• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 95000 eura 90 m2" pronađeno 1 314 nekretnina - prosečna cena 232 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • opremljen
    • renovirano
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROSOBAN STAN NA SAMOM POČETKU ADICA, ODMAH USELJIV, SA PARKINGOM---Agencijska šifra: 9112419.Nov trosoban stan koji se nalazi na samom početku Adica, u mirnoj i lepoj ulicI. U ponudi su stanovi iste kvadrature na 1. i 2. spratu. Stan je opremljen sa kuhinjom i klima uređajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 750 €, 84,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan, četvorosoban stan, u mirnijem delu grada na Panteleju, namenski pogodan za poslovni prostor. Stan se nalazi na prvom spratu nove zgrade što ga čini lako dostupnim za klijente i zaposlene. Raspored prostorija: centralni deo je velika i svetla dnevna soba koja moze....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 700 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada, površine 84 kvm, na četvrtom spratu, sa centralnim grejanjem, liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, toaleta, dve sobe , dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom , dve terase. Obezbeđeno parking mesto. Izdaje se opremljen stan. Obavezna kirija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 900 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Voždovcu, u naselju Vojvode Vlahovića, preko puta osnovne škole. Nalazi se na dugom spratu. Kompletno namešten, u odličnom stanju i izdaje se na duže vreme. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 760 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo održavan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, tri lođe, grejanje CG sa pogodnolstima, prelep pogled na Dunav, Gardoš, Kalemegdan, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija u neposrednoj blizini šetališta zemunskog keja. Cena se odnosi....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 84,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. U suterenu je podrumski deo koji se sastoji od dve prostorije. Stambeni deo kuće se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom, dok na međuspratu su kupatilo i još dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 84,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Nove Pazove, uknjižene površine 84 m². Nekretnina poseduje odvojen brojila, kao i pristupne priključke za gas, vodu i kanalizaciju. U svakoj prostoriji nalazi se priključak za gas, što omogućava jednostavno i efikasno organizovanje grejanja. Dodatna prednost....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 750 €
03.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran i svetao četvorosoban stan, koji se nalazi u mirnoj ulici, na Lionu. U neposrednoj blizini se nalaze škole, pozorište, park, policijska stanica, Gradska bolnica i autobuska stanica. Stan poseduje opremljenu kuhinju, trpezariju, dnevnu sobu i polunameštene spavaće sobe. Pored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je opremljen vrhunskim materijalima, ima aluminijumsku stolariju, hrastov parket, bosal ulazna vrata. Orjentisan na tri stane i veoma svetao. Stan ima 3 klima uredjaja, a grejanje je obezbedjeno na toplotne pumpe. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, koji se nastavlja na trpezarijsko-kuhinjski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan na Paliluli u Gostivarskoj ulici, u blizini starog groblja, u kući na drugom spratu (potkrovlje/poslednjem), površine 100m2 sa etažnim grejanjem na pelket (vlasnici lože). Stan se sastoji iz dugačkog hodnika koji vodi do svih prostorija, komforne dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

