• GoHome Professional
status-nekretnine što manji barem 70 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • status-nekretnine što manji barem 70 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što manji barem 70 m2

  • Za upit "status-nekretnine što manji barem 70 m2" pronađeno 275 nekretnina - prosečna cena 1.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • kablovska
    • dvorište
    • interfon
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVILJ, 92.700 €, 153,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj poziciji na samo par km od Auto-puta Novi Sad -Beograd, udaljena od Novog Sada oko 20 km, a od Beograda- 75 km. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 170.000 €, 157,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Uknjižena Porodična kuća 157 m2 na Lepom Placu bliže Veterniku-065/385 8880... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2 grejanje je Centralno na Gas poseduje svu Infrastrukturu ima Garažu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 pod krovom na Velikom Placu 1266 m2 sa pogledom na Frušku goru.. Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 175.000 € 332 m 2 8 Zrenjanin grad-kuća na odličnoj lokaciji Kuća - Zrenjanin 175.000 € Prodaja 12/03/26.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 288.400 €, 160,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u srcu Vrdnika Uknjiženu Nezavršenu Porodičnu kuću 160 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je najnovije gradnje, Spratna u sirovom stanju, vodi se kao Vikendica legalizovana po zakonu o Ozakonjenju. od infrastrukture poseduje gradsku vodu i struju kuća se....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.200 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odlična renovirana kuća extra sređena. Kablovska Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, Na upit, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra porodična kuća sa izvanrednim pogledom na Dunav, na placu od 2910 m2 nalazi se izvanredna građevina, koja je smeštena u parku zelenila i cveća. Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 432.600 €, 163,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu kuću 163 m2 na Velikom Placu 1750 m2 za gradnju Urbanih Vila P+I+Pk sa 9 Stambenih jedinica dimenzije Placa su 19x89 metara 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 495.000 € 348 m 2 6 Petrovaradin-Uknjižena Spratna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 164,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veternik-Useljiva Porodična kuće 164 m2 na Placu od 510 m2 u Mirnom kraju... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 210.000 €, 166,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 166 m2 u mirnom kraju na Top Lokaciji... kuće je spratna, svetla i funkcionalna ima Pet odvojenih spavaćih soba, dva mokra čvora, dve Lepe Terase i Verandu... grejanje je centralno... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo kod Riblje Pijace Prazan Petosoban stan 170 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 171,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2022.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Poželjnom delu Petrovaradina Uknjiženu Porodičnu kuću na TIP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna Četvorosobna 171 m2, čvrste je i kvalitetne starije gradnje, svetla je i funkcionalna, ima tri spavaće sobe, Dnevnu sobu, trpezariju sa kuhinjom, terasu, laminati....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 147.300 €, 180,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Temerinu Uknjiženu Porodičnu kuću na POGODNOJ LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 180,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 180 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz dva objekta u uličnom 80 m2 se nalazi razrađen Lokal i garsonjera od 38 m2 sa mokrim čvorom koji su u zakupu dok je u dvorištu poseban spratni objekat od 112 m2....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 226.600 €, 181,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u širem centru Temerina Uknjiženu Porodičnu kuća 181 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 226.600 €, 185,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Starom Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 185 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
 
-28%

Promena cene sa 791.000 € na 572.300 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 572.300 €, 186,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 791.000 €
28.03.2026 - 572.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Petosoban PentHaus 186 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se nalazi u Izuzetno kvalitetnoj zgradi, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo savremenu ugradnju, hrastovi parketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 329.600 €, 188,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u srcu Starog Jezgra Petrovaradina Četvorosoban stan 188 m2 na IZUZETNOJ TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi ispod Tvrđave u Gradiću na Prvom Spratu, sastoji se od četiri salonske sobe, hodnika, mokrog čvora kao i ceo tavanski prostor koji se može adaptirati....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 927.000 € 500 m 2 5 Petrovaradin-Novi Majur-Uknjižena kuća 199 m2 sa Poslovnim Objektom 111 m2 za Biznis - 065/385 8880 Kuća - Novi Sad,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 1.900 €, 200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA*... Izdajemo u Veterniku Veliki Poslovni prostor 200 m2 na TOP LOKACIJI... Prostor se nalazi na prvom spratu u sirovom je stanju(urađena struja, voda i omalterisan je)... grejanje je centralno na gas... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 721.000 €, 200,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Uknjižena kuća na ODLIČNOJ lokaciji sa 2 stambene jedinice i 3 razrađena poslovna prostora(veći posl. prostor 112 m2) Pretežni deo kuće ima kovane ograde na stepenicama, podno grejanje trofazna struja, gradska voda, gas a u sklopu kuće je velika bašta. Može zamena za STAN....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2024.,

