• GoHome Professional
status-nekretnine što manji barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • status-nekretnine što manji barem 70 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što manji barem 70 m2

  • Za upit "status-nekretnine što manji barem 70 m2" pronađeno 275 nekretnina - prosečna cena 1.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TEMERIN, 350.000 €, 440,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u novom delu Temerina, fantastičnu nekretninu sa mnogo mogućnosti!!!! Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.600 €, 450,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Poslovni Prostor 450 m2 kod Lipovog Gaja sa Parkingom--Zakupnina 3600e-065/385 8880... Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 690.000 €, 459,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

DOBRA I RETKA PONUDA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 927.000 €, 500,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2023.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo Uknjiženu Veliku kuću 199 m2 sa Radionicom i Prodajnim centrom na IDEALNOJ LOKACIJI U sklopu objekta se nalaze nezavršene garaže, pomenuti Prodajni centar od 111 m2, velika radionica 140 m2 u sklopu prizemlja kuće, dva stana od po 50 m2 ukupno 500 m2 Stambeno-Poslovnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 1.350.000 €, 508,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Poslovno stambeni kompleks za biznis sa stanovanjem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, RUMENKA, 2.600 €, 528,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Rumenki Poslovni prostor od 230 m2 za Auto Servis+98m2 Stambenog dela+200m2 Nadstrešnica za parking.. POGODNO JE ZA AUTO SERVIS Zakupnina iznosi 2600 e potreban je DEPOZIT. Mogućnost Zakupa još 2300m2 Placa za Parking Usluga Agencije iznosi Jedna Mesečna Zakupnina-jednokratno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 190.550 €, 550,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u Futogu Poslovno-Stambeni Objekat 550 m2 na DOBROJ LOKACIJI Prostor se sastoji iz dva Objekta od kojih je Objekat broj 1 ulično orijentisan ima u Prizemlju oko 100 m2 koje je moguće adaptirati u Lokal a na spratu je isto 100 m2 za razne namene Kancelarije....