#49583, Izdavanje, Stan, Beograd, BANOVO BRDO, 85 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 1.100 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 85m2 na četvrtom spratu u zgradi sa dva lifta u centru grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, tri spavaće sobe i kupatila. Grejanje je etažno, radijatori su povezani na wi-fi. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 843 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan, 85 m2, 2 spavaće sobe, 2 terase, 2 mokra čvora, centralno grejanje, salonac, namešten. Sprat-11/14, zgrada ima 4 lifta... Cena 843e + računi+ depozit. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila, jedne velike prostorije i dve manje prostorije. Površina poslovnog prostora je 85 m2 ( uknjižena površina 77 m2) Svojina 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 650 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bright and spacious flat set in the heart of Senjak includes the 20 sqm of relaxing terrace! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 900 €, 85,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Nov, luksuzan, uknjižen lokal u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Aviv parka. Nalazi se u prizemlju, na raskrsnici dve ulice, u sastavu stambeno-poslovnog kompleksa Alpha City (sagrađenog od sedam stambenih zgrada sa useljenih 300 stanova), okružen takodje novim kompleksom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Namešten četvorosoban stan 85 m2 na Vračaru, kod Hrama, sa stilskim nameštajem i svim uređajima bele tehnike. Stan ima 3 klima uređaja, centralno grejanje, najbrži optički internet, veliki garderober, wc odvojen od kupatila i odlično je termički izolovan alumInijumskom stolarijom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 78.000 €, 85,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Paliću u blizini Krvavog jezera. Građena je u dva nivoa. U prizemlju je glavni ulaz, hodnik, jedna soba kuhinja, ostava i kupatilo. U potkrovlju su tri sobe. Postoji zaseban ulaz u potkrovlje i moguće ga je urediti kao zaseban stan. Nalazi se u turističkoj zoni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 85,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107049, I/. Izdaje se ordinacija-poslovni prostor u centru,u radu od 1991. Čekaonica(22m2),lekarska soba(10m2), ordinacija 1 (25m2), ordinacija 2 (17m2), toalet.Pogodno za ginekologiju,oftalmologiju,ORL,UZ dijagnostiku,dermatologiju..kozmetički salon i sl. Više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je salonski stan na Slaviji, u ulici Kralja Milutina, površine 85 m², smešten na 1. spratu od ukupno 5 u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Stan odiše karakterističnim šarmom salonskih nekretnina – visoki plafoni, prostrane prostorije i odlična osvetljenost čine ga izuzetno....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 71.000 €, 85,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Prodaje se kuća,uknjižena na 85 kvm,za rušenje i izgradnja nove.Struja, gradska voda,gas su na ulici.Blizu mesne zajednice.Cena nije fiksna. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.150 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 92070, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u centru Ćuprije, idealno smešten u blizini opštinske zgrade. Lokal je pogodan za razne namene, uključujući kancelarije, prodavnice, kafić i druge poslovne delatnosti. Karakteristike: -Odlična lokacija sa visokom frekvencijom prolaznika -Blizina svih važnih institucija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.500 €, 85,00 m2 cca 29 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Lokal ulični u Bulevaru kralja Aleksandra, neparna strana, kod opštine Zvezdara 85m2, veliki izlog, izdavanje ili poslovna saradnja. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, cela. Nudimo vam uknjižen u kuću na uknjižen ih 85 kvm i 12 ari placa.Kuća je stara za totalnu rekonstrukciju.Ranije je imala struju ali je isključena ,obzirom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan kod Slavije - 85 m2Lokacija: Vračar - Kralja Milutina, Slavija Površina: 85 m2 Struktura: 3.0 (dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblje, dva kupatila/toaleta, dve terase) Sprat: 1/10, zgrada sa liftom Stanje: Renoviran, stara gradnja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.indomio.rs

Dedinje, trosoban stan sa parkingom koji je uračunat u cenu. Odmah useljiv. ID: 9471 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 67.250 €, 85,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U ŠIREM CENTRU GRADA NA LEPOJ LOKACIJI. CENA JE SA PDV-om OD 10%. PREPORUKA! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, prostran stan - spreman za useljenjeIzdaje se veliki i svetao stan u mirnom naselju, idealan za porodice. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, prodavnica, pekara i autobuske stanice (linije 27 i 27e). Stan je kompletno renoviran i opremljen ima msinu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 85,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux poslovni prostor (salonac) u prizemlju zgrade. Prostor je višenamenski i prilagodljiv mnogim delatnostima.Nedavno je renoviran,tako da odiše svežinom i komforom.Pogodan za više vrsta delatnosti,IT,ordinaciju,predstavnistvo,kancelariju U samoj zgradi nalazi se veći....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru grada, 50m od Beograda na vodi, kompletno renoviran sa novim modernim nameštajem i elektronskim uređajima. Stan poseduje dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe, odvojenu trpezariju i kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Vrlo je komforan, svetao sa odličnom stolarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.350 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

#50181, Izdavanje, Stan, Beograd, CRVENI KRST, 85 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se divna prostrana mansarda sa posebnim ulazom u porodičnoj kući. Ima odvojeno strujno brojilo i aparat za etažno grejanje. Smeštena u mirnoj ulici u koju se dolazi iz kumodraške(kod Darvinove pošte), a izlazi kod Vera u V. Stepe. Poseduje veliki dnevni boravak sa, šankom odvojenom,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada, u ulici Kneza Miloša , izdaje se potpuno renoviran, troiposoban stan, sa dva mokra čvora, kompletnom ugradnom kuhinjom i lepom, velikom terasom. Može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni prostor; izdaje se prazan (u narednih nekoliko dana će biti završeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.5 stan, sređen, moderan stan sa prostranim dvorištem, blizu centra a izolovan od gradske gužve. U mirnom i lepom kraju Zvezdare. Iz dnevne sobe se izlazi u dvorište i na terasu. Velika kuhinja sa dve spavaće. U blizini je Zvezdarska šuma, dve srednje i jedna osnovna škola.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 85,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

odličan trosoban stan u Bloku 8 , dvostrano orjentisan,cena povoljna sa manjim ulaganjem ,ostava na terasi, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053349 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 85m2 (tri terase), 3/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv. Na najtraženijoj lokaciji za stanovanje opštine Stari grad, pruža se Cetinjska ulica od Svetogorske do ulice Džordža Vašingtona. U neposrednoj blizini se nalazi poznata četvrt Skadarlija i Bajlonijeva pijaca.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stilski stan u Knez Mihailovoj. AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 788)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>