• GoHome Professional
www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2" pronađeno 1 319 nekretnina - prosečna cena 232 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LESKOVAC, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVA OBJEKTA OD 47M2 I 46M2, NA UKUPNOM PLACU OD 2 ARA. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, 'NA BOJNIČKOM I LEBANSKOM PUTU', ŠIRINA PORED ASFALTNOG PUTA SA OBEJU STRANA JE PO 7,5 METARA. POGODNO ZA IZGRADNJU OBJEKTA ZA NEKU USLUŽNU DELATNOST, ILI TRGOVINU. KOMUNALNO OPREMLJENO.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 1.500 €
04.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#48507, Izdavanje, Stan, Beograd, KALENIĆ, 90 m. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo započet objekat u Zmiču (u osnovi 45m2 ) sa većim placem od 12.16a. Objekat je u sivoj fazi sa izgrađenim temeljima, krovom i međuspratnom konstrukcijom. Objekat poseduje građevinsku dozvolu. Moguće je korigovanje cene. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 95000 eura 90 m2'
1.400 €
700 €
1.600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This nice and cosy flat is set close to the pink tv in the heat of Dedinje! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Set in the popular Bilecka street this brand new flat includes the garage place! .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 90,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU POSLOVNI PROSTOR - LOKAL U STROGOM CENTRU GRADA, POVRŠINE 30M2, NA SPRATU JE STAMBENI PROSTOR POVRŠINE 60M2. ODLIČNA LOKACIJA. PRIKLJUČCI ZA I VODU, SU POSEBNI, ZA LOKAL I STAN. POSEBAN ULAZ ZA STAMBENI PROSTOR. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izaje se prostran, svetao, potpuno namešten trosoban stan od 90m2 ,koji se nalazi u privatnoj kući na prvom spratu u mirnom naselju Medaković Padina Idealan za porodice i bračne parove. Stan se sastoji od dnevnog boravka,trepezarije, kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe, tri terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.100 €, 90,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U prizemlju poslovne zgrade u Starom gradu nalazi se lokal površine 90m, idealan za različite komercijalno-uslužne delatnosti. Prostor je funkcionalan i lako prilagodljiv različitim poslovnim potrebama, dok atraktivna lokacija dodatno doprinosi njegovom potencijalu.Na raspolaganju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE U MIRNOM OKRUŽENJU DELIMIČNO NAMEŠTEN STAN (BELE TEHNIKA OPCIONO) SA KORIŠĆENJEM DVORIŠTA I PARKINGA.STAN JE U NOVIJOJ GRADNJI IZ 2014.GOD. SA GREJANJEM (HLAĐENJEM) NA INVERTER KLIMU I OPCIONO ETAŽNO GREJANJE.NAJAM JE NA DUŽE VREME - PLAĆANJE MESEČNO + DEPOZIT. U NEPOSREDNOJ....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 90,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.indomio.rs

Sastoji se od prizemlja, cca 32m2 ( 3 prostorije i toalet) i sprata, cca 58m2 ( 3 prostorije i hodnik). Ima izlog, rolo vrata, police, stolove, ormane, sefU prizemlju su ulazna alu vrata, novi izlog-staklo, rolo vrata, dok je na spratu pvc stolarija. Moguće je koristiti javni parking....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 500 €, 90,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na Trošarini. Površine je 90m2, nalazi se u prizemlju kuće. Prostor se sastoji iz velike prostorije koja je open space, toaleta i terase. Grejanje je putem inverter klime. U cenu zakupa su uračunati i troškovi. Pogodan je za različite delatnosti: kancelarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This beautiful flat includes the garage lace! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 1.350 €, 90,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.indomio.rs