www.status-nekretnine.com

Spratna Porodična kuća 200 m2 sa dva lokala i tri stana u blizini glavnog puta... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 1.300 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux komplet nameštena kuća. Novogradnja Internet Kablovska Klima.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija za gradnju u Centru grada. dozvoljena gradnja stambenog objekta za kolektivno stanovanje P+4 (Pk) Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 564.000 €, 207,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Poslovni Prostor 207 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija Grejanje centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 648.900 €, 210,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Dupleks 210 m2 sa Velikom krovnom Terasom od 220 m2* Prodajemo na Telepu Veliki Petosoban Dupleks stan 210 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan je Useljiv nalazi se na Trećem spratu zgrade, ima odvojene četiri spavaće sobe i dve Lepe Terase, dvostrano je orijentisan, ističe....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 133.900 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodajemo u srcu Bačke Ravnice Uknjiženu seosku Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI. Kuća je kvalitetno građena(pre 26 godina)od čvrstog materijala sa betonskim pločama, dobro održavana, ima dve odvojene stambene jedinice, dva dvorišta prvo betonirano a drugo....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 329.600 €, 210,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo na 12 km od centra Novog Sada Uknjiženu Porodičnu Kuću na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Petosobna i Spratna 210 m2, kvalitetno je građena od kamena ima dva mokra čvora i lepe Terase kao i podrumske prostorije i Garažu grejanje je centralno na gas nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 350.000 €, 225,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća Su+Pr+sp +T, na extra lokaciji u Veterniku blizu škole na stotinjak metara od kružnog toka. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 164.800 €, 228,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom prigradskom mestu Kać Porodičnu kuću 220 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Petosobna, svetla je i funkcionalna izuzetno je kvalitetne gradnje ima i radionicu u dvorištu sprat kuće je omalterisan i nezavršen kuća nalazi se na Lepom Placu od 770 m2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 245.000 €, 230,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veoma lepo građena kuča od čvrstog materijala. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 230,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

POGODNO IZA INVESTITORE - Prodajemo staru "švapsku" kuću "na lakat". Ukupne površine 230m2 na placu od 613m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 240,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Veoma kvalitetno građena novija kuća na Tatarskom brdu:, visoko prizemlje 95 m2, sprat 95m2, dole garaža sa kotlarnicom, vešernicom i manjom prostorijom I suterenom od 50m2 kao i veliki dnevni boravak sa kuhinjom šankom odvojenom ulaznim hodnikom iz koga se ide u sve prostorije, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 1.920 €, 240,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Veliki Poslovni Prostor 240 m2 na Top-Top Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 1.000 €, 240,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Top Ponuda*... Izdajemo u Futogu Višenamensku Halu od 240 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Unutrašnja visina Hale iznosi 3 metra ima Trofaznu struju 64 kw, vodu i grejanje na radijatore... ima kancelariju i mokri čvor... Uknjiženo.

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 262.650 € na 226.600 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 226.600 €, 250,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 262.650 €
16.05.2026 - 226.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Veternika Fantastičnu Porodičnu kuću 250 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Sedmosobna, kvalitetne gradnje, kompletno je Renovirana, ima tri kupatila, Terasu nalazi se na Lepom Zelenom Placu od 400m2 grejanje je Centralno na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 275)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>