, dve terase) Sprat: 1/10, zgrada sa liftom Stanje: Renoviran, stara gradnja....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 750 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This nice flat is set close to the internacional schools includes the lovely garden! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#42521, Izdavanje, Stan, Beograd, CENTAR, 85 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan na keju. Stan je veoma prostran i komforan, površine 85m2, na II spratu i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi, u kupatilu podno. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.150 €, 85,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan poslovni prostor u samom centru Pančeva, savršen za kancelarije, ordinacije, predstavništva ili druge poslovne delatnosti. Prostor je dizajniran da zadovolji visoke standarde, sa modernim i funkcionalnim rasporedom, idealan za sve koji traže prestižnu lokaciju i....