Poslovno kancelariski prostor se nalazi na drugom spratu objekta. Na glavnom je putu,ima dovoljno mesta za parkiranje automobila.Ima 3 mokra čvora(dva toaleta i jedno kupatilo). Kuhinja nije opremljena,ali može da bude. Ima tri prostorije,jedna centralna,i dve u koje se ulazi iz nje.Sve....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 44.000 €, 90,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća površine 90m2 na placu od 2,89ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, 80-ih godina, renovirana pre nekoliko godina. Kuća nije uknjižena, monofazna struja, grejanje na čvrsta goriva, nova septička jama, kolski ulaz, ograđen plac, jedan vlasnik. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 570 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.Veliki dnevni boravak sa open-space kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, veoma komforan. Grejanje je na struju kombinacija klimai električni radijatori, parket je postavljen u celom stanu. Stan je nedavno renoviran i izdaje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, prostrano predsoblje i kupatilo. Kuća ima lep trem i nalazi se u mirnom delu sela. Bašta na placu je obradiva i održavana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 650 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprestiznijih lokacija na Vracaru u Njegosevoj ulici, izdaje se prelep salonski stan, kompletno renoviran i luksuzno namesten. Stan odise elegancijom i komforom, uz pazljivo birane detalje i visokokvalitetne materijale. Po strukturi je izuzetno funkcionalan i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux duplex, odmah useljiv u mirnom kraju naselja Brace Jerković. Dobra povezanost sa gradom, vrtić i škola u blizini, Maxi 24/7. Ima dva kupatila, dve klime, dve nameštene spavaće sobe i jednu manju koja je prazna i moze da se opremi po zelji. Kuhinja urađena po meri, ima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 650 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo atraktivan lokal od 90m² na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Ćuprije! Sa direktnim izlazom na ulicu i velikim izlogom, idealan je za trgovinu, salon lepote, apoteku, banku, ugostiteljstvo, predstavništvo ili kancelarije. *Površina: 90m² *Pozicija: prizemlje,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KOVILOVO, 600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljena kuća površine 90m², u mirnom delu Borče, odmah spremna za useljenje. Funkcionalan raspored: – svetlo predsoblje – dnevni boravak – tri spavaće sobe – trpezarija sa kuhinjom – kupatilo – špajz Kuća je uredna, održavana i izdaje se sa nameštajem. Mirna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0 stan u centru kod Londona, preko puta Beograđanke, salonski stan u pasažu, prvi sprat, dva ulaza, 3 kancelarije međusobno povezane, hodnik dugačak koji povezuje oba ulaza, odvojena kuhinja i toalet. U stanu je više telefonskih linija, 3 klima uređaja, jako tiho. Idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, komforan i potpuno namešten trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa urednim ulazom i interfonom. Zgrada je okružena sopstvenom baštom punom zelenila , što obezbeđuje mir i prijatnu privatnost. Struktura: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u strogom centru grada na 3 minuta hoda od Trga Republike. Stan je potpuno renoviran i opremljen u decembru 2022. Idealan za par koji zeli vise komfora i luksuza. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na odličnoj je lokaciji, u samom centru grada ali u mirnoj ulici bez buke. Smešten je na drugom spratu stambene zgrade. Prostrani dnevni boravak je prelepo uređen a kuhinja i trpezarija lučnim svodom blago izdvojena od ostatka prostorije. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji, dvostrano orijentisan, tri terase, dve odvojene spavaće sobe. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 6/6,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 1.600 €
10.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan trosobne strukture, površine 90m2, na 3. spratu luksuzne nove zgrade sa obezbeđenjem i video nadozorom. Stan je neuseljavan i izdaje se polunamešten. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u kući u blizini crkve Svetog Nikole. Stan je površine 90m2, nalazi se na II spratu. Grejanje je na struju. Raspored prostorija: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je kompletno renoviran. Agencijska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 1.250 € na 1.200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 1.250 €
10.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

#32397, Izdavanje, Stan, Beograd, BITEF TEATAR, 90 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini Doma zdravlja u ul. Vojvode Tankosića. Nalazi se u na prvom spratu kuće koja je priključena na centralno grejanje. Površina je 90m2 i sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, tri izdvojene prostorije. i velike terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Resnik, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Resnik, Slavka Miljkovića, 90m2, parking. Struktura: prostorija od 45m2, 2 manje prostorije od po 15m2, 2 mokra čvora, trem ispred lokala od 30m2, parking za 6 automobila. Idealno za neku uslužnu delatnost, ordinaciju, prodavnicu itd.. Lokacijski se nalazi u blizini centra Resnika.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 80.000 €, 90,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi na Lesnini,5sp, lift. Stan je koncipiran kao duplex, u prvoj etaži se nalazi ulaz, wc, dnevna soba, terasa, kuhinja, 2 sobe i kupatilo; u drugoj etaži se nalazi soba, hodnik, plakar, wc+vešeraj. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.150 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican 2.0 stan u strogom centru Beograda, u blizini svih vaznih ustanova, trznih centara i institucija, kompletno opremljen i namesten i ima divan poged na park iz svih soba. Stan je u strogom centru ali savrseno tiho i mirno jer je zgrada fenomenalno pozicionirana u parku,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 87.000 €, 90,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju stana u novoizgrađenoj porodičnoj stambenoj zgradi koja se nalazi u Borči. Čine je ukupno pet stanova. Izgrađena je 2023. godine. Građena je od kvalitetnih materijala i sa puno ukusa. Stan je funkcionalan i modernog rasporeda. U dvorištu zgrade je obezbeđeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 62.000 €, 90,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana kuća sa vrlo lepim rasporedom prostorija u Mladenovcu. Kuća ima u osnovi 90m2, ima prizemlje i sprat. Nalazi se na placu od 3,84 ara. Struktura kuće: prizemlje je podeljeno je na dve stambene jedinice. Prvi deo se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnikom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200 €, 90,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120207, VPR/V, video nadzor, izlog, klima, terasa, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, kancelarija. Izdaje se lokal u centru Žarkova u Trgovačkoj ulici. Lokal se nalazi u prometnoj ulici iznad Ahilej teretane. S obzirom da gleda na Spasenovićevu ulicu, nije direktno....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 35.000 € na 40.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 40.000 €
04.08.2025 - 35.000 €
11.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope. Kompletno namešten četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Bulevara cara Lazara, ulice Cara Dušana. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etažu čini dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, toalet i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Charming loft flat is completlu up to date including garage place and all modern necesites for you uptimost comfort! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 900 €, 90,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samom početku Ledina izdaje se funkcionalan i izuzetno svetao poslovni prostor površine 90m², pozicioniran na prvom spratu objekta od ukupno tri etaže. Trosoban raspored omogućava jasnu organizaciju radnih zona. Prostor poseduje odvojeni toalet i kupatilo, kuhinju, kao i dva ugradna....